Connect with us

Szczepionki

Przemowa Donalda Trumpa w sprawie szczepień

Published

on

Biorąc pod uwagę wydarzenia w tle, jak aresztowania w sprawie oszustwa wyborczego i współpracy z Chinami, zapowiedź rozprawienia się z mediami, Facebookiem, rozbrojenie CIA – mamy chyba do czynienia z przejęciem przez Donalda Trumpa programu szczepień.

Donald Trump:

“Chcę tylko powstrzymać świat przed samobójstwem!”

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1337373146652020736

Przemowa prezydenta Donalda Trumpa:

The Daily Wire informuje:

Prezydent Donald Trump opublikował oświadczenie wideo w piątek wieczorem po tym, jak FDA zatwierdziła pierwszą szczepionkę COVID-19 dla ogółu społeczeństwa w ramach zezwolenia na użycie w nagłych wypadkach, wychwalając zdolność Ameryki do opracowania „cudu medycznego” w rekordowym czasie oraz zdolność Operacji Warp Speed ​​do przyniesienia szczepionki społeczeństwu Ameryki przed końcem roku.

„Dostarczyliśmy bezpieczną i skuteczną szczepionkę w zaledwie dziewięć miesięcy. To jedno z największych osiągnięć naukowych w historii ”- powiedział Trump z Gabinetu Owalnego w piątek wideo. „To uratuje miliony istnień ludzkich i wkrótce raz na zawsze zakończy pandemię”.

„Daliśmy firmie Pfizer i innym firmom ogromne pieniądze, mając nadzieję, że taki będzie rezultat i tak się stało” – powiedział. „W imieniu narodu amerykańskiego chciałbym podziękować wszystkim genialnym naukowcom, technikom, lekarzom i pracownikom, którzy sprawili, że to wszystko było możliwe”.

Trump zauważył również, że szczepionka będzie bezpłatna, a pierwsze szczepienia zostaną podane w „mniej niż 24 godziny”. W listopadzie dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, powiedział również, że pierwsze szczepienia mogą rozpocząć się w ciągu kilku godzin od awaryjnego zatwierdzenia przez FDA.

W ostatnich tygodniach Pfizer i Moderna, dwie firmy farmaceutyczne pracujące nad szczepionkami mRNA, ogłosiły, że ich kandydaci na szczepionki są w ponad 90% skuteczni w zapobieganiu COVID-19. FDA niedawno potwierdziła ustalenia Pfizera, mówiąc, że obecnie zatwierdzona szczepionka była w 95% skuteczna przeciwko COVID-19 w badaniach klinicznych w schemacie dwóch dawek, co powoduje odstęp między dwiema inokulacjami co trzy tygodnie.

„Te szczepionki są również bardzo bezpieczne” – kontynuował prezydent, zwracając uwagę na rozmiar prób i udział Amerykanów. „Oddani i niezależni eksperci z FDA skrupulatnie przestudiowali wyniki testów i teraz przeszły one złoty standard bezpieczeństwa”.

Trump, który powiedział, że dystrybucja szczepionek zostanie pozostawiona stanom, powiedział również, że „chcemy, aby nasi seniorzy, pracownicy służby zdrowia i ratownicy byli pierwsi w kolejce”, aby szybko zmniejszyć liczbę zgonów wśród amerykańskiej populacji. „Być może pandemia zaczęła się w Chinach, ale kończymy ją właśnie tutaj, w Ameryce”.

Całość w jęz. angielskim:

https://www.dailywire.com/news/trump-vaccine-authorization-one-of-the-greatest-scientific-accomplishments-in-history


Jak podaje Tyler Durden z portalu Zero Hedge, Melinda Gates jest „niesamowicie rozczarowana”, że Amerykanie przed resztą świata otrzymają szczepionki COVID-19 opracowane przez amerykańskie firmy.

Odkładając na chwilę na bok przytłaczające obawy o bezpieczeństwo – w tym wezwania do wstrzymania procesów do czasu rozwiązania poważnych pytań (w tym „bezpłodności”) – Gates powiedziała Poppy Harlow z CNN w czwartkowym wywiadzie, że martwi się „nacjonalizmem szczepionkowym”.

„Prezydent właśnie podpisał rozkaz wykonawczy, aby spróbować postawić Amerykanów na czele, jeśli chodzi o szczepionki” – powiedziała Harlow. „Zastanawiam się, czy tym się martwiłaś, kiedy ciągle mówiłaś i ostrzegałaś przed nacjonalizmem szczepionkowym?”

„Właśnie o to się martwiliśmy” – odpowiedziała Gates, dodając „Wiedziałam, że to nadchodzi i byłam po prostu niesamowicie rozczarowana”.

„Jestem znacznie bardziej optymistycznie nastawiona do prezydenta elekta i grupy zadaniowej COVID, tej wybitnej grupy zadaniowej, którą stworzył” – kontynuowała. „Myślę, że w Stanach Zjednoczonych zobaczymy dużo bardziej rozsądną politykę, ale zaczyna się to 20 stycznia, a do tego czasu mamy jeszcze kilka mrocznych miesięcy”.

https://www.zerohedge.com/political/america-last-melinda-gates-incredibly-disappointed-after-trump-gives-americans-vaxx-first


Cesare Sachetti: Pentagon powiedział CIA, że zaprzestanie pomocy wojskowej, której udziela agencji. Trump robi to, co chciał Kennedy. „Rozłupuje CIA na tysiąc części”. Deep State chciało zabić Trumpa, ale to Trump zabija Deep State.

https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1337304363430252546

Kanadyjski oficer apeluje do wojska, aby nie rozprowadzało niesprawdzonych szczepionek.

Cesare Sachetti:

„Proszę teraz wojsko, aby nie podejmowało tego niezgodnego z prawem rozkazu przy dystrybucji tej szczepionki”. Tak mówi wojsko armii kanadyjskiej. Włoskie siły zbrojne, możecie się czegoś od tego człowieka nauczyć. Waszym obowiązkiem jest służyć Konstytucji, a nie dyktaturze.

https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1337489430307889155Profesor farmakoepidemiologii Stephen Evans mówi, że szczepionka COVID nie ma żadnych poważnych skutków ubocznych …

Mówi również, że zgony, udary i ataki serca, które zobaczymy, będą tylko zbiegiem okoliczności …

https://twitter.com/o_rips/status/1337618260586459136


Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Szczepionki

Prof. Bhakdi: Te szczepionki zabijają

Published

on

By

24 grudnia 2021 Steve Kirsch otrzymał maila od byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadon’a. Yeadon napisał w nim:

“To jest najgorsze 15 minut jakie kiedykolwiek widziałem. Masowe szczepienia przeciw Covid prowadzą do ludobójstwa.”

Mail zawierał link do filmu prof. Sucharita Bhakdi’ego, w którym omawia on wnioski z prezentacji (link do dokumentu PDF) Bhakdi’ego oraz niemieckiego patologa prof. Arne Burkhardta na sympozjum “Doctors for COVID Ethics“.

Poniżej 15-minutowy film z polskimi napisami opublikowany przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców (PSNLiN).

Źródło: PSNLiN na Rumble.

Na stronie PSNLiN czytamy:

Prof. Sucharit Bhakdi mikrobiolog i infekcjolog epidemiologiczny wypowiedział się na temat przełomowego odkrycia jednego z najbardziej doświadczonych niemieckich patologów prof. Arne Burkhardta.

W swoim kilkunastominutowym nagraniu wyjaśnia w jaki sposób “szczepionki” przeciw Covid-19 doprowadzają do AUTOAGRESJI IMMUNOLOGICZNEJ wywołanej przez atak limfocytów zabójców (limfocyty NK z ang. Natural Killer) na własne tkanki.

Stwierdza kategorycznie: “Te dane są tak obciążające, że nawet nie musisz poszukiwać innych, by mieć dowód na to, że TE SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ STARYCH I MŁODYCH. ZABIJAJĄ NASZE DZIECI”.

Dalej PSNLiN pisze:

“To są dowody, którymi natychmiast powinni zająć się prokuratorzy i Naczelna Izba Kontroli ze względu na bezpieczeństwo narodowe.”

Bardzo ważne. Prof. Burkhardt przyjrzał się przypadkom śmierci osób zmarłych po szczepieniu, u których oficjalnie nie dopatrzono się związku pomiędzy zgonem a zaszczepieniem. Sekcje zwłok wykonano, ponieważ domagali się tego krewni. Oznacza to, że statystyki o niepożądanych odczynach poszczepiennych są całkowicie niedoszacowane i tym samym niewiarygodne.

Prof. Malone przekazujący informację o wynikach badań, zanim został “zdjęty” z Twittera. W 3 godziny wpis był przekazywany tysiące razy.

Zobacz także:

Continue Reading

Szczepionki

Dowody na szkodliwość “szczepionek” przeciw Covid

Published

on

By

Wstrzykiwanie milionom ludzi niezliczonych kopii genu, który instruuje organizm, aby wyprodukował toksyczne białko, może nie wydawać się zbyt rozsądne.

Robi się to w nadziei, że mechanizm szczepionki przeciw Covid, pomoże zminimalizować szkody spowodowane przez białko „kolca”, które genetycznie zmodyfikowany SARS-CoV-2 wykorzystuje do inwazji na nasze komórki gdy zetkniemy się z prawdziwym wirusem.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o odkryciu amerykańskiego kardiologa, że większość jego pacjentów wykazała zmiany biochemiczne sygnalizujące zwiększone ryzyko sercowo-naczyniowe w ciągu kilku tygodni po wstrzyknięciu preparatu mRNA.

W porównaniu z wynikami sprzed kilku miesięcy, odnotowano wzrost markerów zapalenia, śmierci komórek i odpowiedzi immunologicznych na uszkodzenie tętnicy wieńcowej.

Ogólne wyniki wskazują na „dramatyczny” wzrost z 11 do 25 procent prawdopodobieństwa wystąpienia zawału serca lub podobnego zdarzenia w ciągu najbliższych pięciu lat.

Raport został przedstawiony jako streszczenie do spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA), a następnie opublikowany w czasopiśmie AHA Circulation.

Po upublicznieniu, do streszczenia dodano „wyrazy zaniepokojenia” o „potencjalne błędy” i obawy o wiarygodność.

Brytyjscy badacze podobno uzyskali podobne wyniki, ale nie są gotowi ich opublikować z obawy przed utratą funduszy na badania.

Są jednak inne powody, aby traktować sprawę poważnie.

Najbardziej szczegółowe dowody na szkody, jakie może wyrządzić szczepionka, zostały zaprezentowane na internetowym sympozjum poświęconym Covid, zorganizowanym przez Doctors for Covid Ethics.

Jest to międzynarodowa grupa, która od dawna sprzeciwia się masowemu wprowadzaniu szczepionki Covid, argumentując w szczególności, że układ odpornościowy może atakować nasze własne tkanki, gdy wykryje obecność białka kolczastego.

Tysiące zgonów zostało zgłoszonych po szczepieniu, ale organy regulacyjne twierdzą, że większość z nich jest przypadkowa i zaniedbano szczegółowe badanie, czy przyczyną była szczepionka

Badanie takie przeprowadził jednak niemiecki patolog, profesor Arne Burkhardt, który ma 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przebadał tkanki i narządy 15 pacjentów, u których wykonano sekcję zwłok, co było wyjątkową okazją, ponieważ ciała znajdowały się w instytutach medycyny sądowej i instytutach patologii.

Badanie dotyczyło siedmiu mężczyzn i ośmiu kobiet w wieku od 28 do 95 lat. Zmarli od siedmiu dni do sześciu miesięcy po zastrzyku.

W skrócie, Burkhardt znalazł uszkodzenia wewnętrzne u większości zmarłych, spowodowane procesem samozniszczenia, w którym komórki odpornościowe – limfocyty – zaatakowały różne części ciała.

W pięciu z 15 przypadków stwierdzono, że korelacja ze szczepieniem jest bardzo prawdopodobna; w siedmiu było to prawdopodobne; w dwóch przypadkach nie było to jasne, ale możliwe. „W jednym przypadku nie znaleźliśmy żadnej z tych zmian o jakimkolwiek znaczeniu” – powiedział Burkhardt.

Przedstawił slajdy pokazujące, w jaki sposób limfocyty naciekały w szczególności mięsień sercowy, powodując stan zapalny. Powstałe zmiany były małe i łatwo je przeoczyć, „ale zniszczenie zaledwie kilku komórek mięśniowych może mieć druzgocący efekt” – powiedział. „Jeżeli naciek zapalny zostanie znaleziony w miejscu, gdzie podany jest impuls do skurczu serca, może to prowadzić do niewydolności serca”.

Innym odkryciem, również łatwo przeoczonym, było uszkodzenie płuc spowodowane inwazją limfocytów, obserwowane w prawie połowie przypadków. Wątroba, nerki, macica, mózg, tarczyca i skóra również wykazywały oznaki uszkodzeń autoimmunologicznych.

KONFERENCJA PRASOWA PATOLOGÓW W INSTYTUCIE W REUTLINGEN W NIEMCZECH. Źródło: PSNLIN na RUMBLE

Podsumowując prezentację Burkhardta, kanadyjski mikrobiolog, profesor dr Michael Palmer, powiedział: „Każdy, kto ma wykształcenie medyczne, zobaczy, jak niszczycielskie mogą być skutki tych szczepionek, przynajmniej u tych, którzy umrą po szczepieniu… teraz wiemy też, dlaczego władze bardzo wahały się, czy przeprowadzać autopsje na takich ofiarach”.

W innym miejscu Palmer argumentował, że chociaż zgonów po szczepieniu jest niewiele w porównaniu z liczbą osób, które otrzymały szczepienie, „dawka preparatu RNA, tolerowana przed śmiercią, jest ograniczona.

Nie znamy dokładnej ilości, ponieważ po prostu brakuje danych eksperymentalnych. To jeden z największych skandali związanych z tymi szczepionkami, że nie przeprowadzono żadnych badań toksyczności”.

Badania na zwierzętach wykazały wyraźnie, że preparat nie pozostaje tylko w miejscu wstrzyknięcia. Krąży tak, że białko kolca może łączyć się z receptorami w wielu częściach ciała, a zwłaszcza z komórkami wyścielającymi nasze naczynia krwionośne, powodując zarówno krzepnięcie, jak i nadmierne krwawienie.

Wiele nagłych skupisk zgonów (patrz tutaj i tutaj) zostało zgłoszonych w bezpośrednim następstwie akcji szczepień, obserwowanych również u sportowców.

Odkrycia Burkhardta, podkreślające infiltrację komórek odpornościowych w tkankach, w których ujawniło się białko kolca wywołane szczepionką, są zgodne z wieloma ostrzeżeniami o takim mechanizmie i są poparte różnymi badaniami sugerującymi długoterminowe zagrożenia.

Oto niektóre z nich:

Amerykański lekarz, dr Patrick Whelan, ostrzegł rok temu, przed wprowadzeniem szczepionki, amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), że zastrzyki oparte na białku kolcowym mogą same wywoływać objawy ciężkiego Covid, w tym skrzepy krwi, zapalenie mózgu i uszkodzenie serca, wątroby i nerek.

Whelan, specjalista pediatryczny opiekujący się dziećmi z wieloukładowym zespołem zapalnym, zalecił szczególną ostrożność przy podawaniu szczepionki dzieciom i młodym dorosłym, ponieważ zwykle zwalczają one infekcję we wczesnym stadium. Powiedział, że zanim którakolwiek ze szczepionek zostanie zatwierdzona do powszechnego stosowania u ludzi, należy ocenić ich wpływ na serce.


Szczepionka zawiera modyfikację w kodzie RNA mającą na celu zsyntetyzowanie obfitych kopii białka kolczastego – w bilionach cząsteczek, zgodnie z tym wizualnym pokazem stworzonym przez kanadyjskiego lekarza, dr Charlesa Hoffe.

Mówi on, że większość ludzi, którzy otrzymują zastrzyk Covid „dostaje zakrzepów krwi, o których nawet nie mają pojęcia”. Modyfikacja, wraz z mechanizmem chroniącym RNA przed natychmiastowym zniszczeniem przez organizm, może sprawić, że preparat stanowi u niektórych większe ryzyko niż naturalna infekcja, z którą zdrowy układ odpornościowy zwykle radzi sobie z powodzeniem.

Nikt nie wie dokładnie, ile białka wytwarza szczepienie, ani jak długo utrzymuje się ono w organizmie.

Dr Charles Hoffe: ‘Szczepionki zabiją większość ludzi poprzez niewydolność serca’. Żródło: Bitchute

Dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA, mówi, że „wiele recenzowanych referencji” pokazuje, że białko kolce wirusa zatruwa komórki organizmu (przykład tutaj), ale twórcy szczepionki nie wykazali bezpieczeństwa swojej wersji białka. Właściwa ocena zagrożeń wciąż nie jest przeprowadzana – mówi.


Inny niemiecki patolog odkrył na podstawie sekcji zwłok 40 osób, które zmarły w wyniku szczepienia, że 30-40 procent było związanych ze szczepionką. Profesor Peter Schirmacher uważa, że wiele takich zgonów zostało pominiętych, a lekarze przypisują je przyczynom naturalnym.


Amerykański kardiolog i redaktor, dr Peter McCullough, ostrzegał, że szczepionka może uszkadzać tkankę serca w sposób, który na początku pozostaje niezauważony, ale tworzy blizny, które w późniejszym życiu mogą powodować trwałe dysfunkcje serca.

„To zostanie uznane za najniebezpieczniejszy biologiczny produkt leczniczy w historii ludzkości” – mówi. McCullough zwrócił również uwagę na wzrost zgonów wśród dzieci w Wielkiej Brytanii, odkąd NHS rozpoczął szczepienie przeciwko Covid nastolatków w wieku 12 lat i starszych.


Analiza danych dotyczących działań niepożądanych „Żółtej Karty” w Wielkiej Brytanii przeprowadzona przez dr Tess Lawrie z Evidence-Based Medicine Consultancy, znalazła tysiące zgłoszeń dotyczących krzepnięcia krwi po zastrzykach przeciw Covid.

Prawie każda żyła i tętnica została zaatakowana i każdy narząd, w tym części mózgu, płuc, serca, śledziony, nerek, jajników i wątroby, „z zagrażającymi życiu i zmieniającymi życie konsekwencjami”.

Już w czerwcu ubiegłego roku Lawrie wezwała brytyjskie organy regulacyjne do ogłoszenia, że szczepionka jest niebezpieczna do stosowania u ludzi z powodu zgłaszanych zgonów i działań niepożądanych.


Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia wydała „mrożące” potwierdzenie szczególnego ryzyka zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenia osierdzia (obrzęk tkanki otaczającej serce) po szczepieniu Covid.

Agencja nadal twierdzi, że takie przypadki są rzadkie i że większość pacjentów w pełni wyzdrowieje, ale dowody takie jak Burkhardta sugerują, że wiele zgonów może nie zostać rozpoznanych jako związane ze szczepionką.


Autorem artykułu jest Neville Hodgkinson.

Źródło: https://www.conservativewoman.co.uk/the-most-detailed-evidence-yet-of-the-devastating-damage-covid-vaccines-can-do/

Odnośniki do cytowanych informacji znajdują się w oryginalnym artykule.

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl