Odkrywamy Zakryte: PRAWNICY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO POZWANIA WHO ZA „COVIDOWE ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI”

Prawnicy z całego świata przygotowują pozew przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) o „zbrodnie przeciwko ludzkości” w związku z blokadami Covid-19 na całym świecie. Sprawa dotyczy głównie fałszywych testów PCR, które nie są w stanie wykryć zakażenia koronawirusem.

Międzynarodowa grupa prawników kierowana przez adwokata z Kalifornii, dr Reinera Fuellmicha, żąda, aby społeczeństwo otrzymało „pełne odszkodowanie za poniesione straty”, jeśli ludzie czują się „skrzywdzeni”  przez surowe ograniczenia związane z blokadami koronawirusa.

Dr Fuellmich wyjaśnił szczegóły historycznego pozwu w filmie opublikowanym 3 października 2020 roku.

W filmie Fuellmich wyjaśnia:

Zgodnie z przepisami prawa o czynach niedozwolonych, wszyscy, którzy zostali poszkodowani przez te blokady wywołane testami PCR, są uprawnieni do otrzymania pełnego odszkodowania za poniesione straty.

W szczególności istnieje obowiązek rekompensaty, tj. obowiązek wypłaty odszkodowania za utratę zysków przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność na własny rachunek w wyniku blokady i innych środków.

Zespół prawników Fuellmicha twierdzi, że testy PCR, promowane przez WHO i wiele organów zdrowia publicznego na całym świecie, są winne stosowania nieuzasadnionych blokad.

W przeciwieństwie do twierdzeń WHO, niemieckiego wirusologa Christiana Drostena i Lothara Wielera z niemieckiego Instytutu Roberta Kocha, adwokat Fuellmich wyjaśnia, że testy PCR są bezużyteczne:

Całość artykułu u źródła: