Martin Armstrong: Londyn w stanie paniki

Autor: Martin Armstrong / Armstrong Economics

Borys Johnson celowo próbuje zniszczyć brytyjską gospodarkę, aby „odbudować lepszą” (Build Back Better) podążając za przykładem Billa Gatesa i Klausa Schwaba. Celem jest po prostu zniszczenie jak największej liczby miejsc pracy, co zmusi ludzi do zaakceptowania nowego porządku światowego, ponieważ umrą z głodu, jeśli nie zaakceptują gwarantowanego dochodu podstawowego. Jego oferta przekwalifikowania ludzi jest dowodem na to, że doskonale wie, co robi – chce zniszczyć gospodarkę, aby uczynić ją zieloną, nigdy nie pozwalając ludziom zagłosować nad tak istotną zmianą. Ludzie są po prostu stadem Wielkich Niemytych, niegodnych głosu w sprawie własnej przyszłości.

Niestety, jeśli politycy nie wezwą do GŁOSOWANIA NAD WOTUM ZAUFANIA i nie obalą tego rządu, albo ludzie nie powstaną i nie zmuszą ich do tego – wygrają Borys, Gates i Schwab. Nie będzie gospodarki, do której można by wrócić, a zatem będzie to szach mat – koniec Wielkiej Brytanii jako centrum finansowego i koniec wolności. Wszystko przez chorobę z przeżywalnością lepszą niż 99%, włączając samego Borysa.

Borys wywołał masową ewakuację Londynu swoim dekretem o całkowitym zamknięciu. Takiej panicznej ewakuacji nie widziano od 1939 roku. Jeśli politycy nie będą bronić ludzi i kraju, nie będzie już NICZEGO, do czego kiedykolwiek będzie można wrócić. To przemyślany plan i im dłużej ludzie na to pozwolą, tym większa szansa, że ​​stracą swój kraj.

H3N2 z 1969 r. („grypa Hongkong”) dotknęła ludzi, zwierzęta domowe, a nawet zwierzęta w ogrodach zoologicznych. Liczba ofiar śmiertelnych wyniosła 4 miliony – 4 razy więcej niż w przypadku COVID i nie nosili masek, żaden dystans społeczny nie zniszczył miejsc pracy i małych firm. Nawet Woodstock miał miejsce w środku pandemii.

Jest to KRYZYS SPREPAROWANY, celowo wykorzystany do stworzenia nowego porządku świata Klausa Schwaba. Im dłużej ludzie nie reagują, tym mniejsze są szanse, że pozostanie o co walczyć. Borys stoi w kolejce, żeby pocałować pierścień Schwaba, chce aby go poklepać po głowie i kazano usiąść.

Całość, wraz z łączami do źródeł i fotografiami na stronie autora:

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/britain/london-in-a-state-of-panic

Nigel Farage:

Gratulacje, panie premierze i wasi eksperci, spowodowaliście pierwszą ewakuację Londynu od 1939 roku.