Zero Hedge: Po raz pierwszy, stan USA będzie wymagał ujawnienia danych dotyczących progu cyklów PCR w testach COVID

Artykuł pochodzi ze strony ZeroHedge.com

Autor: Tyler Durden / Zero Hedge / Twitter @zerohedge

Całość wraz z łączami do cytowanych źródeł i dokumentów oraz infografika o testach PCR, znajdują się na stronie autora.

Źródło: https://www.zerohedge.com/medical/first-time-us-state-will-require-disclosure-pcr-test-cycle-data

W ciągu ostatnich kilku miesięcy szczegółowo opisaliśmy kontrowersje związane z „epidemią przypadków” (casedemic) COVID w Ameryce oraz wprowadzające w błąd wyniki testu PCR i jego procedury amplifikacji.

Przypominamy, że „progi cyklu” (Ct) to poziom, przy którym powszechnie stosowany test reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) może wykryć próbkę wirusa COVID-19. Im wyższa liczba cykli, tym niższa ilość wirusa w próbce; im niższe cykle, tym bardziej rozpowszechniony był wirus w oryginalnej próbce.

Wielu ekspertów epidemiologicznych argumentowało, że progi cykli są ważnym miernikiem, dzięki któremu pacjenci, społeczeństwo i decydenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zakaźności i / lub choroby osoby z pozytywnym wynikiem testu COVID-19. Jednak, jak donosi JustTheNews, wydziały zdrowia w całym kraju nie gromadzą tych danych.

Oto kilka nagłówków od tych ekspertów i badań naukowych:

1. Eksperci zebrali trzy zbiory danych ze stanów Massachusetts, Nowego Jorku i Nevady, z których wynika: „Nawet 90% osób, które uzyskały wynik pozytywny, nie było nosicielami wirusa”.

2. Wadworth Center, laboratorium stanu Nowy Jork, przeanalizowało wyniki swoich lipcowych testów na zlecenie NYT: 794 pozytywnych testów z Ct 40: „Przy progu Ct 35, około połowa tych testów PCR nie są już uważane za pozytywne ”, powiedział NYT. „A około 70% nie byłoby już uważanych za pozytywne przy Ct 30! „

3. Sąd apelacyjny w Portugalii orzekł, że proces PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność Sars-Cov-2, a zatem jakakolwiek wymuszona kwarantanna na podstawie tych wyników jest niezgodna z prawem.

4. Nowe badanie przeprowadzone przez Amerykańskie Towarzystwo Chorób Zakaźnych wykazało, że po 25 cyklach amplifikacji 70% „pozytywnych” testów PCR nie jest „przypadkami”, ponieważ wirusa nie można hodować, jest on martwy. A przy 35: 97% pozytywnych wyników ma charakter niekliniczny.

5. PCR nie jest testem na obecność choroby, lecz testowaniem określonego wzorca RNA i to jest kluczowy punkt zwrotny. Kiedy podkręcisz do 25, 70% pozytywnych wyników nie jest tak naprawdę „pozytywnych” w jakimkolwiek znaczeniu klinicznym, ponieważ nie może wywołać choroby u Ciebie ani u nikogo innego.

Podsumowując, w odniesieniu do naszej obecnej „epidemii przypadków”, pozytywne testy w takiej postaci, w jakiej są liczone dzisiaj, nie wskazują na „przypadek” czegokolwiek. Wskazują, że wirusowe RNA znaleziono w wymazie z nosa. To mogłoby wystarczyć, aby wywołać chorobę, ale według New York Timesa i ich ekspertów prawdopodobnie nie. A już z pewnością replikacja wirusa jest niewystarczająca, aby ktokolwiek inny zachorował. Ale i tak zostaniesz odesłany do domu na dziesięć dni, nawet jeśli nigdy nie pociągnąłeś nosem. I to jest liczba, o której donoszą media… i jest używana do siania strachu, nakładania mandatów za brak maseczek i wprowadzania obostrzeń w całym kraju.

Wszystko to jest tłem dla intrygującej decyzji podjętej przez Departament Zdrowia Florydy (i podpisanej przez republikańskiego gubernatora Florydy Rona deSantisa).

Po raz pierwszy w historii pandemii, stan będzie wymagał, aby wszystkie laboratoria w tym stanie zgłaszały krytyczny poziom „progu cyklów” każdego przeprowadzanego testu COVID-19.

Wszystkie pozytywne, negatywne i nieokreślone wyniki laboratoryjne COVID-19 należy natychmiast zgłosić do FDOH za pośrednictwem elektronicznego raportu laboratoryjnego lub faksem. Obejmuje to wszystkie typy testów COVID-19 - łańcuchową reakcję polimerazy (PCR), wyniki innych RNA, antygenów i przeciwciał.

Wartości progowe cyklów (CT) i ich zakresy odniesienia, jeśli ma to zastosowanie, muszą być niezwłocznie zgłaszane przez laboratoria do FDOH za pośrednictwem elektronicznego raportu laboratoryjnego lub faksem.

Dlaczego Floryda to robi? Wydaje się, że istnieją trzy opcje:

1) Pro-Trump - Floryda próbuje udaremnić plan zespołu Bidena, aby wyciąć Ct używane przez laboratoria, co wyeliminuje fałszywie pozytywne przypadki i pokaże „załamanie liczby przypadków” dzięki nałożonym przez Bidena maskom / blokadzie / szczepionce.

2) Pro-Biden - Floryda rozpoczyna plan "fałszywego ratunku" przedstawiony tutaj na blogu.

3) Pro-Science - Floryda jest pierwszym stanem, który faktycznie zwrócił uwagę na prawdziwą „naukę” testów PCR.

Mamy nadzieję, że w trosce o byt Amerykanów jest to opcja 3, a „pandemia przypadków” załamie się sama i pozwoli nam, ludziom, wrócić do jako takiego poczucia normalności.

Źródło: https://www.zerohedge.com/medical/first-time-us-state-will-require-disclosure-pcr-test-cycle-data