Konferencja patologów na temat badań przyczyn zgonów po szczepieniu oraz niezadeklarowanych składników szczepionek COVID-19.

Konferencja prasowa w poniedziałek 20 września 2021 r.

Tłumaczenie automatyczne

W instytucie patologicznym w Reutlingen w poniedziałek 20 września 2021 r. zostaną przedstawione wyniki sekcji zwłok ośmiu osób, które zmarły po szczepieniu COVID19. Analizy tkanek przeprowadził patolog prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang wykonał. Wyniki potwierdzają wypowiedź prof. dr. Peter Schirmacher, że w ponad 40 zwłokach poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu COVID-19, około jedna trzecia zmarła w wyniku szczepienia. W ramach transmitowanej na żywo konferencji prasowej pokazane zostaną mikroskopijne szczegóły zmian w tkankach. Prof. Dr. Werner Bergholz informuje o aktualnych parametrach statystycznej rejestracji zdarzeń szczepień.

Na konferencji prasowej wynik analizy próbek szczepionek COVID-19 zostanie przedstawiony austriackiej grupie badawczej, co koresponduje z ustaleniami naukowców z Japonii i USA. W szczepionce znaleziono niezadeklarowane składniki zawierające metal. Elementy szczepionki uderzają wizualnie ze względu na swój nietypowy kształt.

Wyniki śledztwa skutkują żądaniami prawnymi i politycznymi, na przykład, aby władze niezwłocznie zebrały informacje, aby móc ocenić zagrożenie dla zdrowia, jakie szczepionki COVID-109 stwarzają dla populacji. Na przykład wczesne sygnały zmniejszonej płodności u osoby zaszczepionej można sprawdzić, patrząc na rejestr zapłodnienia in vitro. Rejestr nowotworów może być wykorzystany do zdobycia wiedzy na temat rozwoju nowotworu w wyniku modyfikacji genetycznych RNA wirusa. Należy rozważyć zawieszenie szczepień przeciwko COVID-19.

Relacja telewizyjna z konferencji miała niemal pół miliona odsłon na YouTube, jednak po kilkunastu godzinach została usunięta przez portal.

Zrzut ekranu tuż przed usunięciem z YouTube

Na YouTube pojawiają się teraz kopie filmu, gdzie jest możliwość włączenia automatycznego tłumaczenia. Niestety tłumaczenie jest bardzo słabej jakości. Oryginalny tytuł filmu: “Pressekonferenz: Tod durch Impfung/Undeklarierte Bestandteile der COVID-19-Impfstoffe”.

Nagranie znajduje się na oficjalnej stronie konferencji (jęz. niemiecki):

https://www.pathologie-konferenz.de/