Przemowa Donalda Trumpa w sprawie szczepień

Biorąc pod uwagę wydarzenia w tle, jak aresztowania w sprawie oszustwa wyborczego i współpracy z Chinami, zapowiedź rozprawienia się z mediami, Facebookiem, rozbrojenie CIA – mamy chyba do czynienia z przejęciem przez Donalda Trumpa programu szczepień.

Donald Trump:

“Chcę tylko powstrzymać świat przed samobójstwem!”

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1337373146652020736

Przemowa prezydenta Donalda Trumpa:

The Daily Wire informuje:

Prezydent Donald Trump opublikował oświadczenie wideo w piątek wieczorem po tym, jak FDA zatwierdziła pierwszą szczepionkę COVID-19 dla ogółu społeczeństwa w ramach zezwolenia na użycie w nagłych wypadkach, wychwalając zdolność Ameryki do opracowania „cudu medycznego” w rekordowym czasie oraz zdolność Operacji Warp Speed ​​do przyniesienia szczepionki społeczeństwu Ameryki przed końcem roku.

„Dostarczyliśmy bezpieczną i skuteczną szczepionkę w zaledwie dziewięć miesięcy. To jedno z największych osiągnięć naukowych w historii ”- powiedział Trump z Gabinetu Owalnego w piątek wideo. „To uratuje miliony istnień ludzkich i wkrótce raz na zawsze zakończy pandemię”.

„Daliśmy firmie Pfizer i innym firmom ogromne pieniądze, mając nadzieję, że taki będzie rezultat i tak się stało” – powiedział. „W imieniu narodu amerykańskiego chciałbym podziękować wszystkim genialnym naukowcom, technikom, lekarzom i pracownikom, którzy sprawili, że to wszystko było możliwe”.

Trump zauważył również, że szczepionka będzie bezpłatna, a pierwsze szczepienia zostaną podane w „mniej niż 24 godziny”. W listopadzie dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, powiedział również, że pierwsze szczepienia mogą rozpocząć się w ciągu kilku godzin od awaryjnego zatwierdzenia przez FDA.

W ostatnich tygodniach Pfizer i Moderna, dwie firmy farmaceutyczne pracujące nad szczepionkami mRNA, ogłosiły, że ich kandydaci na szczepionki są w ponad 90% skuteczni w zapobieganiu COVID-19. FDA niedawno potwierdziła ustalenia Pfizera, mówiąc, że obecnie zatwierdzona szczepionka była w 95% skuteczna przeciwko COVID-19 w badaniach klinicznych w schemacie dwóch dawek, co powoduje odstęp między dwiema inokulacjami co trzy tygodnie.

„Te szczepionki są również bardzo bezpieczne” – kontynuował prezydent, zwracając uwagę na rozmiar prób i udział Amerykanów. „Oddani i niezależni eksperci z FDA skrupulatnie przestudiowali wyniki testów i teraz przeszły one złoty standard bezpieczeństwa”.

Trump, który powiedział, że dystrybucja szczepionek zostanie pozostawiona stanom, powiedział również, że „chcemy, aby nasi seniorzy, pracownicy służby zdrowia i ratownicy byli pierwsi w kolejce”, aby szybko zmniejszyć liczbę zgonów wśród amerykańskiej populacji. „Być może pandemia zaczęła się w Chinach, ale kończymy ją właśnie tutaj, w Ameryce”.

Całość w jęz. angielskim:

https://www.dailywire.com/news/trump-vaccine-authorization-one-of-the-greatest-scientific-accomplishments-in-history


Jak podaje Tyler Durden z portalu Zero Hedge, Melinda Gates jest „niesamowicie rozczarowana”, że Amerykanie przed resztą świata otrzymają szczepionki COVID-19 opracowane przez amerykańskie firmy.

Odkładając na chwilę na bok przytłaczające obawy o bezpieczeństwo – w tym wezwania do wstrzymania procesów do czasu rozwiązania poważnych pytań (w tym „bezpłodności”) – Gates powiedziała Poppy Harlow z CNN w czwartkowym wywiadzie, że martwi się „nacjonalizmem szczepionkowym”.

„Prezydent właśnie podpisał rozkaz wykonawczy, aby spróbować postawić Amerykanów na czele, jeśli chodzi o szczepionki” – powiedziała Harlow. „Zastanawiam się, czy tym się martwiłaś, kiedy ciągle mówiłaś i ostrzegałaś przed nacjonalizmem szczepionkowym?”

„Właśnie o to się martwiliśmy” – odpowiedziała Gates, dodając „Wiedziałam, że to nadchodzi i byłam po prostu niesamowicie rozczarowana”.

„Jestem znacznie bardziej optymistycznie nastawiona do prezydenta elekta i grupy zadaniowej COVID, tej wybitnej grupy zadaniowej, którą stworzył” – kontynuowała. „Myślę, że w Stanach Zjednoczonych zobaczymy dużo bardziej rozsądną politykę, ale zaczyna się to 20 stycznia, a do tego czasu mamy jeszcze kilka mrocznych miesięcy”.

https://www.zerohedge.com/political/america-last-melinda-gates-incredibly-disappointed-after-trump-gives-americans-vaxx-first


Cesare Sachetti: Pentagon powiedział CIA, że zaprzestanie pomocy wojskowej, której udziela agencji. Trump robi to, co chciał Kennedy. „Rozłupuje CIA na tysiąc części”. Deep State chciało zabić Trumpa, ale to Trump zabija Deep State.


Kanadyjski oficer apeluje do wojska, aby nie rozprowadzało niesprawdzonych szczepionek.

Cesare Sachetti:

„Proszę teraz wojsko, aby nie podejmowało tego niezgodnego z prawem rozkazu przy dystrybucji tej szczepionki”. Tak mówi wojsko armii kanadyjskiej. Włoskie siły zbrojne, możecie się czegoś od tego człowieka nauczyć. Waszym obowiązkiem jest służyć Konstytucji, a nie dyktaturze.
Profesor farmakoepidemiologii Stephen Evans mówi, że szczepionka COVID nie ma żadnych poważnych skutków ubocznych …

Mówi również, że zgony, udary i ataki serca, które zobaczymy, będą tylko zbiegiem okoliczności …

https://twitter.com/o_rips/status/1337618260586459136