Wolne Media: Wielki Reset i rebelia

Blokady niszczą gospodarkę

To podstawowa matematyka i finanse; sektor małych przedsiębiorstw w amerykańskiej gospodarce umiera. Małe firmy stanowią około 50% zatrudnienia w USA. Pieniądze z dofinansowania COVID-19, obsługiwane przez międzynarodowe banki, takie jak JP Morgan, nie trafiły do ​​zdecydowanej większości małych firm, które miały je otrzymać. Te firmy, które otrzymały pomoc finansową, są nadal na skraju zamknięcia lub bankructwa. Jakiekolwiek dalsze blokady będą ostatnim gwoździem do trumny dla gospodarki Stanów Zjednoczonych, z wyjątkiem dużych korporacji, które korzystają z lwiej części gotówki stymulującej.

Ile istnień ludzkich zostanie zniszczonych lub straconych w wyniku ubóstwa i zapaści gospodarczej, jeśli obecny trend się utrzyma? Podejrzewam o wiele więcej od liczby umarłych przez COVID-19.

Dlaczego nikt z głównego nurtu nie mówi o najbardziej praktycznym rozwiązaniu pandemii? Niewielki odsetek osób najbardziej zagrożonych może ZOSTAĆ W DOMU i podjąć niezbędne środki ostrożności, podczas gdy reszta z nas może żyć dalej. Dlaczego nakazuje się nam robić dokładnie odwrotnie, tylko po to, aby mniej niż 1% populacji czuło się bezpieczniej? Jak to jest logiczne, rozsądne lub naukowe? Jedyną odpowiedzią, która ma sens, jest to, że reakcja blokady dotyczy kontroli, a nie ratowania życia.

Wniosek – bunt jest potrzebny, aby powstrzymać maszynę strachu

Podsumowując, istnieje nieskończona liczba powodów, dla których musimy raz na zawsze zakończyć program blokady pandemii. Co najważniejsze, blokady, nakaz noszenia masek i plany szczepień są odskocznią do czegoś znacznie gorszego – medycznej tyranii i centralizacji na bezprecedensową skalę. Nie będę osobiście przestrzegał takich zasad, ponieważ nie są one uzasadnione z naukowego lub moralnego punktu widzenia.

Bunt przeciwko takim środkom byłby bardzo łatwy do wygrania. Musimy tylko odmówić wypełnienia ich mandatów. Co oni zamierzają zrobić? Zamknąć miliony ludzi? Zastrzelą nas? To w pewnym sensie podważyłoby przypuszczalny cel samych środków, których żądają. A jeśli chodzi o przemoc, niech tak będzie. Nie mam problemu z walką w obronie moich wolności i wolności przyszłych pokoleń.

Całość wraz z łączami do źródeł:

Autorstwo: Brandon Smith
Tłumaczenie: Artur WWA
Źródło oryginalne: HenryMakow.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl