Spryciarze i Manipulatorzy – „władcy” tego świata skutków JUŻ Są potępieni

Zygmunt Staszewski w wywiadzie dla Radia WNET mówi, że stan wojenny w USA może być wprowadzony nawet w ciągu tygodnia. Problem jest wielowymiarowy. Nie chodzi jedynie o zabezpieczenie dowodów fałszerstw wyborczych, rozliczenie winnych i być może przeprowadzenie nowych wyborów. Chodzi też o rozliczenie wszystkich tych, którzy współpracują z Chinami przyczyniając się do zamachu na republikę m.in. rodziną Bidenów, Sorosem czy Zuckerbergiem. Dodatkowo stan wojenny mógłby powstrzymać rozlew krwi na ulicach. 80 milionów wyborców Trumpa jest w większości uzbrojonych i wyjątkowo wkurzonych sytuacją.Alex Jones Show: Should Trump Declare Martial Law? Special Report

https://79days.news/watch?id=5fcecd42965d6a6a133f79f3


Tymczasem w Polsce, jak informuje poseł Grzegorz Braun – decyzją Rady Ministrów, poprzez usunięcie zapisu o dowodzeniu Sztabem Generalnym, władza cywilna przejęła stery nad Wojskiem Polskim.

Szef Sztabu Generalnego WP pozbawiony dowodzenia…Sztabem Generalnym od dnia 1 grudnia 2020 roku. To już nie przenośnia, ale stan faktyczny. Zamiast nadzoru cywilnego mamy cywilne dowodzenie.


Marcin Masny informuje, że w 2020 roku, w wyniku zgonów ubędzie 90 tysięcy Polaków więcej niż w poprzednich latach.

Świadomie lub nie polska klasa polityczna kontynuuje plan wyludnienia kraju. Nasi bliscy i znajomi umierają czekając na wynik niepotrzebnego testu. We Francji, w USA i w Polsce ktoś pokazowo odpowie za obecny kryzys. Jeśli chwiejny Morawiecki usunie się odpowiednio wcześnie, zrzuci odpowiedzialność na następcę. Kto nim będzie? Czy Gowin obali rząd PiS-u? Czy Ziobro finansuje prawicę, aby przejąć władzę dopiero po kryzysie?

Pinokio w klatce. Masny Kryzys Szoł.

Na koniec cytat JANA, czytelnika i komentatora stron Czesława Białczyńskiego:

A u MNIE wszystko JASNE. „Patrzę” inną TWARZĄ ŚWIATOWIDA. To MNIE JA RA[rozpala i podtrzymuje wewnętrzny OGIEŃ]. Nadstawiłem inny policzek. Skutków Materialnych pesymizmu i strachu[braku HARMONII z ŻYCIEM]CZŁOWIEKA nie potępiam, bo wtedy potępiłbym CZŁOWIEKA – CZŁOWIEKA, który jeszcze śpi i nie wie co CZYNI[kreuje Materię nieświadomie], a przecież CZŁOWIEKA to MATKA. Spryciarze i Manipulatorzy – „władcy” tego AIONU[świata skutków] JUŻ Są potępieni.

Aktualizacja z 10 grudnia. Rewelacyjne sprawozdanie Hanny Kazahari:


Powiązania Bidenów z Chinami: