Connect with us

Reset

International Man: Nic nie będziesz mieć i będziesz szczęśliwy

Published

on

Autor: Jeff Thomas / Doug Casey’s International Man

Klaus Schwab urodził się w nazistowskich Niemczech w 1938 roku. Niewiele jest informacji na temat jego wychowania np. jak został wykształcony, by wierzyć w nazistowską doktrynę – ale czegokolwiek nauczono go w młodości, jest dziś jednym z najbardziej zagorzałych wyznawców i zwolenniców rządów totalitarnych.

Termin „nazista” odnosi się do Nationalsozialistisch, czyli „narodowego socjalizmu”, a jego ogólną koncepcją był faszyzm – pojęcie obejmujące korporacyjny system gospodarczy, socjalistyczny system polityczny i totalitarne rządy.

Chociaż ten opis może wydawać się dość zawiły, Wall Street i większość rządu USA w latach trzydziestych uważało tę koncepcję za drogę ku przyszłości. Do tego stopnia, że ​​zapewnili znaczne wsparcie finansowe i logistyczne nazistowskim Niemcom w latach trzydziestych, a nawet czterdziestych XX wieku.

Po wojnie tylko garstka Niemców została oskarżona o zbrodnie wojenne podczas procesów w Norymberdze. Niezliczone inne osoby zostały wzięte na pokład zarówno przez przemysł amerykański, jak i rząd, aby po wojnie uczyć amerykański przemysł w zakresie niemieckiej metodologii.

Przez wiele lat po wojnie koncepcje nazistowskie pozostawały poza radarem, ale w ostatnich latach stały się główną siłą nie tylko w USA, ale także w państwach sojuszniczych USA: Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i przede wszystkim w UE.

Podstawowe koncepcje są wiecznie atrakcyjne dla tych, którzy chcą dominować:

  1. Stwórz wyjątkową (uber) klasę tych, którzy zajmują wysokie pozycje zarówno w przemyśle, jak i polityce.
  2. Ekonomicznie okalecz klasę średnią, tak aby nie miała już władzy podejmowania własnych życiowych decyzji.
  3. Zaoferuj radykalnie zwiększoną zależność od państwa jako ulgę od trudności gospodarczych stworzonych przez państwo.
  4. Usuń wolności w handlu za obietnicę hojności ze strony państwa.
  5. Stwórz państwo policyjne i totalitarne rządy, aby nowy paradygmat był trwały.
  6. Gdy kontrole zostaną w pełni wdrożone, a populacja stanie się zależna od nowego systemu, zacznij usuwać obiecane uprawnienia.

Ideą stojącą za tym ostatnim punktem jest to, że kiedy populacja będzie całkowicie zależna od państwa, utraci moc sprzeciwu lub buntu, jeśli uprawnienia zostaną zniesione. Są wtedy w pełni zdominowani.

Oczywiście, gdyby ktoś przeczytał powyższą listę, natychmiast powiedziałby: „Nie ma mowy!” i odrzucił program. Dlatego, jeśli taki uciskający reżim miałby zostać narzucony narodowi, musiałby zostać mu sprzedany jako korzyść, a nie jako wirtualne zniewolenie.

Adolf Hitler był dumny z powiedzenia: „Zrób wielkie kłamstwo. Nie komplikuj. Powtarzaj to, a ostatecznie uwierzą ”.

Właśnie. Na szczęście Hitler i jego koledzy zostali usunięci z firmamentu, zanim udało się zrealizować ostatnie etapy programu.

Ale dzisiaj jurysdykcje wymienione powyżej są obecnie na solidnym etapie kończenia podpunktu # 2 i zaczęły przedstawiać ofertę podpunktu # 3: obiecane rozwiązanie dla ludności.

Wracamy więc do naszego chłopca z plakatu o totalitaryzmie: Klausa Schwaba.

Sławę zyskał dzięki stworzeniu i przewodniczeniu Światowemu Forum Ekonomicznemu (WEF). Przez ostatnie pół wieku wpływy WEF wzrosły, stając się jednym z czołowych liderów w propozycji Nowego Porządku Świata.

8 przepowiedni dla świata w roku 2030. Oficjalny film Światowego Forum Ekonomicznego

Podobnie jak w przypadku Hitlera, aby sprzedać Totalitaryzm 201 mieszkańcom tych krajów, technika po raz kolejny polega na „uczynieniu wielkiego kłamstwa”.

Film profesora Schwaba przedstawia idylliczny stan, w którym ludzie mogą pozbyć się wszelkich długów osobistych, wstrząsów politycznych i niepokojów społecznych, które teraz tak szybko się rozprzestrzeniają.

Proponowane rozwiązanie polega na tym, że zrzekasz się na stałe swojego prawa do posiadania mienia w zamian za życie, w którym odpowiedzialność jest minimalna. Rząd światowy zapewni Ci dochód podstawowy. Wypożyczysz wszystko, czego potrzebujesz – mieszkanie, pojazd, sprzęt, a nawet odzież.

Co najważniejsze, jak widać z twarzy obywatela na powyższym obrazku, będziesz szczęśliwy.

Nie będzie więcej wojen. „Garść krajów” będzie wspólnie rządzić światem. Nie będzie konieczności oczekiwania na pomoc medyczną. „Będzie globalna cena za emisje dwutlenku węgla”. (Oznacza to, że ci, którzy używają paliw kopalnych – wszyscy – zostaną opodatkowani za ich użycie, chociaż nie podano wyjaśnienia, w jaki sposób zapobiega to zniszczeniu świata za dwanaście lat z powodu emisji, jak twierdzą globaliści.)

Rząd będzie miał pełną kontrolę nad każdym aspektem Twojego życia, a także usunie wszelkie przeszkody na drodze do Twojego szczęścia.

Brzmi wspaniale. Gdzie się zarejestrować?

Ale jeśli zatrzymamy się i pomyślimy przez chwilę, możemy chcieć zadać kilka pytań.

Po pierwsze, zrzekasz się wszelkich praw na początku umowy. Stracisz cały swój dobytek i wszystkie swoje wolności. Będziesz w 100% zależny od państwa. Ich część umowy ma zostać zrealizowana na zapleczu.

Ale kiedy już jesteś całkowicie zależny i nie możesz już wyplątać się z umowy, nic nie powstrzyma ich przed otwarciem szampana… Och…

Wszystkie obiecywane rzeczy mogą być wycofywane pojedynczo, aż będziecie podporządkowani i zubożali. Zabraknie już zdolności do buntu, a nawet narzekania.

Od pokoleń przywódcy polityczni składali puste obietnice, których nigdy nie dotrzymywano. Zarówno konserwatywni, jak i liberalni przywódcy polityczni konsekwentnie robili wielki pokaz, nie zgadzając się ze sobą co do tego, jaka forma zarządzania mogłaby najlepiej służyć ludziom. Jednak w jakiś sposób rezultatem, bez względu na to, która grupa teoretycznie sprawuje władzę w danym momencie, zawsze był większy, silniejszy rząd, a ludność była coraz bardziej okradana ze swoich wolności – społecznych, politycznych i ekonomicznych.

Jesteśmy teraz w punkcie zwrotnym, w którym znaczna część dawnego Wolnego Świata jest kuszona, aby zrobić skok do „Nowego Wspaniałego Świata”.

Wszystkie obecne problemy społeczne, polityczne i gospodarcze zostały spowodowane przez przywódców politycznych. Teraz proszą cię, abyś zaufał im w zakończeniu tych problemów.

Obietnica jest prosta: nic nie będziesz mieć. I będziesz szczęśliwy.

Ale nie musisz się rejestrować. Wszystko, co musisz zrobić, to siedzieć spokojnie i akceptować transformację w kierunku totalitaryzmu.

Nie ma nic prostszego.

Źródło:

https://internationalman.com/articles/you-will-own-nothing-and-you-will-be-happy/

Od redakcji International Man:

Nie ma wątpliwości, że elita chętnie promuje takie polityki, jak ujemne stopy procentowe, zniesienie gotówki i masowa migracja. Te trendy są w ruchu i przyspieszają w szybkim tempie.

Wszystko zapowiada się na katastrofę światowej klasy… taką, jakiej nie widzieliśmy wcześniej.

Właśnie dlatego autor bestsellera New York Timesa, Doug Casey, i jego zespół właśnie opublikowali nowy, pilny raport zatytułowany Siedem najlepszych prognoz Douga Caseya na szalone lata 2020.

Kliknij tutaj, aby pobrać darmowy plik PDF

Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl