Connect with us

Reset

Martin Armstrong: Jak nasz komputer AI prognozuje upadek Schwaba & World Economic Forum

Published

on

Autor: Martin Armstrong
Tłumaczenie automatyczne
https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/ai-computers/how-our-ai-computer-forecasts-the-failure-of-schwab-world-economic-forum/

Uważam, że to naprawdę interesujące, w jaki sposób Klaus Schwab wojuje czwartą rewolucją przemysłową, tym jak sztuczna inteligencja (AI) zmieni świat, więc musimy pomóc go ukształtować, niszcząc to, co mamy, aby zaprojektować Wielki Reset. Tylko nauczyciel akademicki byłby tak arogancki. Zaprojektowany przeze mnie system sztucznej inteligencji pochodzi od programisty i tradera, którym jestem, a nie ekonomisty akademickiego z teoriami z książek. Uważam za ironię, że teorie ekonomiczne, które dominowały na świecie w XIX wieku, z wyjątkiem Marksa, opierały się na praktycznym doświadczeniu. Dziś naukowcy, którym brakuje praktycznego doświadczenia, twierdzą, że mają stopnie naukowe. Świat, który ci ludzie próbują stworzyć, to nic innego jak teoria bez rzeczywistego doświadczenia.

Byłem traderem i jednym z pierwszych zarządzających funduszami hedgingowymi, a nie ekonomistą akademickim. Nie ma dyplomów z zarządzania funduszami hedgingowymi. A jeśli chodzi o ekonomię, to oczywiście pierwszy kurs ekonomiczny odbył się w Cambridge w 1902 roku. Oznacza to, że wszyscy ci, którzy poprzedzali rok 1902, byli samoukami ekonomii od Adama Smitha i Davida Ricardo po Karola Marksa i Johna Maynarda Keynesa, który również nie miał formalnego stopnia ekonomicznego – John Maynard Keynes kształcił się w King’s College w Cambridge w latach 1902-1906.

A tak przy okazji, kiedy John Maynard Keynes przedstawił swoje pomysły, naukowcy powiedzieli, że się mylił, był absurdalny i nikt nie powinien go słuchać. Dopiero gdy wybuchł Wielki Kryzys, zwrócili się do Keynesa, gdy akademicy również wtedy zawiedli. Ale Keynes NIGDY nie opowiadał się za ciągłym wydatkowaniem na deficyt, a także zalecał obniżenie podatków jako narzędzia stymulującego gospodarkę. Rozwiązania te były TYLKO w okresie recesji. To akademicy i ich socjalistyczny program wspierali wydatki na deficyt rok po roku, ale zawsze opowiadali się za podnoszeniem podatków w celu osiągnięcia społecznej sprawiedliwości Marksa. Niestety, to, co wielu uważa za ekonomię keynesowską, jest socjalistycznym wypaczeniem tego, za czym faktycznie opowiadał się Keynes.

Zawsze to traderzy, a nie naukowcy, posuwali do przodu naukę o ekonomii. Jeśli spojrzeć na pierwszego analityka, który ustalił podaż i popyt, to był to John Law, który był traderem na giełdzie w Amsterdamie i obserwował to z aktywności rynkowej. Nawet Adam Smith posłużył się przykładami Johna Lawa z „Wealth of Nations” w rzeczywistości badał pracę Law, aby wymyślić swoją niewidzialną rękę. Był David Ricardo, który również zbił fortunę jako kupiec. To są trzej mistrzowie i ŻADEN z nich nie miał formalnego stopnia ekonomii.

Ci z nas, którzy wywodzą się z prawdziwego świata handlu, nie mają luksusu tworzenia utopijnych teorii, które brzmią ładnie. Musieliśmy wymyślić pomysły, które zadziałały, ponieważ Twoje pieniądze były naprawdę zagrożone. Jeśli nie dokonałeś transakcji, nigdy nie zrozumiesz, że rynek zawsze ma rację. Jeśli nie posłuchasz rynku, stracisz wszystko.

Uważam za ironię, że mamy tutaj Kausa Schwaba, który mówi światu, jak należy przyjąć jego marksistowskie idee sprawiedliwości społecznej. Po prostu opowiadał się za fałszywym wirusem, aby usprawiedliwić wykorzystanie tych blokad do zmiażdżenia gospodarki niszczącej małe firmy, które są przyszłością i zatrudniają 70% ludzi. Wszystko po to, aby osiągnąć jego nowy zielony komunistyczny porządek świata. Jest naukowcem, który nigdy nie miał prawdziwej pracy i tak bezdusznie pozbywa się przyszłości naszego społeczeństwa i ma czelność myśleć, że byłoby lepiej, gdyby grał w Boga i zmieniał społeczeństwo, by funkcjonowało zgodnie z jego dekretem.

Niestety dla Klausa nasz system AI, który jest JEDYNYM w pełni funkcjonalnym systemem na świecie, przewiduje, że Klaus zawiedzie. Będzie miał szczęście, jeśli ludzie nie zdobędą szturmem jego siedziby, nie wyciągną go ze wszystkimi jego wspólnikami i spalą na stosie lub nie zetną mu głowy w staromodny sposób. Nie ma pojęcia, że niszczy stabilność finansową rodzin i myśli, że może po prostu rozdać gwarantowany dochód podstawowy za wszystkie niezliczone miliony, które pozbawia pracy.

Klaus Schwab z żoną

Oczywiście nazywam to komunizmem 3.0, ponieważ różnica polega na tym, że nie planuje on konfiskaty majątku elity. Nie odda swojego statusu, medali i zaszczytów. Są po to, aby pokazać, że jest on kompetentny, aby nas sądzić. Potrzebujemy superbogów, aby zachować ich bogactwo i platformy BigTech, aby mogli kontrolować świat i utrzymywać nas wszystkich w ryzach. To ludzie tacy jak Schwab są antyreligijni, podobnie jak Marks, ponieważ nie wierzą w takie rzeczy, ponieważ wiedzą o wiele lepiej, jak przeprojektować społeczeństwo.

Mamy więc komputer, który zaprojektowałem na podstawie tego, czego doświadczyłem w handlu. Analiza fundamentalna nic nie znaczy, ponieważ jest tylko wymówką, którą komentatorzy telewizyjni wymyślają, aby wyjaśnić codzienną akcję cenową. Śledztwo w sprawie Krachu z 1987 roku wykazało prawdziwe niebezpieczeństwo, które nie jest nowością. Zapytali zarządzających funduszami: dlaczego sprzedali? Zadzwonili do swoich brokerów i zapytali, dlaczego rynek się załamał i nie było logicznego wyjaśnienia, ponieważ nie było żadnych liczb ani niczego, na co ludzie mogliby wskazać. Broker odpowiedział – nie wiem! To brak informacji skłonił profesjonalistów do sprzedaży, ponieważ nie mieli możliwości oszacowania ryzyka na następny dzień.

Prawdziwym powodem był pomysł, że dolar spadnie o kolejne 40%. W związku z tym zagraniczni inwestorzy sprzedawali ze względu na walutę, a nie ze względu na jakieś fundamentalne czynniki krajowe, takie jak stopy procentowe, zatrudnienie czy PKB. Przepływy kapitałowe ujawniły dużą zmienność przepływów pieniężnych, której standardowa analiza nigdy nie przewidziała.

Z Bliskim Wschodem mieliśmy do czynienia w Genewie. To tam inwestowano wszystkie pieniądze OPEC. Kiedy poproszono mnie o otwarcie biur w Japonii, nie chciałem. Kiedy tam poszedłem, byłem zdumiony, ilu ludzi znałem. Czołowi brokerzy, którzy handlowali pieniędzmi OPEC w Genewie, przenosili się do Japonii w wyniku napływu kapitału. W latach 80. było dla mnie jasne, że przepływy kapitału są kluczem, a talenty na całym świecie poruszają się wraz z przepływami kapitału.

Martin Armstrong przy komputerze IBM XT, Australia rok 1985

Te obserwacje stały się podstawą projektu Sokratesa. Tutaj jestem w naszym biurze w Australii od 1985 roku z IBM XT, którym zapewniamy klientom dostęp do Sokratesa. Byliśmy największą firmą prognostyczną na świecie. Kiedy zeznawałem przed Kongresem w 1996 roku, mamy około 50% równowartości całego amerykańskiego długu publicznego objętego umową. Dlatego bankierzy zakładali, że mam większy wpływ niż oni. Prawdziwą różnicą było to, że doradzaliśmy, a nie sprzedawaliśmy klientom produkty, dzięki czemu bank był najlepszym produktem, a nie klientem.

Mamy więc komputer analizujący czwartą rewolucję przemysłową Schwaba i przewiduje się, że jego marzenie o przejęciu władzy nad światem NIE powiedzie się. Spowoduje gwałtowną depresję gospodarczą, ponieważ inspiruje niszczenie małych firm na całym świecie. Im szybciej ludzie powstaną i położą kres tym blokadom, tym bardziej uchronimy nasz świat. W przeciwnym razie ci naukowcy nie mają pojęcia, jak stworzyć gospodarkę. Nikt nigdy tego nie zrobił. To ludzka pomysłowość tworzy WSZYSTKIE postępy. Żaden rząd nie powiedział mi, że muszę napisać program. To, co napisałem w kodzie, miało ożywić to, co widziałem na własne oczy. Nikt nigdy nie uczył mnie o światowej gospodarce. Nadal nie uczą handlu walutami ani zarządzania funduszami hedgingowymi. Są to umiejętności dla samouków.

Do dziś elitarni bankierzy wciąż nienawidzą mnie i twierdzą, że mam zbyt duży wpływ. Ale prawda jest taka, że ​​sprzedajemy porady, które nie są związane z konfliktem interesów. Nie namawiamy do zakupu akcji, bo sami w nie zainwestowaliśmy. Nie projektujemy produktów, które mają być sprzedawane klientom, a następnie handlujemy z nimi z wewnętrzną wiedzą.

Przykro mi Klaus. Wspierasz 4 rewolucję przemysłową, która nie wie nic o tworzeniu, ponieważ tworzenie wymaga ludzi z prawdziwymi pomysłami i spostrzeżeniami. Cóż, sztuczna inteligencja prognozuje, że Twój Wielki Reset się nie powiedzie. Możesz być dumny, wiedząc, że prawdopodobnie zraniłeś znacznie więcej ludzi niż nawet Karol Marks. Na twoim miejscu budowałbym bunkier, zostań tam, a najlepiej zakop się pod ziemię. Kiedy ludzie powstaną w Europie, przyjdą po twoją głowę. Prawdopodobnie stworzyłeś wielu Maksymilianów Robespierre’ów, którzy będą szukać zemsty. Cieszę się, że nigdy nie postawiłem stopy na waszych imprezach w Davos. Będzie lepiej, jeśli historia NIE zapamięta mnie jako Człowieka z Davos.

Autor: Martin Armstrong
Tłumaczenie automatyczne

źródło: https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/ai-computers/how-our-ai-computer-forecasts-the-failure-of-schwab-world-economic-forum/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Reset

Dr Robert Malone o masowej psychozie

Published

on

By

9 grudnia dr. Robert Malone opublikował na swoim blogu wpis o formowaniu mas, masowej psychozie, szaleństwie tłumów.

Malone pisze:

Jak wielu z was wie, spędziłem czas na badaniu i mówieniu o teorii psychozy masowej. Większość tego, czego się dowiedziałem, pochodzi od dr. Mattiasa Desmeta, który zdał sobie sprawę, że ta forma masowej hipnozy, szaleństwa tłumów, może odpowiadać za dziwne zjawisko zachwytu około 20-30% populacji zachodniego świata.

Chodzi o zachwyt narracją dotyczącą bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek genetycznych, propagowanych i egzekwowanych przez polityków, biurokratów naukowych, firmy farmaceutyczne i media.

To, co można zaobserwować w masowej hipnozie, to fakt, że duża część populacji jest całkowicie niezdolna do przetwarzania nowych danych naukowych i faktów wskazujących, że zostali zwiedzeni co do skuteczności i negatywnych skutków obowiązkowego używania masek, lockdownów i preparatów genetycznych, które powodują u ludzi wytwarzanie dużych ilości biologicznie aktywnego białka kolca.

Zahipnotyzowani tym procesem nie są w stanie rozpoznać kłamstw i przeinaczeń, którymi są codziennie bombardowani, i aktywnie atakują każdego, kto ma czelność dzielić się z nimi informacjami, które są sprzeczne z propagandą, którą przyjęli.

Formowanie mas

Formowanie mas (mass formation) jest zjawiskiem opisanym przez dr Mattiasa Desmeta. Desmet jest psychologiem i statystykem na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii.

Formowanie mas można uznać za równoważne formowaniu psychozy tłumu.

Warunkiem powstania psychozy mas jest brak więzi społecznych i sensu, a także duża ilość utajonego lęku i biernej agresji. Kiedy ludzie są zalewani narracją, która przedstawia wiarygodny „przedmiot niepokoju” i strategię radzenia sobie z nim, wtedy wiele osób grupuje się, aby walczyć z obiektem ze zbiorową determinacją.

Pozwala to ludziom przestać koncentrować się na własnych problemach, unikając osobistej udręki psychicznej. Zamiast tego skupiają całą swoją myśl i energię na tym nowym przedmiocie.

Wraz z postępem formacji masowej grupa staje się coraz bardziej związana i połączona. Ich pole uwagi jest zawężone i nie są w stanie rozważać alternatywnych punktów widzenia. Liderzy ruchu są czczeni.

Społeczeństwo pod wpływem masowego formowania będzie wspierać totalitarną strukturę zarządzania zdolną do niewyobrażalnych okrucieństw w celu utrzymania posłuszeństwa. Uwaga: formacja masowa różni się od myślenia grupowego. Istnieją proste sposoby na naprawienie myślenia grupowego, po prostu wprowadzając głosy sprzeciwu.

Z formowaniem masowym nie jest tak łatwo. Nawet gdy narracja się rozpada, pęknięcia w strategii wyraźnie nie rozwiązują problemu, zahipnotyzowany tłum nie może się od niej uwolnić. Wydaje się, że to właśnie dzieje się teraz z COVID-19. Kontrolerzy narracji tworzą coraz większe kłamstwa, aby wesprzeć rozwiązanie. Osoby kontrolowane przez formację masową nie są już w stanie użyć rozumu, aby wyrwać się z narracji grupowej.

Oczywistym przykładem formacji masowej są Niemcy w latach 30. i 40. XX wieku. Jak mogli Niemcy, którzy byli wysoko wykształceni, bardzo liberalni w klasycznym sensie; zachodni ludzie myślący… jak mogli tak oszaleć i zrobić to, co zrobili Żydom? Jak to mogło się stać?

Przywódca ruchu masowego będzie korzystał z mediów, aby dalej pompować grupę nowymi informacjami, na których można się skoncentrować. W przypadku COVID-19 lubię używać terminu „porno z lękiem”. Liderzy, poprzez media głównego nurtu i kanały rządowe, nieustannie karmią „bestię” większą ilością komunikatów, które skupiają się i dalej hipnotyzują ich zwolenników.

Badania sugerują, że formacja masowa przebiega według ogólnego rozkładu:

Ci, którzy buntują się i walczą z narracją, stają się wrogami wypranych mózgów i głównym celem agresji.

Jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania tworzeniu się mas jest ciągłe wypowiadanie się przeciwko tej narracji, co pomaga przełamać hipnozę niektórych z grupy poddanej praniu mózgu, a także przekonać niezdecydowanych do wybrania rozsądku zamiast bezmyślności.

Dr Desmet sugeruje, że w przypadku czegoś tak dużego jak COVID-19 jedynym sposobem na przełamanie psychozy formowania mas jest zapewnienie tłumowi czegoś większego, na czym może się skupić. Uważa, że totalitaryzm może być tym większym problemem. Oczywiście po COVID-19 globalny totalitaryzm może być największym problemem naszych czasów.

Dr Malone u Króla Podcastu

Pod koniec grudnia 2021, Robert Malone wystąpił w 3-godzinnym podcaście Joe Rogana.

Fragment (12 min) Podcastu Joe Rogana z Robertem Malone’m. Źródło: Spotify

The Epoch Times cytuje fragmenty wypowiedzi Malone’a:

Pod koniec wywiadu Malone zasugerował, że ludzie znajdują się w środku tego, co nazwał „psychozą formowania się masy”, nawiązując do mentalności, która rozwinęła się wśród ludności niemieckiej w latach 20. i 30. XX wieku.

W tamtych latach Niemcy „mieli bardzo inteligentną, wysoko wykształconą populację i oszaleli” – powiedział Malone. „Kiedy masz społeczeństwo, które zostało oddzielone od siebie i ma swobodny niepokój w takim sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć.

A potem ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, podobnie jak hipnoza. Dosłownie zostają zahipnotyzowani i można ich prowadzić wszędzie. „Pójdą za tą osobą. Nie ma znaczenia, czy ich okłamują, czy cokolwiek.

Kilka lat temu, powiedział, ludzie „narzekali, że świat nie ma sensu” i że nie byliśmy „już połączeni społecznie, z wyjątkiem mediów społecznościowych”. „Wtedy to się stało” – powiedział Malone, odnosząc się do pandemii COVID-19. „W ten sposób dzieje się psychoza formowania masy i tak właśnie się tutaj stało”.

Cenzura w Internecie

Twitter usunął konto Roberta Malone i wraz z YouTube usunęli podcast Rogana.

Hasło “mass formation psychosis” jest cenzurowane przez główne media internetowe, zwłaszcza przez wyszukiwarkę Google.

Google robi wszystko, aby użytkownicy dotarli jedynie do kontrolowanych przez cenzurę treści. Niezależne wyszukiwarki wskazują na bloga Malone’a.

Wyniki wyszukiwania w Google
Wyniki wyszukiwania w DuckDuckGo

Na podstawie:

https://rwmalonemd.substack.com/p/mass-formation-psychosis

https://dailysceptic.org/2022/01/03/key-mrna-vaccine-technology-contributor-dr-robert-malone-says-america-is-in-a-state-of-mass-formation-psychosis-over-covid-19/

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/dr-robert-malone-to-rogan-us-in-mass-formation-psychosis-over-covid_4189087.html

https://open.spotify.com/episode/3SCsueX2bZdbEzRtKOCEyT

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10364679/YouTube-Twitter-delete-Joe-Rogan-interview-scientist-helped-invent-MRNA-vaccines.html

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl