Odkrywamy Zakryte: „WIELKI RESET” PROWADZI DO TRANSHUMANIZMU I LUDZI-CYBORGÓW

„Wielki reset”, do którego wzywał założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, ma swój jeden cel. Globalista przyznał, że transhumanizm jest integralną częścią „wielkiego resetowania”, kiedy oświadczył, że czwarta rewolucja przemysłowa „doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”.

„Czwarta rewolucja przemysłowa doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości” – powiedział Schwab radzie ds. globalnych w Chicago.

Schwab przechwalał się, że jego książka „Kształtowanie przyszłości czwartej rewolucji przemysłowej” była niezwykle popularna w Chinach, Korei Południowej i Japonii, a tylko wojsko Korei Południowej kupiło oszałamiające 16 000 egzemplarzy.

W swojej książce Schwab z ekscytacją wyjaśnia, w jaki sposób nadchodząca technologia pozwoli władzom „wtargnąć do dotychczas prywatnej przestrzeni naszych umysłów, odczytywać nasze myśli i wpływać na nasze zachowanie”.

Następnie przewiduje, że będzie to zachętą dla organów ścigania do wdrażania programów przed przestępczością w stylu raportów mniejszości.

Wraz ze wzrostem zdolności w tym obszarze, wzrośnie pokusa dla organów ścigania i sądów, by stosować techniki określania prawdopodobieństwa popełnienia przestępstwa, oceniania winy, a nawet odzyskiwania wspomnień bezpośrednio z mózgów ludzi – pisze Schwab.

Nawet przekroczenie granicy może pewnego dnia wymagać szczegółowego skanowania mózgu w celu oceny zagrożenia bezpieczeństwa danej osoby.

Więcej u źródła: