Sky News Australia: „Niczego nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy”. Ostrzeżenie przed „orwellowskim” Wielkim Resetem

Autor: Sky News Australia

Przerażająca koalicja wielkiego biznesu i wielkich technologii jest tak pewna siebie i bezczelna, że według gospodarza Sky News, Rowana Dean’a, obiecuje opinii publicznej w kampanii reklamowej globalnego resetu: „nie będziesz nic posiadać, a będziesz szczęśliwy”.

„Powinni dodać, że„ my, bardzo bogaci, będziemy posiadać wszystko i będziemy jeszcze szczęśliwsi ”- powiedział.

Wielki Reset to przedstawiona przez Światowe Forum Ekonomiczne propozycja nowego zglobalizowanego systemu podatkowego, który pozwoliłby światu na skuteczne rozwiązanie tzw. kryzysu klimatycznego.

Dean powiedział, że plan ma na celu wykorzystanie „narzędzi ucisku” wdrożonych podczas pandemii, takich jak blokady i przymusowe zamykanie firm, a także inne środki niszczące prawa własności prywatnej, w celu zwalczania koronawirusa w celu osiągnięcia wyników klimatycznych.

„Mówiłem wcześniej o podstępnym wyrażeniu Build Back Better, które brzmi rozsądnie, ale w rzeczywistości jest tylko jednym z kilku haseł Wielkiego Resetu, innym jest orwellowskie określenie czwartej rewolucji przemysłowej”.

„To jest poważne i niebezpieczne zagrożenie dla naszego dobrobytu i wolności, z jakim nie mieliśmy do czynienia przez dziesięciolecia”.

Dean ostrzegł widzów, aby zastanowili się ponownie, jeśli uważają, że to tylko „szalony stary Rowan z jego teoriami spiskowymi”.

„Te śmieci są już głęboko osadzone w naszych rządach stanowych i federalnych”.

W materiale można włączyć automatyczne napisy w jęz. polskim

Instrukcja: Jak włączyć automatyczne napisy w jęz. polskim.