Connect with us

Szczepionki

Umowy Pfizera

Published

on

Pfizer za nic nie odpowiada. Rządy przyjmują na siebie wszystkie zobowiązania finansowe wynikające z ewentualnych odszkodowań. Umowy nie można wypowiedzieć, produktu nie można zwrócić. Skuteczny lek na Covid-19 nie zwalnia nabywcy z obowiązku zakupu szczepionki.

Umowy Pfizera

Indyjska stacja telewizyjna WION w programie GRAVITAS donosi, że Pfizer zakazuje mówienia o kontraktach, decyduje o darowiznach szczepionek, może jednostronnie zmieniać harmonogramy dostaw i żądać aktywów publicznych jako zabezpieczenia.

Amerykański gigant farmaceutyczny zastrasza kraje, aby podporządkowały się jego żądaniom.

Zwrócił się o odszkodowanie za koszty przyszłych procesów sądowych.

Chciał, aby Argentyna umieściła swoje rezerwy bankowe, swoje bazy wojskowe oraz budynki ambasady jako zabezpieczenie.

Wymagania firmy Pfizer

Reporterka WION wylicza:

  • Brazylia zrzeka się aktywów za granicą na rzecz firmy Pfizer
  • Brazylia musi brać pod uwagę opóźnienie w dostawie
  • Pfizer nie odpowiada za opóźnienie w dostawie
  • W przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych Pfizer jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności

Szczegóły umowy

Umowę na zakup szczepionek opisuje też portal wprawo.pl zadając kluczowe pytania:

Dlaczego nie zgłasza się większości niepożądanych odczynów poszczepiennych?

Dlaczego terapia tanimi lekami antywirusowymi, takimi jak amantadyna i iwermektyna, jest dyskredytowana?

Dlaczego wciska się szczepionki ozdrowieńcom, chociaż mają naturalną odporność?

Odpowiedzi na te pytania znajdują w umowie, jaką firma Pfizer zawarła z rządami kupującymi szczepionkę.

Portal wprawo.pl wylicza najciekawsze zapisy umowy:

1) postanowienia umowy stoją ponad prawem krajowym jako wyłączone z przepisów dotyczących zakupów publicznych;

2) produktu nie można zwrócić;

3) umowa nie może zostać unieważniona nawet jeśli przed dopuszczeniem produktu pojawi się inna szczepionka lub skuteczny lek na Covid-19;

4) nabywca potwierdza, że skutki długoterminowe i skuteczność szczepionki nie są obecnie znane i że mogą wystąpić niepożądane skutki szczepionki, które nie są obecnie znane;

5) nabywca musi zapłacić firmie Pfizer za zamówione dawki, bez względu na to, ile ich zużytkował i niezależnie od tego, czy zakontraktowane dawki zostały dostarczone zgodnie z datami dostawy określonymi w umowie;

6) firma Pfizer nie będzie podlegać karom za opóźnienia w dostawie, ani nie będzie za nie odpowiadać, a niedostarczenie dawek nie daje nabywcy prawa do anulowania zamówienia;

7) nabywca przyjmuje na siebie finansową odpowiedzialność za wszelkie roszczenia pod adresem firmy Pfizer z tytułu pozwów, żądań, strat, szkód, zobowiązań, rozliczeń, kar, grzywien, kosztów i wydatków na reprezentantów prawnych poniesionych w związku z badaniami, produkcją i stosowaniem szczepionki;

8) nabywca rezygnuje z wszelkich przepisów, które mogą ograniczać obowiązek zapłaty odszkodowania na rzecz firmy Pfizer;

9) umowa pozostaje tajna przez 10 lat.

Projekt umowy

Projekt umowy Pfizera z UE dotyczący dostawy szczepionek C19 znajduje się pod poniższym linkiem:

https://ec.europa.eu/info/sites/default/files/redacted_advance_purchase_agreement_biontech-pfizer_0.pdf


PILNE! Czy firmy farmaceutyczne kupiły nasz kraj? Zbieramy na pomoc Polakom! G. Płaczek wR24!

https://youtu.be/-gNsLUsQDAA

Continue Reading

Szczepionki

Pandemia “szczepionych”

Published

on

By

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie chroni przez śmiercią. Większość zakażeń, hospitalizacji i zgonów dotyczy “szczepionych”.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych, nie mają sensu.

Definicja “szczepionego”

Na początek wyjaśnię, dlaczego piszę w cudzysłowie. Definicja “szczepionego” na Covid ulega ciągłej zmianie. Początkowo, wystarczyło przyjąć dwie dawki preparatu (lub jedną J&J). Teraz trzeba wykazać się aktualnymi szczepieniami. Liczba dawek przypominających, nie jest znana.

Pandemia “szczepionych”

Oficjalne dane potwierdzają, że nie ma „pandemii nieszczepionych”. Zamiast tego, mamy do czynienia w dużym stopniu z „pandemią w pełni szczepionych”.

Szkocja

Najnowsze dane opublikowane przez szkockie Ministerstwo Zdrowia (Public Health Scotland) pokazują, że 64% zakażeń, 74% hospitalizacji i 89% zgonów w ciągu ostatnich czterech tygodni, dotyczy osób szczepionych.

Szkocja. Zakażenia, hospitalizacje i zgony, według statusu szczepienia. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose

Dane dowodzą również, że preparaty Covid-19 nie tylko nie działają, ale wręcz pogarszają stan zdrowia.

Wskaźnik śmiertelności wśród zakażonych, jest pięciokrotnie wyższy wśród “szczepionej”, niż w nieszczepionej populacji.

Szkocja. Wskaźniki: zakażenia/hospitalizacje, zakażenia/zgony, hospitalizacje/zgony. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose
Szkocja. Tygodniowa liczba zgonów C19. Źródło: Ministerstwo Zdrowia (PHS) – Raport, strona 53

Anglia

Pandemię “szczepionych” potwierdzają dane angielskiej agencji rządowej UKHSA (UK Health Security Agency).

3200 z 9831 (33%) hospitalizacji dotyczy nieszczepionych. Pozostałe 67% to “szczepieni”, głównie dwoma dawkami. W przypadku dorosłych, 71% hospitalizacji stanowią “szczepieni”.

Anglia. Hospitalizacje C19. Źródło: Summit News

Polska

Oficjalne dane w Polsce także pokazują, że im wyższy wskaźnik szczepień, tym więcej zakażeń. Statystycznej obróbki danych regularnie dostarcza Pan Marek Sobolewski:

Źródło: Marek Sobolewski / Twitter
Źródło: Marek Sobolewski / Twitter

Prezydent Siemianowic Śląskich, Pan Rafał Piech poinformował, że w szpitalu w Siemianowicach Śląskich, na pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, czterech jest “szczepionych”, jeden nieszczepiony.

Segregacja sanitarna nie ma sensu

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie blokuje transmisji wirusa, nie chroni przed hospitalizacją, nie chroni przez zgonem.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych – NIE MAJĄ SENSU.


Na podstawie:

https://summit.news/2021/11/23/a-pandemic-of-the-unvaccinated/

https://dailyexpose.uk/2021/11/25/pandemic-of-fully-vaccinated-89-percent-covid-deaths-vaccinated/

https://tarnogorski.info/prezydent-siemianowic-slaskich-obudzcie-sie-wylaczcie-telewizory-to-jest-ten-moment/

Continue Reading

Szczepionki

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania wśród sportowców

Published

on

By

Masz wolność wyboru

Novak Djokovic, tenisista nr 1 na świecie, prawdopodobnie zostanie pozbawiony możliwości obrony tytułu Australian Open. Odmawia ujawnienia czy jest “szczepiony”. Twierdzi, że ludzie powinni mieć wolność wyboru.

Djokovic:

„Wolność wyboru jest kluczowa”

„Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy to szczepienia, czy cokolwiek innego w życiu. Powinieneś mieć swobodę wyboru, decydowania o tym, co chcesz robić. W tym konkretnym przypadku, co chcesz umieścić w swoim ciele.”

Być może powinniśmy zwrócić uwagę na ludzi, których kariera opiera się na trafieniu w zawody ze szczytową formą.

Gdzie jest ryzyko, tam powinien być wybór

Kyle Warner jest profesjonalnym kolarzem górskim (MTB). Tuż po ukłuciu drugą dawką szczepionki, poczuł w ustach metaliczny smak soli fizjologicznej. Wkrótce potem jego stan zdrowia uległ gwałtownemu pogorszeniu.

Zaczął odczuwać ból wszystkich dawnych kontuzji. Nie może już wsiąść na rower. Postanowił skupić się na ostrzeganiu innych przed pochopną decyzją o szczepieniu.

Jego motto to, “Gdzie jest ryzyko, musi być wybór”.

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania sportowców

Agencja informacyjna Report 24 przygotowała listę sportowców, którzy w ostatnim czasie nagle zmarli lub ciężko zachorowali.

Zajęło nam to dużo czasu, by sprawdzić każdy przypadek indywidualnie. Czy przed 2021 r. w sporcie na najwyższym poziomie odnotowano zauważalnie wysoką liczbę „nagłych i nieoczekiwanych” zgonów? Według prawdopodobnie szantażowanych i przekupionych mediów i polityków są to niefortunne zbiegi okoliczności – choć już 13-latkowie z problemami z sercem przewracają się na boisku.

Chcielibyśmy rozpocząć to sprawozdanie od argumentów drugiej strony, ponieważ zawsze ważne jest wysłuchanie wszystkich stron.

W 2016 roku Futura Santé skarżyło się na „liczne” zgony serca w piłce nożnej. Dotknęło to 2 na 100 000 sportowców rocznie we Francji – łącznie od 1000 do 1500 osób.

The New Statesman pisze o 12 młodych ludziach, którzy umierają z powodu nagłej śmierci sercowej podczas biegu każdego tygodnia. Artykuł ukazał się w Anglii w listopadzie 2018 roku.

W lutym 2019 r, austriacki derStandard pytał, dlaczego zgony sercowe są „tak powszechne” w sporcie.

Z drugiej strony jest na przykład artykuł w niemieckim WAZ z 13 czerwca 2021 r. Kardiolog stwierdził tam, że nagła śmierć sercowa rzadko występuje w sporcie.

Nie można znaleźć wiarygodnych statystyk do porównania. Ale w Wikipedii są listy sportowców, którzy zginęli podczas gry. Lista ta sięga 1889 roku i na pierwszy rzut oka jest obszerna. Ostatecznie jednak okazuje się, że nawet w „katastrofalnych latach” odnotowano około 5-8 takich zgonów. Wiele z nich dotyczy problemów z sercem.

Czy obecnie rzeczywiście więcej osób umiera „nagle i nieoczekiwanie” zwłaszcza jeśli dotyczy to zawodowców i czołowych sportowców? Czy to z powodu szczepień, jak podejrzewa wielu?

Przygotowaliśmy listę znanych przypadków z ostatnich kilku miesięcy, począwszy od czerwca 2021 roku – kiedy kampanie szczepień szły pełną parą i wszyscy, którzy ślepo zaufali systemowi, mieli już drugą szansę. Nie twierdzimy, że wszystkie te osoby zachorowały i zmarły z powodu szczepienia, ani że istnieje udowodnione powiązanie w przypadku szczepienia.

Listy sportowców, którzy nagle zmarli lub ciężko zachorowali

Należy pamiętać, że profesjonalni sportowcy są regularnie testowani. Nie ma mowy o zachorowaniu na Covid.

Poniżej wybrane zestawienia:

https://thecovidworld.com/world-class-athletes-who-died-or-suffered-severe-injuries-after-covid-19-vaccine/

https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health

Poniżej lista Marka Playne’a uzupełniona o polskie przykłady:

Inne:

https://www.berliner-zeitung.de/news/raetselhafte-herzerkrankungen-im-fussball-li.193554

https://threadreaderapp.com/thread/1455320859753787396.html

Odpowiedź mediów głównego nurtu

Wraz ze wzrostem społecznego zainteresowania problemem sportowców, media głównego nurtu pospieszyły z naukowymi wytłumaczeniami fenomenu.

Według The Times, wzrost ataków serca wyjaśnił czołowy szkocki ekspert. Za wszystko odpowiada stres i spożywanie mięsa.

Według prestiżowego magazynu Smithsonian przyczyną przyszłych problemów z sercem u dzieci będą zmiany klimatyczne.

Continue Reading

Szczepionki

Gates i Fauci: “szczepieni” zarażają

Published

on

By

Szczepionki nie blokują transmisji

Bill Gates i dr Anthony Fauci, drastycznie zmienili swoje opinie na temat skuteczności szczepionki przeciw COVID. Swoje nowo odkryte obawy wykorzystują do forsowania dawki przypominające dla całej populacji.

W wywiadzie dla Jeremy’ego Hunta z londyńskiego Policy Exchange, Gates przyznał, co wielu, w tym Lancet, mówiło od miesięcy – że szczepionki nie są skuteczne.

Gates, który wcześniej określał skuteczność szczepionek mRNA jako „magicznych”, powiedział Huntowi, że „potrzebujemy nowego sposobu wytwarzania szczepionek”.

Gates: „Nie mieliśmy szczepionek, które blokują transmisję. Mamy szczepionki, które pomagają w utrzymaniu zdrowia, ale tylko w NIEWIELKIM stopniu ograniczają transmisję. Potrzebujemy nowego typu szczepionek”.

Innymi słowy, zaszczepieni zarażają.

Bill Gates o nieefektywnych szczepionkach (od 28 minuty):

Zaszczepieni zarażają i kończą w szpitalu

Tymczasem Fauci podzielił się swoimi nowymi przemyśleniami podczas podcastu New York Times. Powiedział, że skuteczność szczepionki COVID przeciwko infekcji, hospitalizacji, a nawet śmierci, dla wszystkich grup wiekowych, słabnie do punktu, w którym dawki przypominające staną się „niezbędne” dla wszystkich.

Fauci: „Myślę, że booster będzie absolutnie niezbędnym elementem, nie premią, nie luksusem, ale absolutnie niezbędną częścią programu”.

Opowiadając się za szerszym programem przypominającym, powiedział The Times, że szczepionki „słabną do tego stopnia, że coraz więcej osób zakaża się i coraz więcej zakażonych kończy w szpitalu.”

Innymi słowy, w pewnym momencie zaszczepieni zarażają.

Fauci o nieefektywnych szczepionkach (od 6 minuty):

Zaszczepieni beta-testerami pomysłów Gatesa

Gates traktuje produkty medyczne jak oprogramowanie. Testuje działanie, a gdy znajdzie problem, naprawia go. Każda nowa wersja oprogramowania to eksperyment. Z czasem znajdzie się sposób na blokowanie wirusa. Albo nie znajdzie, jak w przypadku dekad rozwoju systemu operacyjnego Windows.

Software. Hardware. Aplikacja. Subskrypcja!

Gates od dawna promuje ideę, że tradycyjna praktyka zdrowia publicznego dotyczy ery analogowej. W erze cyfrowej potrzebujemy planowania rządowego, zaawansowanej technologii, masowej inwigilacji i możliwości kontrolowania ludzi w sposób, w jaki firma programistyczna zarządza komputerami.

Trudno zrozumieć, jak taki wpływowy człowiek może nie rozumieć podstaw biologii. Hakowanie ludzkiego ciała, ulepszanie go za pomocą przesyłania i pobierania, jest z pewnością większym wyzwaniem niż wymyślanie i zarządzanie komputerami stworzonymi przez człowieka.

W przypadku wirusów biologicznych ewoluowaliśmy, aby stawić im czoła poprzez ekspozycję i pozwolenie naszemu układowi odpornościowemu, aby się rozwinął i je zaatakował.

Trzymanie wirusów z dala od komputerów było największym zawodowym wyzwaniem Gatesa. Nigdy tak naprawdę nie zrozumiał, że słowo wirus było jedynie metaforą dla niechcianego i niepożądanego kodu komputerowego. W prawdziwym życiu, to tak nie działa.


Na podstawie:

https://childrenshealthdefense.org/defender/jeremy-hunt-fauci-gates-covid-vaccines-boosters/

https://www.zerohedge.com/covid-19/why-bill-gates-pivoting-existing-covid-vaccines

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl