Connect with us

Reset

Plandemia narzędziem do Wielkiego Resetu

Published

on

Ten wpis będzie uzupełniany. Jest to robocza wersja mojej interpretacji wydarzeń roku 2020.
Covidian Man by @Cityzenkane3 on Twitter

Fałszywa pandemia roku 2020 jest wydarzeniem medialnym, które ma przesłonić społeczeństwom prawdziwe wydarzenia odbywające się w tle. Jesteśmy w samym środku rewolucji, której celem jest pokonanie od wewnątrz Stanów Zjednoczonych i przekształcenie zachodniego świata na model zbliżony do chińskiego.

We wpisie tym prezentuję kilka prostych dowodów, na których opieram swoje założenia.

Szwecja

Statystyki zgonów w Szwecji z ostatnich 10 lat, jasno pokazują, że nie było żadnej epidemii. W Szwecji nie było lockdownu, nakazu noszenia maseczek, ani zachowania dystansu. Służba zdrowia funkcjonuje jak w poprzednich latach. Covid też traktowany jest jak w poprzednich latach (kiedy nie miał swojej nazwy) – jak ciężka odmiana grypy z niewydolnością układu oddechowego.

Całkowita liczba zgonów w Szwecji w latach 2010-2020. Stan na dzień 11 grudnia 2020.
https://youtu.be/dRm0bdgUfnE
Życie w Szwecji odbywa się normalnie.

Stany Zjednoczone

W USA nie było żadnej drugiej fali. Była jedynie medialna epidemia pozytywnych testów (casedemic).

1. Pacjenci uznani za kowidowych z powodu objawów. 2. Kowidowe wezwania karetek. 3. Pacjenci szpitalni oznaczeni jako kowidowi. 4. Zgony szpitalne oznaczone jako kowidowe. 5. Zgony nadmiarowe.
https://twitter.com/ClareCraigPath/status/1344183266958594048

Skąd wzięła się zatem pierwsza fala w USA? Moim zdaniem był to atak globalistów na Stany Zjednoczone. Zarówno WHO jak i FDA są kontrolowane przez globalistów, pod wpływami Chin, sponsorowane m.in. przez Billa Gatesa. Moim zdaniem, wzrost śmiertelności wiosną (zgony nadmiarowe) był spowodowany celowym sparaliżowaniem procedur medycznych.

Pozbawienie USA statusu supermocarstwa jest jednym z głównych punktów Wielkiego Resetu, planu przygotowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne. Chaos wewnętrzny spowodowany “epidemią”, lockdown gospodarki, podział społeczeństwa (ruch Black Lives Matter) oraz pozbycie się Donalda Trumpa poprzez fałszerstwo wyborcze, to główne narzędzia do realizacji celu globalistów.

8 przewidywań dla świata na rok 2030. Punkt 2. Stany Zjednoczone nie będą wiodącym mocarstwem.

Wiele może się wyjaśnić po 6 stycznia, w przypadku zwycięstwa wyborczego Donalda Trumpa lub po ewentualnym objęciu obowiązków prezydenta przez Mike’a Pence’a.

Polska

Sytuacja w Polsce jest doskonale znana wszystkim śledzącym niezależne media. W Polsce nie ma żadnej pandemii, a tzw. “druga fala”, to przykrywany fałszywymi testami wzrost zgonów, spowodowany paraliżem systemu opieki zdrowotnej. Paraliż służby zdrowia trwa od wiosny i jest tylko i wyłącznie efektem politycznych decyzji rządu.

Polska jest jedynym znanym mi krajem, gdzie rok 2020 przyniósł dramatyczny wzrost zgonów. Nadmiarowe zgony spowodowane są zaprzestaniem diagnozowania i leczenia innych chorób, w tym nowotworowych, wieńcowych czy udarów. Tysiącom Polaków odmówiono przyjęcia w szpitalach, nawet po ciężkich wypadkach i urazach.

Inne kraje

Brak sytuacji nadzwyczajnej w innych krajach tłumaczy przedziwny wysyp filmów kręconych przez personel szpitalny. W ostatnim miesiącu zapanowała moda na tworzenie układów tanecznych, treningi i przedstawienia chętnie prezentowane światu za pomocą mediów społecznościowych.

Kompilację takich filmów umieściłem we wpisie Trzecia Fala.

Dowodem na brak nadzwyczajnej sytuacji w Wielkiej Brytanii jest poziom obłożenia łóżek szpitalnych. Jest on niższy niż średnie z ostatnich 3 lat.

Podsumowanie

Fałszywa pandemia roku 2020 jest wstępem do realizacji opisywanego na tej stronie Wielkiego Resetu.

W tle “medialnej pandemii” odbywa się rewolucja, która ma przekształcić świat zachodni na model podobny do chińskiego.

Główne punkty planu globalistów realizowane aktualnie to:

  1. Zdemolowanie Stanów Zjednoczonych jako państwa, które może powstrzymać Wielki Reset.
  2. Pozbawienie społeczeństw praw i wolności. Zmuszenie ich do uległości np. przez paszporty medyczne/szczepionkowe (później punktacja społeczna).
  3. Rozpoczęcie modyfikacji genetycznych człowieka za pomocą szczepień.
  4. Zniszczenie gospodarek opartych na paliwach kopalnych (głównie USA).
  5. Zniszczenie sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przejęcie najlepszych przez korporacje lub rządy (nacjonalizacja).
  6. Likwidacja hodowli zwierząt i łańcuchów dostaw żywności – wprowadzenie sztucznego mięsa produkowanego przez korporacje.
  7. Pozbawienie pracy jak największej części społeczeństwa i zmuszenie do uległości przez przyjęcie minimalnego dochodu gwarantowanego (w dalszym etapie elektronicznego).
  8. Zastąpienie lekarzy i nauczycieli sztuczną inteligencją (teleporady i zdalna nauka to okres przejściowy uczenia się systemów).

Więcej na https://wieda.pl/reset

Aktualizacja (Wielka Brytania)

Dosłownie godzinę po zamieszczeniu wpisu, dotarły do mnie wiadomości o pustych szpitalach w UK. To całkowicie burzy nakreślony przeze mnie obraz sytuacji w Wielkiej Brytanii.

Summit News informuje o kobiecie w Wielkiej Brytanii, która została aresztowana przez policję po tym, jak nakręciła wideo w prawie całkowicie pustym szpitalu i opublikowała je w Internecie.

Klip pokazuje kobietę idącą przez praktycznie puste korytarze i filmującą puste oddziały szpitala Gloucestershire Royal Hospital.

„To hańba… tu jest tak pusto… wszyscy ludzie w naszym kraju desperacko czekają na leczenie, leczenie raka choroby serca, szczerze mówiąc, tak mnie to złości” – stwierdza, filmując rząd pustych krzeseł w poczekalni.

Kobieta wyraziła zszokowanie tym, jak cichy był szpital, mówiąc, że spodziewała się, że „wokół będzie jeszcze kilka osób, nie ma absolutnie nikogo”.

Podczas gdy materiał filmowy pokazuje, że wnętrze szpitala jest praktycznie puste, brytyjskie władze zdrowotne nieustannie twierdzą, że NHS jest narażone na „przytłoczenie” w wyniku rosnącej liczby zakażeń COVID-19.

NHS England twierdzi, że obecnie w szpitalach jest więcej pacjentów z COVID-19 niż podczas kwietniowego szczytu pierwszej fali.

Jednak dane publiczne pokazują, że szpitale są rzeczywiście bardziej puste niż w tym czasie w zeszłym roku, a łóżka są zajęte w 89% w porównaniu do 95% w grudniu 2019 r.

W regionach w całym kraju wskaźniki wykorzystania intensywnej opieki zdrowotnej są również niższe niż średnia z 3 lat.

Paul Watson:

Przypominam, że muszą na to patrzeć osoby, których bliscy umierają z powodu przerwanego leczenia poważnych chorób.


Produkcja “mięsa” na drukarkach 3D.

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Reset

Dr Robert Malone o masowej psychozie

Published

on

By

9 grudnia dr. Robert Malone opublikował na swoim blogu wpis o formowaniu mas, masowej psychozie, szaleństwie tłumów.

Malone pisze:

Jak wielu z was wie, spędziłem czas na badaniu i mówieniu o teorii psychozy masowej. Większość tego, czego się dowiedziałem, pochodzi od dr. Mattiasa Desmeta, który zdał sobie sprawę, że ta forma masowej hipnozy, szaleństwa tłumów, może odpowiadać za dziwne zjawisko zachwytu około 20-30% populacji zachodniego świata.

Chodzi o zachwyt narracją dotyczącą bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek genetycznych, propagowanych i egzekwowanych przez polityków, biurokratów naukowych, firmy farmaceutyczne i media.

To, co można zaobserwować w masowej hipnozie, to fakt, że duża część populacji jest całkowicie niezdolna do przetwarzania nowych danych naukowych i faktów wskazujących, że zostali zwiedzeni co do skuteczności i negatywnych skutków obowiązkowego używania masek, lockdownów i preparatów genetycznych, które powodują u ludzi wytwarzanie dużych ilości biologicznie aktywnego białka kolca.

Zahipnotyzowani tym procesem nie są w stanie rozpoznać kłamstw i przeinaczeń, którymi są codziennie bombardowani, i aktywnie atakują każdego, kto ma czelność dzielić się z nimi informacjami, które są sprzeczne z propagandą, którą przyjęli.

Formowanie mas

Formowanie mas (mass formation) jest zjawiskiem opisanym przez dr Mattiasa Desmeta. Desmet jest psychologiem i statystykem na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii.

Formowanie mas można uznać za równoważne formowaniu psychozy tłumu.

Warunkiem powstania psychozy mas jest brak więzi społecznych i sensu, a także duża ilość utajonego lęku i biernej agresji. Kiedy ludzie są zalewani narracją, która przedstawia wiarygodny „przedmiot niepokoju” i strategię radzenia sobie z nim, wtedy wiele osób grupuje się, aby walczyć z obiektem ze zbiorową determinacją.

Pozwala to ludziom przestać koncentrować się na własnych problemach, unikając osobistej udręki psychicznej. Zamiast tego skupiają całą swoją myśl i energię na tym nowym przedmiocie.

Wraz z postępem formacji masowej grupa staje się coraz bardziej związana i połączona. Ich pole uwagi jest zawężone i nie są w stanie rozważać alternatywnych punktów widzenia. Liderzy ruchu są czczeni.

Społeczeństwo pod wpływem masowego formowania będzie wspierać totalitarną strukturę zarządzania zdolną do niewyobrażalnych okrucieństw w celu utrzymania posłuszeństwa. Uwaga: formacja masowa różni się od myślenia grupowego. Istnieją proste sposoby na naprawienie myślenia grupowego, po prostu wprowadzając głosy sprzeciwu.

Z formowaniem masowym nie jest tak łatwo. Nawet gdy narracja się rozpada, pęknięcia w strategii wyraźnie nie rozwiązują problemu, zahipnotyzowany tłum nie może się od niej uwolnić. Wydaje się, że to właśnie dzieje się teraz z COVID-19. Kontrolerzy narracji tworzą coraz większe kłamstwa, aby wesprzeć rozwiązanie. Osoby kontrolowane przez formację masową nie są już w stanie użyć rozumu, aby wyrwać się z narracji grupowej.

Oczywistym przykładem formacji masowej są Niemcy w latach 30. i 40. XX wieku. Jak mogli Niemcy, którzy byli wysoko wykształceni, bardzo liberalni w klasycznym sensie; zachodni ludzie myślący… jak mogli tak oszaleć i zrobić to, co zrobili Żydom? Jak to mogło się stać?

Przywódca ruchu masowego będzie korzystał z mediów, aby dalej pompować grupę nowymi informacjami, na których można się skoncentrować. W przypadku COVID-19 lubię używać terminu „porno z lękiem”. Liderzy, poprzez media głównego nurtu i kanały rządowe, nieustannie karmią „bestię” większą ilością komunikatów, które skupiają się i dalej hipnotyzują ich zwolenników.

Badania sugerują, że formacja masowa przebiega według ogólnego rozkładu:

Ci, którzy buntują się i walczą z narracją, stają się wrogami wypranych mózgów i głównym celem agresji.

Jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania tworzeniu się mas jest ciągłe wypowiadanie się przeciwko tej narracji, co pomaga przełamać hipnozę niektórych z grupy poddanej praniu mózgu, a także przekonać niezdecydowanych do wybrania rozsądku zamiast bezmyślności.

Dr Desmet sugeruje, że w przypadku czegoś tak dużego jak COVID-19 jedynym sposobem na przełamanie psychozy formowania mas jest zapewnienie tłumowi czegoś większego, na czym może się skupić. Uważa, że totalitaryzm może być tym większym problemem. Oczywiście po COVID-19 globalny totalitaryzm może być największym problemem naszych czasów.

Dr Malone u Króla Podcastu

Pod koniec grudnia 2021, Robert Malone wystąpił w 3-godzinnym podcaście Joe Rogana.

Fragment (12 min) Podcastu Joe Rogana z Robertem Malone’m. Źródło: Spotify

The Epoch Times cytuje fragmenty wypowiedzi Malone’a:

Pod koniec wywiadu Malone zasugerował, że ludzie znajdują się w środku tego, co nazwał „psychozą formowania się masy”, nawiązując do mentalności, która rozwinęła się wśród ludności niemieckiej w latach 20. i 30. XX wieku.

W tamtych latach Niemcy „mieli bardzo inteligentną, wysoko wykształconą populację i oszaleli” – powiedział Malone. „Kiedy masz społeczeństwo, które zostało oddzielone od siebie i ma swobodny niepokój w takim sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć.

A potem ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, podobnie jak hipnoza. Dosłownie zostają zahipnotyzowani i można ich prowadzić wszędzie. „Pójdą za tą osobą. Nie ma znaczenia, czy ich okłamują, czy cokolwiek.

Kilka lat temu, powiedział, ludzie „narzekali, że świat nie ma sensu” i że nie byliśmy „już połączeni społecznie, z wyjątkiem mediów społecznościowych”. „Wtedy to się stało” – powiedział Malone, odnosząc się do pandemii COVID-19. „W ten sposób dzieje się psychoza formowania masy i tak właśnie się tutaj stało”.

Cenzura w Internecie

Twitter usunął konto Roberta Malone i wraz z YouTube usunęli podcast Rogana.

Hasło “mass formation psychosis” jest cenzurowane przez główne media internetowe, zwłaszcza przez wyszukiwarkę Google.

Google robi wszystko, aby użytkownicy dotarli jedynie do kontrolowanych przez cenzurę treści. Niezależne wyszukiwarki wskazują na bloga Malone’a.

Wyniki wyszukiwania w Google
Wyniki wyszukiwania w DuckDuckGo

Na podstawie:

https://rwmalonemd.substack.com/p/mass-formation-psychosis

https://dailysceptic.org/2022/01/03/key-mrna-vaccine-technology-contributor-dr-robert-malone-says-america-is-in-a-state-of-mass-formation-psychosis-over-covid-19/

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/dr-robert-malone-to-rogan-us-in-mass-formation-psychosis-over-covid_4189087.html

https://open.spotify.com/episode/3SCsueX2bZdbEzRtKOCEyT

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10364679/YouTube-Twitter-delete-Joe-Rogan-interview-scientist-helped-invent-MRNA-vaccines.html

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl