Connect with us

Plandemia

Lockdown nieszczepionych w Austrii. Wojsko i policja mówią NIE

Published

on

lockdown dla niezaszczepionych

Lockdown dla niezaszczepionych nie działa. Rekordowe wzrosty zakażeń.

Trwa debata na temat skuteczności lockdownu w zwalczaniu rozprzestrzeniania się Covid-19. Tymczasem Austria przeżywa największy jak dotąd wzrost, osiągając rekordową liczbę potwierdzonych infekcji w ciągu 3 dni, odkąd rząd wprowadził lockdown dla niezaszczepionych.

Liczba dziennych infekcji przekroczyła 14 000 po raz pierwszy od początku pandemii . Według agencji Reuters w środę władze ds. zdrowia odnotowały 14 416 nowych infekcji, co stanowi nowy rekord.

austria-covid-cases
austria-covid-cases

Reuters pisze, że pomimo drakońskich środków blokujących, szpitale w wielu regionach są przepełnione :

Sytuacja jest najgorsza w dwóch z dziewięciu austriackich prowincji, Górnej Austrii i Salzburgu, gdzie szpitale są coraz bardziej obciążone. Salzburg powiedział, że przygotowuje się na ciężką sytuację, gdy liczba osób potrzebujących łóżek intensywnej opieki przekroczy podaż, chociaż ten etap nie został jeszcze osiągnięty.

Regiony Salzburga i Górnej Austrii wprowadzą w przyszłym tygodniu pełną blokadę dla całej ludności, a gubernator Górnej Austrii Thomas Stelzer domaga się wprowadzenia takiej samej polityki w całym kraju.

Płacz i płać

Osobom złapanym na zewnątrz bez dowodu szczepienia grozi grzywna w wysokości do 1660 USD.

W zeszłym tygodniu kanclerz Austrii Alexander Schallenberg powiedział, że lockdown dla niezaszczepionych ma na celu sprawić, by „cierpieli”.

Austriacka policja poluje na nieszczepionych, którzy zostali zamknięci w swoich domach i są karani grzywną w wysokości 1660 USD za przebywanie w miejscach publicznych (z wyjątkiem pracy).

Policja i wojsko odmawiają kontroli

Policja i wojsko odmawiają kontroli karnetu zdrowotnego w imię „wolności i godności człowieka”. Dołączą do dużej demonstracji przeciwko przymusowemu odosobnieniu 20 listopada 2021 r. w Wiedniu.

Zaledwie kilka dni po tym, jak austriacki kanclerz Alexander Schallenberg zdecydował o zamknięciu nieszczepionych ludzi, wezwano do powstania.

Lider Partii Wolności (FPÖ) Herbert Kickl wezwał do wielkiej demonstracji 20 listopada w Wiedniu.
Wkrótce potem przewodniczący Austriackiego Związku Sił Zbrojnych (FGÖ) Manfred Haidinger poszedł w jego ślady i dołączył do listu opublikowanego 14 listopada.

Zamierza „bronić podstawowych praw i wolności”. FGÖ podkreśla, że ​​„każdy” ma prawo do demonstracji, nawet w przypadku odosobnienia! Obowiązek kontroli nałożony przez ministra spraw wewnętrznych Karla Nehammera został już odrzucony przez związek policyjny. Ponadto Związek Austriackich Sił Zbrojnych zapowiada, że ​​wezmą udział w tym wielkim zgromadzeniu w Wiedniu.

Komentarz Martina Armstronga:

Policja i wojsko powstają przeciwko rządowi w Austrii. To, czego potrzebujemy, to dobry, staromodny wojskowy zamach stanu, który wyciągnie tych polityków z niektórych krajów, aby wzbudzić strach u innych. Tylko wtedy, gdy wojsko i policja zdecydują się bronić sposobu życia ludzi zamiast niszczyć przyszłość własnych dzieci, sprawiedliwość powstanie z popiołów.

Policja i armia odmówiły egzekwowania przepustek zdrowotnych. Nawet Bill Gates przyznał, że szczepienie nie zapobiega zakażeniu COVID, ani nie zapobiega rozprzestrzenianiu się COVID. Nie ma więc różnicy między zaszczepionymi a nieszczepionymi.

Austriackie wojsko i policja jako pierwsze na świecie stają w obronie praw człowieka przeciwko tej zagranicznej agendzie. Przybyli z pomocą swojemu krajowi w imię „wolności i godności ludzkiej”, który tak naprawdę walczy z obcą inwazją. Szwajcarzy muszą dokonać nalotu na Światowe Forum Ekonomiczne, a wtedy zobaczymy wszystkie dowody na to, że mamy do czynienia z skoordynowanym, globalnym atakiem na nasze wolności.

Rząd panikuje

To mocny policzek dla rządu, który według austriackich mediów coraz bardziej panikuje.
Przewodniczący Socjaldemokratycznych Związków Zawodowych (FSG) i Związku Policji Hermann Greylinger nie pozostawił wątpliwości w wywiadzie dla tygodnika Wochenblick , że policja czuje się niezdolna do przeprowadzenia tych kontroli.

Manfred Haidinger (FGÖ) dodaje w swoim liście:

„Wskazujemy, że uczestnictwo w zgromadzeniach jest szczególnie chronionym prawem i jest również brane pod uwagę w obecnie dostępnym projekcie rozporządzenia. Uczestnictwo i podróżowanie po całej Austrii jest dozwolone. “

Osobom nieszczepionym zaleca się jednak podróż prywatnym transportem.

Sąd uznaje zakazy zgromadzeń za niezgodne z prawem

List przypomina, że „zakaz organizowania zgromadzeń planowanych przez obywateli oraz zakaz zgromadzeń partii politycznych zostały uznane za niezgodne z prawem” przez wiedeński Sąd Administracyjny.

Wielki protest w Wiedniu 20 listopada

Były minister spraw wewnętrznych, szef FPÖ Herbert Kickl wzywa na Facebooku do oporu i protestu przeciwko dyktaturze:

“Rząd chciał podzielić społeczeństwo: ludzie kipią. Tak, wyjdziemy na ulice.”

Światopogląd nie może już odgrywać żadnej roli

Herbert Kickl wyjaśnia:

„O wolność, godność ludzką i przeciw podziałowi społeczeństwa poprzez nieodpowiedzialną politykę rządu, która sprawia, że ​​ludność staje się kozłem ofiarnym ich porażki. Wszyscy są zaproszeni, ponieważ wszyscy są bezpośrednio lub pośrednio dotknięci przez szaleństwo. W obliczu tego ogromnego wyzwania, przed którym wszyscy stoimy, światopogląd nie może już odgrywać żadnej roli. Dzięki temu demo chcemy być platformą dla wszystkich, którzy nie chcą już siedzieć i oglądać.”

Od poniedziałku nawet dzieci od 5 roku życia mogą być leczone eksperymentalnymi szczepionkami.

Dokładna lokalizacja i godzina zostaną ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni. Kickl już zdradził: Demo odbędzie się na terenie śródmieścia Wiednia.

Polka omawia lockdown dla niezaszczepionych

Polka w Austrii omawia lockdown dla niezaszczepionych:

Na podstawie:

https://www.zerohedge.com/covid-19/days-lockdown-unvaccinated-austria-covid-cases-hit-record-high

https://infodujour.fr/politique/54068-lautriche-se-souleve-contre-la-dictature-sanitaire

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/revolution/austria-rises-up-resistance-is-not-futile/

https://www.wochenblick.at/mega-demo-am-20-11-kickl-ruft-zum-protest-gegen-corona-diktatur/

https://summit.news/2021/11/18/days-after-locking-down-the-unvaccinated-austria-hits-covid-case-record/

https://wieda.pl/zaszczepieni-zarazaja-gates-fauci/

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl