Summit News: Czołowy patolog twierdzi, że COVID-19 to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającym społeczeństwie”

Autor: Paul Joseph Watson / summit.news / Twitter: @PrisonPlanet

Tłumaczenie automatyczne z portalu Zero Hedge.

Główny patolog, dr Roger Hodkinson, powiedział urzędnikom rządowym w Albercie podczas telekonferencji, że obecny kryzys koronawirusa to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego nie podejrzewającej opinii publicznej”.

Komentarze Hodkinsona zostały przedstawione podczas dyskusji z udziałem Komitetu ds. Społeczności i Usług Publicznych, a klip został następnie przesłany do YouTube.

Zauważając, że był również ekspertem w dziedzinie wirusologii, Hodkinson zwrócił uwagę, że jego rola jako dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, która produkuje testy na COVID, oznacza: „Mogę trochę wiedzieć o tym wszystkim”.

„Istnieje całkowicie bezpodstawna histeria publiczna napędzana przez media i polityków, to skandaliczne, to największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego nie podejrzewającej opinii publicznej” - powiedział Hodkinson.

Lekarz powiedział, że nie można nic zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, poza ochroną starszych, bardziej narażonych osób i że cała sytuacja przedstawia „politykę grającą w medycynę, a to bardzo niebezpieczna gra”.

Hodkinson zauważył, że „dystans społeczny jest bezużyteczny, ponieważ COVID rozprzestrzenia się przez aerozole, które przemieszczają się na około 30 metrów przed lądowaniem”, wzywając do natychmiastowego ponownego otwarcia społeczeństwa, aby zapobiec wyniszczającym szkodom spowodowanym przez blokady.

Hodkinson również zatrzasnął obowiązkowe nakazy maski jako całkowicie bezcelowe.

„Maski są zupełnie bezużyteczne. Nie ma jakiejkolwiek podstawy dowodowej na ich skuteczność ”- powiedział.

„Maski papierowe i maski z tkaniny są po prostu oznaką cnoty. Przez większość czasu nie są nawet noszone skutecznie. To absolutnie śmieszne. Widząc tych nieszczęsnych, niewykształconych ludzi - nie mówię tego w pejoratywnym sensie - widząc tych ludzi chodzących jak lemingi, posłusznych bez żadnej bazy wiedzy, aby założyć maskę na twarz. ”

Lekarz potępił również niewiarygodność testów PCR, zauważając, że „pozytywne wyniki testu, podkreślone na neonie, nie oznaczają infekcji klinicznej” i że wszystkie testy powinny zostać przerwane, ponieważ fałszywe liczby „wywołują publiczną histerię”.

Hodkinson powiedział, że ryzyko śmierci w prowincji Alberta dla osób poniżej 65 roku życia wynosi „jeden na trzysta tysięcy”, a zamykanie społeczeństwa z powodu tego, co powiedział lekarz, „było po prostu„ skandaliczne ” grypa.”

„Jestem absolutnie oburzony, że to osiągnęło ten poziom, jutro powinno się to skończyć” - podsumował dr Hodkinson.

Kwalifikacje Hodkinsona są nie do zakwestionowania, a witryna MedMalDoctors potwierdza jego wiarygodność.

„Uzyskał ogólne stopnie medyczne na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii (M.A., M.B., B. Chir.), Gdzie był stypendystą w Corpus Christi College. Po rezydencji na University of British Columbia został certyfikowanym patologiem ogólnym Royal College (FRCPC), a także członkiem College of American Pathologists (FCAP). ”

„Ma dobrą opinię w College of Physicians and Surgeons of Alberta i został uznany przez Court of Queen’s Bench w Albercie za eksperta w dziedzinie patologii”.

W przypadku usunięcia powyższego wideo przez YouTube, kopia zapasowa za pośrednictwem Bitchute jest dostępna tutaj.

Źródło:

https://www.zerohedge.com/medical/top-pathologist-claims-covid-19-greatest-hoax-ever-perpetrated-unsuspecting-public