Connect with us

Plandemia

Zero Hedge: Po raz pierwszy, stan USA będzie wymagał ujawnienia danych dotyczących progu cyklów PCR w testach COVID

Published

on

Artykuł pochodzi ze strony ZeroHedge.com

Autor: Tyler Durden / Zero Hedge / Twitter @zerohedge

Całość wraz z łączami do cytowanych źródeł i dokumentów oraz infografika o testach PCR, znajdują się na stronie autora.

Źródło: https://www.zerohedge.com/medical/first-time-us-state-will-require-disclosure-pcr-test-cycle-data

W ciągu ostatnich kilku miesięcy szczegółowo opisaliśmy kontrowersje związane z „epidemią przypadków” (casedemic) COVID w Ameryce oraz wprowadzające w błąd wyniki testu PCR i jego procedury amplifikacji.

Przypominamy, że „progi cyklu” (Ct) to poziom, przy którym powszechnie stosowany test reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) może wykryć próbkę wirusa COVID-19. Im wyższa liczba cykli, tym niższa ilość wirusa w próbce; im niższe cykle, tym bardziej rozpowszechniony był wirus w oryginalnej próbce.

Wielu ekspertów epidemiologicznych argumentowało, że progi cykli są ważnym miernikiem, dzięki któremu pacjenci, społeczeństwo i decydenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące zakaźności i / lub choroby osoby z pozytywnym wynikiem testu COVID-19. Jednak, jak donosi JustTheNews, wydziały zdrowia w całym kraju nie gromadzą tych danych.

Oto kilka nagłówków od tych ekspertów i badań naukowych:

1. Eksperci zebrali trzy zbiory danych ze stanów Massachusetts, Nowego Jorku i Nevady, z których wynika: „Nawet 90% osób, które uzyskały wynik pozytywny, nie było nosicielami wirusa”.

2. Wadworth Center, laboratorium stanu Nowy Jork, przeanalizowało wyniki swoich lipcowych testów na zlecenie NYT: 794 pozytywnych testów z Ct 40: „Przy progu Ct 35, około połowa tych testów PCR nie są już uważane za pozytywne ”, powiedział NYT. „A około 70% nie byłoby już uważanych za pozytywne przy Ct 30! „

3. Sąd apelacyjny w Portugalii orzekł, że proces PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność Sars-Cov-2, a zatem jakakolwiek wymuszona kwarantanna na podstawie tych wyników jest niezgodna z prawem.

4. Nowe badanie przeprowadzone przez Amerykańskie Towarzystwo Chorób Zakaźnych wykazało, że po 25 cyklach amplifikacji 70% „pozytywnych” testów PCR nie jest „przypadkami”, ponieważ wirusa nie można hodować, jest on martwy. A przy 35: 97% pozytywnych wyników ma charakter niekliniczny.

5. PCR nie jest testem na obecność choroby, lecz testowaniem określonego wzorca RNA i to jest kluczowy punkt zwrotny. Kiedy podkręcisz do 25, 70% pozytywnych wyników nie jest tak naprawdę „pozytywnych” w jakimkolwiek znaczeniu klinicznym, ponieważ nie może wywołać choroby u Ciebie ani u nikogo innego.

Podsumowując, w odniesieniu do naszej obecnej „epidemii przypadków”, pozytywne testy w takiej postaci, w jakiej są liczone dzisiaj, nie wskazują na „przypadek” czegokolwiek. Wskazują, że wirusowe RNA znaleziono w wymazie z nosa. To mogłoby wystarczyć, aby wywołać chorobę, ale według New York Timesa i ich ekspertów prawdopodobnie nie. A już z pewnością replikacja wirusa jest niewystarczająca, aby ktokolwiek inny zachorował. Ale i tak zostaniesz odesłany do domu na dziesięć dni, nawet jeśli nigdy nie pociągnąłeś nosem. I to jest liczba, o której donoszą media… i jest używana do siania strachu, nakładania mandatów za brak maseczek i wprowadzania obostrzeń w całym kraju.

Wszystko to jest tłem dla intrygującej decyzji podjętej przez Departament Zdrowia Florydy (i podpisanej przez republikańskiego gubernatora Florydy Rona deSantisa).

Po raz pierwszy w historii pandemii, stan będzie wymagał, aby wszystkie laboratoria w tym stanie zgłaszały krytyczny poziom „progu cyklów” każdego przeprowadzanego testu COVID-19.

Wszystkie pozytywne, negatywne i nieokreślone wyniki laboratoryjne COVID-19 należy natychmiast zgłosić do FDOH za pośrednictwem elektronicznego raportu laboratoryjnego lub faksem. Obejmuje to wszystkie typy testów COVID-19 - łańcuchową reakcję polimerazy (PCR), wyniki innych RNA, antygenów i przeciwciał.

Wartości progowe cyklów (CT) i ich zakresy odniesienia, jeśli ma to zastosowanie, muszą być niezwłocznie zgłaszane przez laboratoria do FDOH za pośrednictwem elektronicznego raportu laboratoryjnego lub faksem.

Dlaczego Floryda to robi? Wydaje się, że istnieją trzy opcje:

1) Pro-Trump - Floryda próbuje udaremnić plan zespołu Bidena, aby wyciąć Ct używane przez laboratoria, co wyeliminuje fałszywie pozytywne przypadki i pokaże „załamanie liczby przypadków” dzięki nałożonym przez Bidena maskom / blokadzie / szczepionce.

2) Pro-Biden - Floryda rozpoczyna plan "fałszywego ratunku" przedstawiony tutaj na blogu.

3) Pro-Science - Floryda jest pierwszym stanem, który faktycznie zwrócił uwagę na prawdziwą „naukę” testów PCR.

Mamy nadzieję, że w trosce o byt Amerykanów jest to opcja 3, a „pandemia przypadków” załamie się sama i pozwoli nam, ludziom, wrócić do jako takiego poczucia normalności.

Źródło: https://www.zerohedge.com/medical/first-time-us-state-will-require-disclosure-pcr-test-cycle-data

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl