Connect with us

Szczepionki

Gates i Fauci: “szczepieni” zarażają

Published

on

Szczepionki nie blokują transmisji

Bill Gates i dr Anthony Fauci, drastycznie zmienili swoje opinie na temat skuteczności szczepionki przeciw COVID. Swoje nowo odkryte obawy wykorzystują do forsowania dawki przypominające dla całej populacji.

W wywiadzie dla Jeremy’ego Hunta z londyńskiego Policy Exchange, Gates przyznał, co wielu, w tym Lancet, mówiło od miesięcy – że szczepionki nie są skuteczne.

Gates, który wcześniej określał skuteczność szczepionek mRNA jako „magicznych”, powiedział Huntowi, że „potrzebujemy nowego sposobu wytwarzania szczepionek”.

Gates: „Nie mieliśmy szczepionek, które blokują transmisję. Mamy szczepionki, które pomagają w utrzymaniu zdrowia, ale tylko w NIEWIELKIM stopniu ograniczają transmisję. Potrzebujemy nowego typu szczepionek”.

Innymi słowy, zaszczepieni zarażają.

Bill Gates o nieefektywnych szczepionkach (od 28 minuty):

Zaszczepieni zarażają i kończą w szpitalu

Tymczasem Fauci podzielił się swoimi nowymi przemyśleniami podczas podcastu New York Times. Powiedział, że skuteczność szczepionki COVID przeciwko infekcji, hospitalizacji, a nawet śmierci, dla wszystkich grup wiekowych, słabnie do punktu, w którym dawki przypominające staną się „niezbędne” dla wszystkich.

Fauci: „Myślę, że booster będzie absolutnie niezbędnym elementem, nie premią, nie luksusem, ale absolutnie niezbędną częścią programu”.

Opowiadając się za szerszym programem przypominającym, powiedział The Times, że szczepionki „słabną do tego stopnia, że coraz więcej osób zakaża się i coraz więcej zakażonych kończy w szpitalu.”

Innymi słowy, w pewnym momencie zaszczepieni zarażają.

Fauci o nieefektywnych szczepionkach (od 6 minuty):

Zaszczepieni beta-testerami pomysłów Gatesa

Gates traktuje produkty medyczne jak oprogramowanie. Testuje działanie, a gdy znajdzie problem, naprawia go. Każda nowa wersja oprogramowania to eksperyment. Z czasem znajdzie się sposób na blokowanie wirusa. Albo nie znajdzie, jak w przypadku dekad rozwoju systemu operacyjnego Windows.

Software. Hardware. Aplikacja. Subskrypcja!

Gates od dawna promuje ideę, że tradycyjna praktyka zdrowia publicznego dotyczy ery analogowej. W erze cyfrowej potrzebujemy planowania rządowego, zaawansowanej technologii, masowej inwigilacji i możliwości kontrolowania ludzi w sposób, w jaki firma programistyczna zarządza komputerami.

Trudno zrozumieć, jak taki wpływowy człowiek może nie rozumieć podstaw biologii. Hakowanie ludzkiego ciała, ulepszanie go za pomocą przesyłania i pobierania, jest z pewnością większym wyzwaniem niż wymyślanie i zarządzanie komputerami stworzonymi przez człowieka.

W przypadku wirusów biologicznych ewoluowaliśmy, aby stawić im czoła poprzez ekspozycję i pozwolenie naszemu układowi odpornościowemu, aby się rozwinął i je zaatakował.

Trzymanie wirusów z dala od komputerów było największym zawodowym wyzwaniem Gatesa. Nigdy tak naprawdę nie zrozumiał, że słowo wirus było jedynie metaforą dla niechcianego i niepożądanego kodu komputerowego. W prawdziwym życiu, to tak nie działa.


Na podstawie:

https://childrenshealthdefense.org/defender/jeremy-hunt-fauci-gates-covid-vaccines-boosters/

https://www.zerohedge.com/covid-19/why-bill-gates-pivoting-existing-covid-vaccines

Szczepionki

Pandemia “szczepionych”

Published

on

By

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie chroni przez śmiercią. Większość zakażeń, hospitalizacji i zgonów dotyczy “szczepionych”.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych, nie mają sensu.

Definicja “szczepionego”

Na początek wyjaśnię, dlaczego piszę w cudzysłowie. Definicja “szczepionego” na Covid ulega ciągłej zmianie. Początkowo, wystarczyło przyjąć dwie dawki preparatu (lub jedną J&J). Teraz trzeba wykazać się aktualnymi szczepieniami. Liczba dawek przypominających, nie jest znana.

Pandemia “szczepionych”

Oficjalne dane potwierdzają, że nie ma „pandemii nieszczepionych”. Zamiast tego, mamy do czynienia w dużym stopniu z „pandemią w pełni szczepionych”.

Szkocja

Najnowsze dane opublikowane przez szkockie Ministerstwo Zdrowia (Public Health Scotland) pokazują, że 64% zakażeń, 74% hospitalizacji i 89% zgonów w ciągu ostatnich czterech tygodni, dotyczy osób szczepionych.

Szkocja. Zakażenia, hospitalizacje i zgony, według statusu szczepienia. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose

Dane dowodzą również, że preparaty Covid-19 nie tylko nie działają, ale wręcz pogarszają stan zdrowia.

Wskaźnik śmiertelności wśród zakażonych, jest pięciokrotnie wyższy wśród “szczepionej”, niż w nieszczepionej populacji.

Szkocja. Wskaźniki: zakażenia/hospitalizacje, zakażenia/zgony, hospitalizacje/zgony. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose
Szkocja. Tygodniowa liczba zgonów C19. Źródło: Ministerstwo Zdrowia (PHS) – Raport, strona 53

Anglia

Pandemię “szczepionych” potwierdzają dane angielskiej agencji rządowej UKHSA (UK Health Security Agency).

3200 z 9831 (33%) hospitalizacji dotyczy nieszczepionych. Pozostałe 67% to “szczepieni”, głównie dwoma dawkami. W przypadku dorosłych, 71% hospitalizacji stanowią “szczepieni”.

Anglia. Hospitalizacje C19. Źródło: Summit News

Polska

Oficjalne dane w Polsce także pokazują, że im wyższy wskaźnik szczepień, tym więcej zakażeń. Statystycznej obróbki danych regularnie dostarcza Pan Marek Sobolewski:

Źródło: Marek Sobolewski / Twitter
Źródło: Marek Sobolewski / Twitter

Prezydent Siemianowic Śląskich, Pan Rafał Piech poinformował, że w szpitalu w Siemianowicach Śląskich, na pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, czterech jest “szczepionych”, jeden nieszczepiony.

Segregacja sanitarna nie ma sensu

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie blokuje transmisji wirusa, nie chroni przed hospitalizacją, nie chroni przez zgonem.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych – NIE MAJĄ SENSU.


Na podstawie:

https://summit.news/2021/11/23/a-pandemic-of-the-unvaccinated/

https://dailyexpose.uk/2021/11/25/pandemic-of-fully-vaccinated-89-percent-covid-deaths-vaccinated/

https://tarnogorski.info/prezydent-siemianowic-slaskich-obudzcie-sie-wylaczcie-telewizory-to-jest-ten-moment/

Continue Reading

Szczepionki

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania wśród sportowców

Published

on

By

Masz wolność wyboru

Novak Djokovic, tenisista nr 1 na świecie, prawdopodobnie zostanie pozbawiony możliwości obrony tytułu Australian Open. Odmawia ujawnienia czy jest “szczepiony”. Twierdzi, że ludzie powinni mieć wolność wyboru.

Djokovic:

„Wolność wyboru jest kluczowa”

„Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy to szczepienia, czy cokolwiek innego w życiu. Powinieneś mieć swobodę wyboru, decydowania o tym, co chcesz robić. W tym konkretnym przypadku, co chcesz umieścić w swoim ciele.”

Być może powinniśmy zwrócić uwagę na ludzi, których kariera opiera się na trafieniu w zawody ze szczytową formą.

Gdzie jest ryzyko, tam powinien być wybór

Kyle Warner jest profesjonalnym kolarzem górskim (MTB). Tuż po ukłuciu drugą dawką szczepionki, poczuł w ustach metaliczny smak soli fizjologicznej. Wkrótce potem jego stan zdrowia uległ gwałtownemu pogorszeniu.

Zaczął odczuwać ból wszystkich dawnych kontuzji. Nie może już wsiąść na rower. Postanowił skupić się na ostrzeganiu innych przed pochopną decyzją o szczepieniu.

Jego motto to, “Gdzie jest ryzyko, musi być wybór”.

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania sportowców

Agencja informacyjna Report 24 przygotowała listę sportowców, którzy w ostatnim czasie nagle zmarli lub ciężko zachorowali.

Zajęło nam to dużo czasu, by sprawdzić każdy przypadek indywidualnie. Czy przed 2021 r. w sporcie na najwyższym poziomie odnotowano zauważalnie wysoką liczbę „nagłych i nieoczekiwanych” zgonów? Według prawdopodobnie szantażowanych i przekupionych mediów i polityków są to niefortunne zbiegi okoliczności – choć już 13-latkowie z problemami z sercem przewracają się na boisku.

Chcielibyśmy rozpocząć to sprawozdanie od argumentów drugiej strony, ponieważ zawsze ważne jest wysłuchanie wszystkich stron.

W 2016 roku Futura Santé skarżyło się na „liczne” zgony serca w piłce nożnej. Dotknęło to 2 na 100 000 sportowców rocznie we Francji – łącznie od 1000 do 1500 osób.

The New Statesman pisze o 12 młodych ludziach, którzy umierają z powodu nagłej śmierci sercowej podczas biegu każdego tygodnia. Artykuł ukazał się w Anglii w listopadzie 2018 roku.

W lutym 2019 r, austriacki derStandard pytał, dlaczego zgony sercowe są „tak powszechne” w sporcie.

Z drugiej strony jest na przykład artykuł w niemieckim WAZ z 13 czerwca 2021 r. Kardiolog stwierdził tam, że nagła śmierć sercowa rzadko występuje w sporcie.

Nie można znaleźć wiarygodnych statystyk do porównania. Ale w Wikipedii są listy sportowców, którzy zginęli podczas gry. Lista ta sięga 1889 roku i na pierwszy rzut oka jest obszerna. Ostatecznie jednak okazuje się, że nawet w „katastrofalnych latach” odnotowano około 5-8 takich zgonów. Wiele z nich dotyczy problemów z sercem.

Czy obecnie rzeczywiście więcej osób umiera „nagle i nieoczekiwanie” zwłaszcza jeśli dotyczy to zawodowców i czołowych sportowców? Czy to z powodu szczepień, jak podejrzewa wielu?

Przygotowaliśmy listę znanych przypadków z ostatnich kilku miesięcy, począwszy od czerwca 2021 roku – kiedy kampanie szczepień szły pełną parą i wszyscy, którzy ślepo zaufali systemowi, mieli już drugą szansę. Nie twierdzimy, że wszystkie te osoby zachorowały i zmarły z powodu szczepienia, ani że istnieje udowodnione powiązanie w przypadku szczepienia.

Listy sportowców, którzy nagle zmarli lub ciężko zachorowali

Należy pamiętać, że profesjonalni sportowcy są regularnie testowani. Nie ma mowy o zachorowaniu na Covid.

Poniżej wybrane zestawienia:

https://thecovidworld.com/world-class-athletes-who-died-or-suffered-severe-injuries-after-covid-19-vaccine/

https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health

Poniżej lista Marka Playne’a uzupełniona o polskie przykłady:

Inne:

https://www.berliner-zeitung.de/news/raetselhafte-herzerkrankungen-im-fussball-li.193554

https://threadreaderapp.com/thread/1455320859753787396.html

Odpowiedź mediów głównego nurtu

Wraz ze wzrostem społecznego zainteresowania problemem sportowców, media głównego nurtu pospieszyły z naukowymi wytłumaczeniami fenomenu.

Według The Times, wzrost ataków serca wyjaśnił czołowy szkocki ekspert. Za wszystko odpowiada stres i spożywanie mięsa.

Według prestiżowego magazynu Smithsonian przyczyną przyszłych problemów z sercem u dzieci będą zmiany klimatyczne.

Continue Reading

Szczepionki

Seria szczepionki. Jak sprawdzić jej powikłania w VAERS

Published

on

By

Seria szczepionki. Czy warto ją sprawdzić? W Amerykańskim systemie VAERS zarejestrowano już ponad 800 tysięcy powikłań po szczepieniach przeciw Covid. Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek. W Polsce nie prowadzi się podobnego rejestru, ale możemy sprawdzić naszą serię w VAERS.

100% zgonów przypisano do 5% serii preparatu

The Expose opublikowało analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS. Okazało się, że

100% zgonów zostało zarejestrowanych dla zaledwie 5% serii preparatu.

“Według oficjalnych danych z VAERS, 100% zgonów zostało zarejestrowanych dla zaledwie 5% partii preparatu.”

The Expose pisze:

Badanie danych w amerykańskim systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) ujawniło niezwykle wysoką liczbę zgłoszonych działań niepożądanych i zgonów w odniesieniu do konkretnych numerów partii szczepionek Covid-19. Oznacza to, że śmiercionośne partie eksperymentalnych zastrzyków zostały zidentyfikowane.

Ale bardziej niepokojące jest to, że „śmiertelne” partie były szeroko dystrybuowane w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy inne „łagodne” partie zostały wysłane do zaledwie kilku lokalizacji.

Dla niektórych serii zgłoszono nawet 4967 powikłań. Jedna seria szczepionki składa się prawdopodobnie z 1000 fiolek, z których otrzymuje się 6000 dawek preparatu.

Dla niektórych serii zgłoszono nawet 4967 powikłań

Trzeba pamiętać, że do systemu VEARS zgłaszana jest tylko część rzeczywistych powikłań.

https://theexpose.uk/2021/10/31/100-percent-of-covid-19-vaccine-deaths-caused-by-just-5-percent-of-the-batches-produced/

W Polsce nie prowadzi się rejestru

O braku rejestracji w Polsce nr serii/partii szczepionek, po których wystąpił niepożądany odczyn poszczepienny (NOP) mówi dr Zbigniew Hałat.

23 minuta wywiadu “Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze – Zwiefka vs. Hałat” na kanale YouTube GadowskiTV:

Niektóre kraje np. Węgry posiadają częściową integrację z amerykańskim systemem.

NOPy zgłoszone na Węgrzech. Tłumaczenie automatyczne Google.

Ponad 800 tysięcy powikłań

W systemie VAERS (USA) zarejestrowano 875653 NOPów po szczepieniach C19.

18461 zgonów (2,11%)
29104 trwałego kalectwa (3,32%)
91728 hospitalizacji (10,48%)

Seria szczepionki. Jak sprawdzić serię preparatu?

W tej chwili trzeba ręcznie sprawdzać, czy nasz preparat należy do 5% serii z przypisanym 100% zgonów.

Sprawdzenie NOPów danej serii/partii preparatu (lot number) w systemie VAERS zajmuje mniej niż minutę.

Wyszukiwanie można wykonać tutaj.

W przykładowym wyszukiwaniu znaleziono 21 powikłań dla serii FG9428, w tym jeden zgon. Seria ta należy więc do problematycznych.

Znaleziono 21 powikłań dla serii FG9428, w tym jeden zgon.

Zgłaszanie powikłań

Zgłoszenia NOPu w systemie VAERS można dokonać na stronie VaxxTracker.

Strona ta ma także szerokie możliwości przeglądania danych.

Wkrótce dostępne ma być dostępne raportowanie według największej liczby partii.

Zobacz co jeszcze warto sprawdzić przed szczepieniem:

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl