Connect with us

Plandemia

Prof. Sucharit Bhakdi – Wykład

Published

on

Wykład profesora Sucharit Bhakdi

Prof. Sucharit Bhakdi jest emerytowanym mikrobiologiem, byłym kierownikiem Katedry Mikrobiologii Lekarskiej i Higieny na Uniwersytecie w Moguncji.

Kinru (tłumacz):

No dobra, mój mały wkład w walkę z sanitaryzmem: Przetłumaczyłem słynny już wykład Prof. Sucharit Bhakdi – jeden z najważniejszych od 1,5 roku, obalający wszystkie kłamstwa „ekspertów”. Niezwykle klarowny i przystępny. Dla kolegów lekarzy i nie tylko.

Odnośnik do filmu: https://www.bitchute.com/video/HkrXaF5qAwTI/

Plandemia

Kim są “antyszczepionkowcy”?

Published

on

By

Premier Morawiecki powiedział, że mamy w Polsce “dość silny ruch antyszczepionkowy”. Kim są “antyszczepionkowcy”? Czy stanowią realne zagrożenie dla ruchu “obłąkanych”?

Dość silny ruch

Premier Morawiecki powiedział, że mamy w Polsce “dość silny ruch antyszczepionkowy”:

Ze względu na to, że mamy w Polsce jak i w całej Europie dość silny ruch antyszczepionkowy, to chcemy wspólnie z opozycją wystąpić z pewną ustawą, która pozwoliłaby pracodawcom na sprawdzanie zaszczepienia pracowników, bez wyciągania konsekwencji

Źródło: Twitter

Kim są “antyszczepionkowcy”?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Wystarczy wsłuchać się w głos liderów nowego systemu totalitarnego. Prym wiodą Australia, Nowa Zelandia i Kanada, a ostatnio także Austria i Niemcy.

Micheal Gunner, premier Terytorium Północnego Australii, wyjaśnia że “antyszczepionkowcem” jest każdy, kto podważa zasadność szczepień. Bez względu na swój status szczepienia.

Michael Gunner tłumaczy kto jest “antyszczepionkowcem”

Ponieważ dopalacze będą wkrótce wstrzykiwane co 3 miesiące, każdy kto zawaha się przed przyjęciem kolejnej dawki, automatycznie stanie się “antyszczepionkowcem”.

Sekretarz Zdrowia Sajid Javid potwierdza dopalacze co 3 miesiące

Mamy więc aktualną definicję “antyszczepionkowca”:

“Antyszczepionkowcem” jest każdy, kto nie będzie regularnie brać dopalaczy co 3 miesiące.

Doskonałym przykładem jest Bartosz Fiałek, lekarz reumatolog, który kwestionuje zasadność przyjęcia trzeciego dopalacza. Jest on specyficznym typem “antyszczepionkowca”, który zbiera dowody naukowe, na to że sam jest “największym zagrożeniem epidemicznym”.

Źródło: Twitter

Ruch “obłąkanych”

Przeciw grupie “antyszczepionkowców” stanęła grupa “obłąkanych”. Składa się głównie z nawołujących do bezprawia i sanitarnego faszyzmu, promotorów śmiercionośnych preparatów.

Amerykański system VAERS, zarejestrował już prawie MILION niepożądanych odczynów poszczepiennych po preparatach genowych C19. Prawie 100 tysięcy przypadków zakończyło się hospitalizacją, a prawie 20 tysięcy – zgonem.

Źródło: Open VAERS

Wszystko to, w walce “obłąkanych” z chorobą o śmiertelności poniżej pół procenta. Dzieci nie umierają na covid, a w VAERS zarejestrowanych jest już 27648 powikłań u dzieci, w tym
47 zgonów (stan na 19.11.2021) Trzeba pamiętać, że liczba rzeczywistych NOPów jest dużo większa.

Bilans “walki” z chorobą jest dla Polski tragiczny. W wyniku zablokowania służby zdrowia, Polska jest na czele listy państw z nadmiarowymi zgonami.

Źródło: Konkret24

Czas powstrzymać “obłąkanych”. Z każdym tygodniem będzie do nich docierać więcej informacji, o tym że preparaty nie działają. Ich obłęd będzie się tylko nasilał.

Radzę przygotować się psychicznie. Niektórzy ludzie będą tak zszokowani, że postradają zmysły. Każda inteligentna osoba miała już wystarczająco dużo czasu, by przejrzeć na wskroś to sanitarne oszustwo. Nie można ignorować prawdy…

Źródło: Twitter
Continue Reading

Szczepionki

Pandemia “szczepionych”

Published

on

By

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie chroni przez śmiercią. Większość zakażeń, hospitalizacji i zgonów dotyczy “szczepionych”.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych, nie mają sensu.

Definicja “szczepionego”

Na początek wyjaśnię, dlaczego piszę w cudzysłowie. Definicja “szczepionego” na Covid ulega ciągłej zmianie. Początkowo, wystarczyło przyjąć dwie dawki preparatu (lub jedną J&J). Teraz trzeba wykazać się aktualnymi szczepieniami. Liczba dawek przypominających, nie jest znana.

Pandemia “szczepionych”

Oficjalne dane potwierdzają, że nie ma „pandemii nieszczepionych”. Zamiast tego, mamy do czynienia w dużym stopniu z „pandemią w pełni szczepionych”.

Szkocja

Najnowsze dane opublikowane przez szkockie Ministerstwo Zdrowia (Public Health Scotland) pokazują, że 64% zakażeń, 74% hospitalizacji i 89% zgonów w ciągu ostatnich czterech tygodni, dotyczy osób szczepionych.

Szkocja. Zakażenia, hospitalizacje i zgony, według statusu szczepienia. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose

Dane dowodzą również, że preparaty Covid-19 nie tylko nie działają, ale wręcz pogarszają stan zdrowia.

Wskaźnik śmiertelności wśród zakażonych, jest pięciokrotnie wyższy wśród “szczepionej”, niż w nieszczepionej populacji.

Szkocja. Wskaźniki: zakażenia/hospitalizacje, zakażenia/zgony, hospitalizacje/zgony. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose
Szkocja. Tygodniowa liczba zgonów C19. Źródło: Ministerstwo Zdrowia (PHS) – Raport, strona 53

Anglia

Pandemię “szczepionych” potwierdzają dane angielskiej agencji rządowej UKHSA (UK Health Security Agency).

3200 z 9831 (33%) hospitalizacji dotyczy nieszczepionych. Pozostałe 67% to “szczepieni”, głównie dwoma dawkami. W przypadku dorosłych, 71% hospitalizacji stanowią “szczepieni”.

Anglia. Hospitalizacje C19. Źródło: Summit News

Polska

Oficjalne dane w Polsce także pokazują, że im wyższy wskaźnik szczepień, tym więcej zakażeń. Statystycznej obróbki danych regularnie dostarcza Pan Marek Sobolewski:

Źródło: Marek Sobolewski / Twitter
Źródło: Marek Sobolewski / Twitter

Prezydent Siemianowic Śląskich, Pan Rafał Piech poinformował, że w szpitalu w Siemianowicach Śląskich, na pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, czterech jest “szczepionych”, jeden nieszczepiony.

Segregacja sanitarna nie ma sensu

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie blokuje transmisji wirusa, nie chroni przed hospitalizacją, nie chroni przez zgonem.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych – NIE MAJĄ SENSU.


Na podstawie:

https://summit.news/2021/11/23/a-pandemic-of-the-unvaccinated/

https://dailyexpose.uk/2021/11/25/pandemic-of-fully-vaccinated-89-percent-covid-deaths-vaccinated/

https://tarnogorski.info/prezydent-siemianowic-slaskich-obudzcie-sie-wylaczcie-telewizory-to-jest-ten-moment/

Continue Reading

Szczepionki

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania wśród sportowców

Published

on

By

Masz wolność wyboru

Novak Djokovic, tenisista nr 1 na świecie, prawdopodobnie zostanie pozbawiony możliwości obrony tytułu Australian Open. Odmawia ujawnienia czy jest “szczepiony”. Twierdzi, że ludzie powinni mieć wolność wyboru.

Djokovic:

„Wolność wyboru jest kluczowa”

„Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy to szczepienia, czy cokolwiek innego w życiu. Powinieneś mieć swobodę wyboru, decydowania o tym, co chcesz robić. W tym konkretnym przypadku, co chcesz umieścić w swoim ciele.”

Być może powinniśmy zwrócić uwagę na ludzi, których kariera opiera się na trafieniu w zawody ze szczytową formą.

Gdzie jest ryzyko, tam powinien być wybór

Kyle Warner jest profesjonalnym kolarzem górskim (MTB). Tuż po ukłuciu drugą dawką szczepionki, poczuł w ustach metaliczny smak soli fizjologicznej. Wkrótce potem jego stan zdrowia uległ gwałtownemu pogorszeniu.

Zaczął odczuwać ból wszystkich dawnych kontuzji. Nie może już wsiąść na rower. Postanowił skupić się na ostrzeganiu innych przed pochopną decyzją o szczepieniu.

Jego motto to, “Gdzie jest ryzyko, musi być wybór”.

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania sportowców

Agencja informacyjna Report 24 przygotowała listę sportowców, którzy w ostatnim czasie nagle zmarli lub ciężko zachorowali.

Zajęło nam to dużo czasu, by sprawdzić każdy przypadek indywidualnie. Czy przed 2021 r. w sporcie na najwyższym poziomie odnotowano zauważalnie wysoką liczbę „nagłych i nieoczekiwanych” zgonów? Według prawdopodobnie szantażowanych i przekupionych mediów i polityków są to niefortunne zbiegi okoliczności – choć już 13-latkowie z problemami z sercem przewracają się na boisku.

Chcielibyśmy rozpocząć to sprawozdanie od argumentów drugiej strony, ponieważ zawsze ważne jest wysłuchanie wszystkich stron.

W 2016 roku Futura Santé skarżyło się na „liczne” zgony serca w piłce nożnej. Dotknęło to 2 na 100 000 sportowców rocznie we Francji – łącznie od 1000 do 1500 osób.

The New Statesman pisze o 12 młodych ludziach, którzy umierają z powodu nagłej śmierci sercowej podczas biegu każdego tygodnia. Artykuł ukazał się w Anglii w listopadzie 2018 roku.

W lutym 2019 r, austriacki derStandard pytał, dlaczego zgony sercowe są „tak powszechne” w sporcie.

Z drugiej strony jest na przykład artykuł w niemieckim WAZ z 13 czerwca 2021 r. Kardiolog stwierdził tam, że nagła śmierć sercowa rzadko występuje w sporcie.

Nie można znaleźć wiarygodnych statystyk do porównania. Ale w Wikipedii są listy sportowców, którzy zginęli podczas gry. Lista ta sięga 1889 roku i na pierwszy rzut oka jest obszerna. Ostatecznie jednak okazuje się, że nawet w „katastrofalnych latach” odnotowano około 5-8 takich zgonów. Wiele z nich dotyczy problemów z sercem.

Czy obecnie rzeczywiście więcej osób umiera „nagle i nieoczekiwanie” zwłaszcza jeśli dotyczy to zawodowców i czołowych sportowców? Czy to z powodu szczepień, jak podejrzewa wielu?

Przygotowaliśmy listę znanych przypadków z ostatnich kilku miesięcy, począwszy od czerwca 2021 roku – kiedy kampanie szczepień szły pełną parą i wszyscy, którzy ślepo zaufali systemowi, mieli już drugą szansę. Nie twierdzimy, że wszystkie te osoby zachorowały i zmarły z powodu szczepienia, ani że istnieje udowodnione powiązanie w przypadku szczepienia.

Listy sportowców, którzy nagle zmarli lub ciężko zachorowali

Należy pamiętać, że profesjonalni sportowcy są regularnie testowani. Nie ma mowy o zachorowaniu na Covid.

Poniżej wybrane zestawienia:

https://thecovidworld.com/world-class-athletes-who-died-or-suffered-severe-injuries-after-covid-19-vaccine/

https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health

Poniżej lista Marka Playne’a uzupełniona o polskie przykłady:

Inne:

https://www.berliner-zeitung.de/news/raetselhafte-herzerkrankungen-im-fussball-li.193554

https://threadreaderapp.com/thread/1455320859753787396.html

Odpowiedź mediów głównego nurtu

Wraz ze wzrostem społecznego zainteresowania problemem sportowców, media głównego nurtu pospieszyły z naukowymi wytłumaczeniami fenomenu.

Według The Times, wzrost ataków serca wyjaśnił czołowy szkocki ekspert. Za wszystko odpowiada stres i spożywanie mięsa.

Według prestiżowego magazynu Smithsonian przyczyną przyszłych problemów z sercem u dzieci będą zmiany klimatyczne.

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl