Connect with us

Reset

Przedmowa do Raportu Światowego Forum Ekonomicznego: Przyszłość Pracy

Published

on

Tłumaczenie przedmowy do raportu.  W osobnych wpisach zamieszczę streszczenie oraz komentarz.

Autor: Klaus Schwab, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).

Pełny raport do pobrania na stronach WEF: 
www3.weforum.org/docs/WEF_Future_of_Jobs_2020.pdf

Przedmowa

Po latach narastającej nierówności dochodów, obawy związane ze zmianami miejsc pracy, wynikające z rozwoju technologii, a także narastający konflikt społeczny na całym świecie, wstrząsy zdrowotne i gospodarcze – doprowadziły gospodarki do upadku, zakłóceń na rynku pracy i w pełni ujawniły niedociągnięcia naszych umów społecznych. Miliony osób
na całym świecie straciły środki do życia, a kolejne miliony są zagrożone globalną recesją,
strukturalną zmianą w gospodarce i dalszą automatyzacja. Dodatkowo, pandemia i późniejsza recesja najbardziej dotknęła te społeczności, których sytuacja i tak już była niekorzystna.

Znajdujemy się w decydującym momencie: decyzje i wybory, których dokonujemy dzisiaj, określą kurs, sposób życia i źródła utrzymania całych pokoleń. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami. Bogactwo innowacji technologicznych, które definiuje naszą obecną erę, można wykorzystać
do uwolnienia ludzkiego potencjału. Mamy sposoby na przekwalifikowywanie i podnoszenie kwalifikacji jednostek w sposób bezprecedensowy, aby rozmieścić sieci bezpieczeństwa (?), które uchronią przeniesionych pracowników przed nędzą, oraz do tworzenia map na zamówienie, do przemieszczania pracowników do miejsc pracy jutra, gdzie będą mogli się rozwijać.

Jednak wysiłki na rzecz wsparcia poszkodowanych przez obecny kryzys pozostają w tyle w porównaniu z tempem zawirowań. Obecnie, pilne jest uchwalenie Globalnego Resetu, sprawiedliwego systemu społeczno-gospodarczego, zrównoważonego, gdzie będą przywrócone
ożywienie mobilności społecznej i spójność społeczna, a dobrobyt gospodarczy będzie w zgodzie ze zdrowiem planety. Jeśli przegapimy tą możliwość, staniemy w obliczu utraconych pokoleń dorosłych i młodzieży, które wychowają się w nierówności, niezgodzie i zmarnują swój potencjał.

Raport Przyszłość Pracy (Future of Jobs) dostarcza aktualnych spostrzeżeń, potrzebnych do zorientowania rynków pracy i pracowników ku możliwościom pracy dzisiaj i w przyszłości. Raport w trzeciej edycji mapuje przyszłe zawody i umiejętności, śledząc tempo i kierunek zmian.
W tym roku stwierdzamy, że choć napędzane technologią tworzenie miejsc pracy przewyższy liczbę miejsc pracy straconych w ciągu najbliższych pięciu lat, załamanie gospodarcze spowalnia tempo wzrostu zawodów jutra. Ponownie pilna jest potrzeba podjęcia proaktywnych środków, aby ułatwić przejście pracowników w bardziej zrównoważone możliwości zatrudnienia.
Jest miejsce na umiarkowany optymizm, ale pracownicy pomocniczy będą wymagać globalnej,
regionalnej i krajowej współpracy publiczno-prywatnej, szybko i na niespotykaną dotąd skalę.

Platforma dla Nowej Gospodarki i Społeczności Światowego Forum Ekonomicznego działa jako „stacja dokująca” do takiej współpracy nad wzrostem gospodarczym, ożywieniem i transformacją. Wykorzystując tę ​​publikację i inne spostrzeżenia, Platforma obsługuje zakres
konsorcjów i koalicji, w tym Reskilling Revolution Initiative (Inicjatywa Rewolucji Przebranżowienia) do zapewnienia lepszych miejsc pracy, umiejętności i edukacji miliarda
ludzi do 2030 roku. Jesteśmy głęboko wdzięczni członkom Rady ds. Nowej Gospodarki i Społeczeństwa (New Economy and Society Stewardship) za kierowanie tą agendą, ponad 100 partnerom Platformy oraz wytycznym ekspertów Global Future Councils, społeczności Głównych Ekonomistów, Głównym Specjalistom ds. Zasobów Ludzkich (Chief Human Resource Officers), dyrektorom ds. Nauczania (Chief Learning Officers), Chief Diversity Officers (?) i wielu narodowym ministerstwom gospodarki, edukacji i pracy.

Jesteśmy również wdzięczni wielu partnerom, których myśli stworzyły unikalny zbiór spostrzeżeń w tym raporcie. Przedstawiamy planowane zatrudnienie i ilościowe prognozy Naczelnego Specjalisty ds. Zasobów Ludzkich i strategii do 2025 r., wykorzystując jednocześnie wiedzę jakościową szerokiej gamy dyrektorów Światowego Forum Ekonomicznego oraz ekspertów.
Dodatkowo raport zawiera unikalne dane z LinkedIn, Coursera, ADP i FutureFit.AI, które dostarczyły nowych, innowacyjnych wskaźników, które rzuciły światło na jedno z najważniejszych wyzwań naszych czasów. Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie pani Vesselinie Ratchevej, kierownik ds. Wiedzy (Insights Lead); Guillaume Hingel, (Insights Lead); i Sophie Brown, Project Specialist za wkład w ten raport. Chcielibyśmy również podziękować Idzie Jeng Christensen,
Eoin Ó Cathasaigh, Genesis Elhussein, Till Leopoldowi i SungAh Lee za ich wsparcie projektu na Światowym Forum Ekonomicznym.

Ludzka pomysłowość leży u podstaw wspólnego dobrobytu. Jako, że przesuwa się granica między pracą wykonywaną przez ludzi a wykonywaną przez maszyny i algorytmy, mamy chwilową okazję, aby upewnić się, że te przemiany doprowadzą do nowej ery dobrej pracy,
dobrych miejsc pracy i lepszej jakości życia dla wszystkich. W środku pandemicznej recesji
okazja szybko się wymyka. Firmy, rządy i pracownicy muszą planować współpracę w celu wdrożenia nowej wizji globalnej siły roboczej.

Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl