Rebel News: Rząd kanadyjskiej prowincji Alberta pozwany za lockdown. Premier Alberty przeciw Wielkiemu Resetowi

Anna Slatz informuje na portalu Rebel News, że złożono pozew przeciw rządowi prowincji Alberta:

Centrum Sprawiedliwości na rzecz Wolności Konstytucyjnych (JCCF) ogłosiło, że pozywa rząd Alberty w związku z obostrzeniami, które jego zdaniem są niezgodne z konstytucją.

W sobotę JCCF z siedzibą w Calgary wydał komunikat prasowy, w którym stwierdził, że reprezentuje dwa kościoły Alberty i dwie osoby w procesie, wraz z innym prawnikiem, Jeffery Rath, który reprezentuje stronę trzecią w procesie.

JCCF oświadczył, że wszczyna pozew w odpowiedzi na „… rażąco błędne prognozy dotyczące śmiertelności COVID-19”, które następnie doprowadziły do ogłoszenia przez rząd Alberty stanu wyjątkowego 17 marca.

W dniu 3 grudnia JCCF opublikował obszerny raport o wpływie obostrzeń, wykorzystujący dane z różnych prowincji w całej Kanadzie. W raporcie zatytułowanym „Flying Blind” stwierdzono, że środki mające na celu powstrzymanie wirusa były „bardziej śmiercionośne” niż sam wirus, wymieniając między innymi odwołane operacje, zgony spowodowane przedawkowaniem, samobójstwa.

Całość:

https://www.rebelnews.com/alberta_government_sued_over_lockdown_measures

Premier Alberty, Jason Kenney przeciw Wielkiem Resetowi

Tymczasem premier Alberty, Jason Kenney, odpowiedział na pytanie widza podczas transmisji na żywo na Facebooku dotyczącej „Wielkiego Resetu”, promowanego przez polityków na całym świecie, takich jak premier Kanady Justin Trudeau. Kenney zdecydowanie nie popiera tej operacji.