Stolik Wolności

Dzisiaj musimy się zjednoczyć ponad podziałami, wziąć sprawy w swoje ręce, budować małe społeczności, które będą sobie pomagać w nadchodzących czasach.

Musimy czynnie odkłamywać medialną propagandę, opierając się na wiedzy wszystkich lekarzy i naukowców a nie tylko “wybrańców w mediach”. Musimy rozmawiać z ludźmi i pomagać im wydostać się ze spirali paniki. Musimy im pokazać, że nie są sami i mogą na nas liczyć.

Na tym portalu znajdziesz wypowiedzi ludzi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i wiedzą o czym mówią. Znajdziesz również ulotki, które możesz pobrać i na potęgę rozpowszechniać gdzie tylko się da. Zadaniem nas wszystkich jest odkręcić to co oni zaczęli i zjednoczyć się ponad podziałami w jednym celu, nim będzie za późno. Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Dość biernego przyglądania, czas zacząć działać, bo za chwilę obudzimy się w kraju w którym nie będziemy mieli już żadnych praw. Wszyscy musimy stać się dzisiaj liderami, organizować w każdym mieście i wywalczyć wolność we własnym kraju jak niegdyś nasi przodkowie.

www.stolikwolnosci.pl