Connect with us

Reset

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze – Zwiefka vs. Hałat

Published

on

Ludożerca Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs Hałat

Czy ruch Polska Jest Jedna ma ambicje polityczne?

Czy dr Hałat głosi tezy sprzeczne z aktualną wiedzą medyczną?

Jakie mogą być skutki szczepień dostępnymi preparatami?

Rozmowa Piotr Zwiefki z dr Zbigniewem Hałatem dotycząca pandemii covid-19.


GadowskiTV 294 tys. subskrybentów

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW

Strona Autorska ► http://www.gadowskiwitold.pl

Książki i kawa ► http://gadowskiksiegarnia.pl

Instagram ► http://www.instagram.com/zwiefka_piotr

Szczepionki

Pandemia “szczepionych”

Published

on

By

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie chroni przez śmiercią. Większość zakażeń, hospitalizacji i zgonów dotyczy “szczepionych”.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych, nie mają sensu.

Definicja “szczepionego”

Na początek wyjaśnię, dlaczego piszę w cudzysłowie. Definicja “szczepionego” na Covid ulega ciągłej zmianie. Początkowo, wystarczyło przyjąć dwie dawki preparatu (lub jedną J&J). Teraz trzeba wykazać się aktualnymi szczepieniami. Liczba dawek przypominających, nie jest znana.

Pandemia “szczepionych”

Oficjalne dane potwierdzają, że nie ma „pandemii nieszczepionych”. Zamiast tego, mamy do czynienia w dużym stopniu z „pandemią w pełni szczepionych”.

Szkocja

Najnowsze dane opublikowane przez szkockie Ministerstwo Zdrowia (Public Health Scotland) pokazują, że 64% zakażeń, 74% hospitalizacji i 89% zgonów w ciągu ostatnich czterech tygodni, dotyczy osób szczepionych.

Szkocja. Zakażenia, hospitalizacje i zgony, według statusu szczepienia. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose

Dane dowodzą również, że preparaty Covid-19 nie tylko nie działają, ale wręcz pogarszają stan zdrowia.

Wskaźnik śmiertelności wśród zakażonych, jest pięciokrotnie wyższy wśród “szczepionej”, niż w nieszczepionej populacji.

Szkocja. Wskaźniki: zakażenia/hospitalizacje, zakażenia/zgony, hospitalizacje/zgony. Zaszczepieni, kolor czerwony. Źródło: The Expose
Szkocja. Tygodniowa liczba zgonów C19. Źródło: Ministerstwo Zdrowia (PHS) – Raport, strona 53

Anglia

Pandemię “szczepionych” potwierdzają dane angielskiej agencji rządowej UKHSA (UK Health Security Agency).

3200 z 9831 (33%) hospitalizacji dotyczy nieszczepionych. Pozostałe 67% to “szczepieni”, głównie dwoma dawkami. W przypadku dorosłych, 71% hospitalizacji stanowią “szczepieni”.

Anglia. Hospitalizacje C19. Źródło: Summit News

Polska

Oficjalne dane w Polsce także pokazują, że im wyższy wskaźnik szczepień, tym więcej zakażeń. Statystycznej obróbki danych regularnie dostarcza Pan Marek Sobolewski:

Źródło: Marek Sobolewski / Twitter
Źródło: Marek Sobolewski / Twitter

Prezydent Siemianowic Śląskich, Pan Rafał Piech poinformował, że w szpitalu w Siemianowicach Śląskich, na pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, czterech jest “szczepionych”, jeden nieszczepiony.

Segregacja sanitarna nie ma sensu

Wbrew zapewnieniom rządowym, szczepionka nie blokuje transmisji wirusa, nie chroni przed hospitalizacją, nie chroni przez zgonem.

Paszporty szczepionkowe oraz segregacja społeczeństwa na “szczepionych” i nieszczepionych – NIE MAJĄ SENSU.


Na podstawie:

https://summit.news/2021/11/23/a-pandemic-of-the-unvaccinated/

https://dailyexpose.uk/2021/11/25/pandemic-of-fully-vaccinated-89-percent-covid-deaths-vaccinated/

https://tarnogorski.info/prezydent-siemianowic-slaskich-obudzcie-sie-wylaczcie-telewizory-to-jest-ten-moment/

Continue Reading

Reset

Obozy koncentracyjne dla nieszczepionych w Australii

Published

on

By

Armia australijska rozpoczęła przymusowe przenoszenie do obozów

Armia australijska rozpoczęła przymusowe przenoszenie mieszkańców Terytoriów Północnych do obozu kwarantanny Howard Springs znajdującego się w Darwin. Przymus dotyczy nieszczepionych-zakażonych oraz zdrowych, którzy mieli kontakt z zakażonym.

„Mieszkańcy Binjari i Rockhole nie mają już pięciu powodów, by opuścić swoje domy” – powiedział główny minister Terytorium Północnego, Michael Gunner, odnosząc się do kupowania żywności i zapasów, ćwiczenia do dwóch godzin, opieki lub opiekuńczej, pracy lub nauki, jeśli nie można tego zrobić z domu, oraz zaszczepienia się w najbliższym możliwym miejscu.

„Skontaktowałem się zeszłej nocy z premierem. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie pracowników ADF, a także ciężarówek wojskowych w celu pomocy w przekazywaniu pozytywnych przypadków.
Dokonujemy oceny, jakich dodatkowych środków możemy potrzebować. Premier jest gotowy do dalszej pomocy. Za to mu dziękuję”.

Rozbudowa obozu

Podejrzana ilość środków idzie na te miejsca kwarantanny. Daily Mail poinformował, że Terytorium Północne zainwestowało niedawno 130 milionów dolarów w obóz Howard Springs. Obóz ten został zaprojektowany jako obóz dla pracowników typu „fly-in-fly-out”.

Terytorium Północne posiada dwa główne obozy kwarantanny: Howard Springs i Alice Springs.

Regulamin obozowy

Regulamin obozowy dostępny jest tutaj.

nosić maskę na twarz poza swoim pokojem, chyba że upoważniony funkcjonariusz zezwala osobie na zdjęcie maski na twarz; oraz
stosować się do wszelkich poleceń wydanych przez upoważnionego funkcjonariusza, aby uniknąć gromadzenia się ludzi w strefie kwarantanny; oraz
nie może opuszczać strefy kwarantanny, w której znajduje się przydzielone tej osobie pomieszczenie, chyba że osoba ta jest eskortowana przez upoważnionego funkcjonariusza, z wyjątkiem sytuacji nagłych.

To przerażające nadużycie władzy. Ludzie porównują warunki do obozów koncentracyjnych nazistowskich Niemiec. Nie zabija się nieszczepionych, ale odbiera się im wolność. „Mieszkańcy” tych obozów nie mogą opuszczać swoich pokoi bez nadzoru upoważnionego pracownika. To bardziej przypomina więzienie niż hotel.

Ponieważ COVID może rozprzestrzeniać się na powierzchniach, ludzie nie mogą wchodzić w interakcje z osobami spoza najbliższej rodziny. Na stronie internetowej czytamy, że pokoje rodzinne nie zawsze są dostępne.

Szkoda dzieci

Zabawki lub przedmioty rekreacyjne, takie jak baseny (plastikowe lub nadmuchiwane), hulajnogi, deskorolki, rowery, piłki i rolki. Będą one przechowywane do czasu Twojego wyjścia.

Biedne dzieci, które są poddawane temu traumatycznemu doświadczeniu! Zabawki nie są dozwolone. Odwiedzający nie są wpuszczani. Istnieje szansa, że dzieci zostaną oddzielone od rodziców pod opieką tylko państwa. Podobnie jak w środowisku więziennym, w tych obozach kwarantanny nie są dostępne urządzenia do gotowania.

Funkcjonariusze w kombinezonach ochronnych karmią zakładników trzy razy dziennie, zostawiając posiłki poza pokojem na ziemi, jako kolejne przypomnienie utraconej wolności. Woda butelkowana i zestaw kosmetyków nie są dostępne. Obozy mogą pochwalić się ograniczoną usługą Wi-Fi, ale można śmiało założyć, że działania online będą monitorowane.

Jak moglibyśmy pozwolić na tak okrutne naruszenia praw człowieka?

Wysłanie milionów dolarów do tych obozów wskazuje, że nie ma planów zakończenia tego nadużycia. Jak kilka lat temu protestujący z Hongkongu stwierdzili światu: „Jeśli to się zdarzyło tutaj, może przydarzyć się tobie”.

Warto przypomnieć “zaszczepionym”, że według Gunnera, nawet w pełni “zaszczepieni”, poddający w wątpliwość konieczność szczepień – są “antyszczepionkowcami”. Obyś nie musiał wylądować w obozie, bo nie zdążyłeś przyjąć czwartej lub piątej dawki.

Relacja z obozu

Jak mawiał klasyk: “To, że jesteśmy w dupie, to jest jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać”.

Aborygeni

Niektórzy bezmyślni “influencerzy” nie widzą problemu w pozbywaniu ich podstawowych praw.

Jednak rdzenna ludność Australii widzi inaczej swoje położenie.

Olimpia Szuwar:

Społeczność aborygeńska z Australii prosi o pomoc – są traktowani niczym świnki morskie, zamykani w obozach, pilnowani przez wojsko, pozbawiani dostępu do sklepów pod groźbą wysokich grzywien, a wszystko po to, by zmusić ich do przyjęcia szczepionki.

Na podstawie:

https://www.armstrongeconomics.com/world-news/tyranny/is-australia-preparing-concentration-camps-for-the-unvaccinated/

https://www.zerohedge.com/covid-19/australian-army-begins-transferring-covid-positive-cases-contacts-quarantine-camps

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10202409/Howard-Springs-130million-taxpayer-funds-despite-hotel-quarantine-phased-out.html

https://coronavirus.nt.gov.au/travel/quarantine/mandatory-supervised-quarantine

https://aecom.com/projects/manigurr-ma-village/


Continue Reading

Szczepionki

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania wśród sportowców

Published

on

By

Masz wolność wyboru

Novak Djokovic, tenisista nr 1 na świecie, prawdopodobnie zostanie pozbawiony możliwości obrony tytułu Australian Open. Odmawia ujawnienia czy jest “szczepiony”. Twierdzi, że ludzie powinni mieć wolność wyboru.

Djokovic:

„Wolność wyboru jest kluczowa”

„Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy to szczepienia, czy cokolwiek innego w życiu. Powinieneś mieć swobodę wyboru, decydowania o tym, co chcesz robić. W tym konkretnym przypadku, co chcesz umieścić w swoim ciele.”

Być może powinniśmy zwrócić uwagę na ludzi, których kariera opiera się na trafieniu w zawody ze szczytową formą.

Gdzie jest ryzyko, tam powinien być wybór

Kyle Warner jest profesjonalnym kolarzem górskim (MTB). Tuż po ukłuciu drugą dawką szczepionki, poczuł w ustach metaliczny smak soli fizjologicznej. Wkrótce potem jego stan zdrowia uległ gwałtownemu pogorszeniu.

Zaczął odczuwać ból wszystkich dawnych kontuzji. Nie może już wsiąść na rower. Postanowił skupić się na ostrzeganiu innych przed pochopną decyzją o szczepieniu.

Jego motto to, “Gdzie jest ryzyko, musi być wybór”.

Nagłe zgony i ciężkie zachorowania sportowców

Agencja informacyjna Report 24 przygotowała listę sportowców, którzy w ostatnim czasie nagle zmarli lub ciężko zachorowali.

Zajęło nam to dużo czasu, by sprawdzić każdy przypadek indywidualnie. Czy przed 2021 r. w sporcie na najwyższym poziomie odnotowano zauważalnie wysoką liczbę „nagłych i nieoczekiwanych” zgonów? Według prawdopodobnie szantażowanych i przekupionych mediów i polityków są to niefortunne zbiegi okoliczności – choć już 13-latkowie z problemami z sercem przewracają się na boisku.

Chcielibyśmy rozpocząć to sprawozdanie od argumentów drugiej strony, ponieważ zawsze ważne jest wysłuchanie wszystkich stron.

W 2016 roku Futura Santé skarżyło się na „liczne” zgony serca w piłce nożnej. Dotknęło to 2 na 100 000 sportowców rocznie we Francji – łącznie od 1000 do 1500 osób.

The New Statesman pisze o 12 młodych ludziach, którzy umierają z powodu nagłej śmierci sercowej podczas biegu każdego tygodnia. Artykuł ukazał się w Anglii w listopadzie 2018 roku.

W lutym 2019 r, austriacki derStandard pytał, dlaczego zgony sercowe są „tak powszechne” w sporcie.

Z drugiej strony jest na przykład artykuł w niemieckim WAZ z 13 czerwca 2021 r. Kardiolog stwierdził tam, że nagła śmierć sercowa rzadko występuje w sporcie.

Nie można znaleźć wiarygodnych statystyk do porównania. Ale w Wikipedii są listy sportowców, którzy zginęli podczas gry. Lista ta sięga 1889 roku i na pierwszy rzut oka jest obszerna. Ostatecznie jednak okazuje się, że nawet w „katastrofalnych latach” odnotowano około 5-8 takich zgonów. Wiele z nich dotyczy problemów z sercem.

Czy obecnie rzeczywiście więcej osób umiera „nagle i nieoczekiwanie” zwłaszcza jeśli dotyczy to zawodowców i czołowych sportowców? Czy to z powodu szczepień, jak podejrzewa wielu?

Przygotowaliśmy listę znanych przypadków z ostatnich kilku miesięcy, począwszy od czerwca 2021 roku – kiedy kampanie szczepień szły pełną parą i wszyscy, którzy ślepo zaufali systemowi, mieli już drugą szansę. Nie twierdzimy, że wszystkie te osoby zachorowały i zmarły z powodu szczepienia, ani że istnieje udowodnione powiązanie w przypadku szczepienia.

Listy sportowców, którzy nagle zmarli lub ciężko zachorowali

Należy pamiętać, że profesjonalni sportowcy są regularnie testowani. Nie ma mowy o zachorowaniu na Covid.

Poniżej wybrane zestawienia:

https://thecovidworld.com/world-class-athletes-who-died-or-suffered-severe-injuries-after-covid-19-vaccine/

https://www.notonthebeeb.co.uk/post/surge-of-sports-people-worldwide-suffering-unexpected-ill-health

Poniżej lista Marka Playne’a uzupełniona o polskie przykłady:

Inne:

https://www.berliner-zeitung.de/news/raetselhafte-herzerkrankungen-im-fussball-li.193554

https://threadreaderapp.com/thread/1455320859753787396.html

Odpowiedź mediów głównego nurtu

Wraz ze wzrostem społecznego zainteresowania problemem sportowców, media głównego nurtu pospieszyły z naukowymi wytłumaczeniami fenomenu.

Według The Times, wzrost ataków serca wyjaśnił czołowy szkocki ekspert. Za wszystko odpowiada stres i spożywanie mięsa.

Według prestiżowego magazynu Smithsonian przyczyną przyszłych problemów z sercem u dzieci będą zmiany klimatyczne.

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl