Plandemia narzędziem do Wielkiego Resetu

Ten wpis będzie uzupełniany. Jest to robocza wersja mojej interpretacji wydarzeń roku 2020.
Covidian Man by @Cityzenkane3 on Twitter

Fałszywa pandemia roku 2020 jest wydarzeniem medialnym, które ma przesłonić społeczeństwom prawdziwe wydarzenia odbywające się w tle. Jesteśmy w samym środku rewolucji, której celem jest pokonanie od wewnątrz Stanów Zjednoczonych i przekształcenie zachodniego świata na model zbliżony do chińskiego.

We wpisie tym prezentuję kilka prostych dowodów, na których opieram swoje założenia.

Szwecja

Statystyki zgonów w Szwecji z ostatnich 10 lat, jasno pokazują, że nie było żadnej epidemii. W Szwecji nie było lockdownu, nakazu noszenia maseczek, ani zachowania dystansu. Służba zdrowia funkcjonuje jak w poprzednich latach. Covid też traktowany jest jak w poprzednich latach (kiedy nie miał swojej nazwy) – jak ciężka odmiana grypy z niewydolnością układu oddechowego.

Całkowita liczba zgonów w Szwecji w latach 2010-2020. Stan na dzień 11 grudnia 2020.
Życie w Szwecji odbywa się normalnie.

Stany Zjednoczone

W USA nie było żadnej drugiej fali. Była jedynie medialna epidemia pozytywnych testów (casedemic).

1. Pacjenci uznani za kowidowych z powodu objawów. 2. Kowidowe wezwania karetek. 3. Pacjenci szpitalni oznaczeni jako kowidowi. 4. Zgony szpitalne oznaczone jako kowidowe. 5. Zgony nadmiarowe.
https://twitter.com/ClareCraigPath/status/1344183266958594048

Skąd wzięła się zatem pierwsza fala w USA? Moim zdaniem był to atak globalistów na Stany Zjednoczone. Zarówno WHO jak i FDA są kontrolowane przez globalistów, pod wpływami Chin, sponsorowane m.in. przez Billa Gatesa. Moim zdaniem, wzrost śmiertelności wiosną (zgony nadmiarowe) był spowodowany celowym sparaliżowaniem procedur medycznych.

Pozbawienie USA statusu supermocarstwa jest jednym z głównych punktów Wielkiego Resetu, planu przygotowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne. Chaos wewnętrzny spowodowany “epidemią”, lockdown gospodarki, podział społeczeństwa (ruch Black Lives Matter) oraz pozbycie się Donalda Trumpa poprzez fałszerstwo wyborcze, to główne narzędzia do realizacji celu globalistów.

8 przewidywań dla świata na rok 2030. Punkt 2. Stany Zjednoczone nie będą wiodącym mocarstwem.

Wiele może się wyjaśnić po 6 stycznia, w przypadku zwycięstwa wyborczego Donalda Trumpa lub po ewentualnym objęciu obowiązków prezydenta przez Mike’a Pence’a.

Polska

Sytuacja w Polsce jest doskonale znana wszystkim śledzącym niezależne media. W Polsce nie ma żadnej pandemii, a tzw. “druga fala”, to przykrywany fałszywymi testami wzrost zgonów, spowodowany paraliżem systemu opieki zdrowotnej. Paraliż służby zdrowia trwa od wiosny i jest tylko i wyłącznie efektem politycznych decyzji rządu.

Polska jest jedynym znanym mi krajem, gdzie rok 2020 przyniósł dramatyczny wzrost zgonów. Nadmiarowe zgony spowodowane są zaprzestaniem diagnozowania i leczenia innych chorób, w tym nowotworowych, wieńcowych czy udarów. Tysiącom Polaków odmówiono przyjęcia w szpitalach, nawet po ciężkich wypadkach i urazach.

Inne kraje

Brak sytuacji nadzwyczajnej w innych krajach tłumaczy przedziwny wysyp filmów kręconych przez personel szpitalny. W ostatnim miesiącu zapanowała moda na tworzenie układów tanecznych, treningi i przedstawienia chętnie prezentowane światu za pomocą mediów społecznościowych.

Kompilację takich filmów umieściłem we wpisie Trzecia Fala.

Dowodem na brak nadzwyczajnej sytuacji w Wielkiej Brytanii jest poziom obłożenia łóżek szpitalnych. Jest on niższy niż średnie z ostatnich 3 lat.

Podsumowanie

Fałszywa pandemia roku 2020 jest wstępem do realizacji opisywanego na tej stronie Wielkiego Resetu.

W tle “medialnej pandemii” odbywa się rewolucja, która ma przekształcić świat zachodni na model podobny do chińskiego.

Główne punkty planu globalistów realizowane aktualnie to:

  1. Zdemolowanie Stanów Zjednoczonych jako państwa, które może powstrzymać Wielki Reset.
  2. Pozbawienie społeczeństw praw i wolności. Zmuszenie ich do uległości np. przez paszporty medyczne/szczepionkowe (później punktacja społeczna).
  3. Rozpoczęcie modyfikacji genetycznych człowieka za pomocą szczepień.
  4. Zniszczenie gospodarek opartych na paliwach kopalnych (głównie USA).
  5. Zniszczenie sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przejęcie najlepszych przez korporacje lub rządy (nacjonalizacja).
  6. Likwidacja hodowli zwierząt i łańcuchów dostaw żywności – wprowadzenie sztucznego mięsa produkowanego przez korporacje.
  7. Pozbawienie pracy jak największej części społeczeństwa i zmuszenie do uległości przez przyjęcie minimalnego dochodu gwarantowanego (w dalszym etapie elektronicznego).
  8. Zastąpienie lekarzy i nauczycieli sztuczną inteligencją (teleporady i zdalna nauka to okres przejściowy uczenia się systemów).

Więcej na https://wieda.pl/reset

Aktualizacja (Wielka Brytania)

Dosłownie godzinę po zamieszczeniu wpisu, dotarły do mnie wiadomości o pustych szpitalach w UK. To całkowicie burzy nakreślony przeze mnie obraz sytuacji w Wielkiej Brytanii.

Summit News informuje o kobiecie w Wielkiej Brytanii, która została aresztowana przez policję po tym, jak nakręciła wideo w prawie całkowicie pustym szpitalu i opublikowała je w Internecie.

Klip pokazuje kobietę idącą przez praktycznie puste korytarze i filmującą puste oddziały szpitala Gloucestershire Royal Hospital.

„To hańba… tu jest tak pusto… wszyscy ludzie w naszym kraju desperacko czekają na leczenie, leczenie raka choroby serca, szczerze mówiąc, tak mnie to złości” – stwierdza, filmując rząd pustych krzeseł w poczekalni.

Kobieta wyraziła zszokowanie tym, jak cichy był szpital, mówiąc, że spodziewała się, że „wokół będzie jeszcze kilka osób, nie ma absolutnie nikogo”.

Podczas gdy materiał filmowy pokazuje, że wnętrze szpitala jest praktycznie puste, brytyjskie władze zdrowotne nieustannie twierdzą, że NHS jest narażone na „przytłoczenie” w wyniku rosnącej liczby zakażeń COVID-19.

NHS England twierdzi, że obecnie w szpitalach jest więcej pacjentów z COVID-19 niż podczas kwietniowego szczytu pierwszej fali.

Jednak dane publiczne pokazują, że szpitale są rzeczywiście bardziej puste niż w tym czasie w zeszłym roku, a łóżka są zajęte w 89% w porównaniu do 95% w grudniu 2019 r.

W regionach w całym kraju wskaźniki wykorzystania intensywnej opieki zdrowotnej są również niższe niż średnia z 3 lat.

Paul Watson:

Przypominam, że muszą na to patrzeć osoby, których bliscy umierają z powodu przerwanego leczenia poważnych chorób.


Produkcja “mięsa” na drukarkach 3D.