International Man: Nic nie będziesz mieć i będziesz szczęśliwy

Autor: Jeff Thomas / Doug Casey’s International Man

Klaus Schwab urodził się w nazistowskich Niemczech w 1938 roku. Niewiele jest informacji na temat jego wychowania np. jak został wykształcony, by wierzyć w nazistowską doktrynę – ale czegokolwiek nauczono go w młodości, jest dziś jednym z najbardziej zagorzałych wyznawców i zwolenniców rządów totalitarnych.

Termin „nazista” odnosi się do Nationalsozialistisch, czyli „narodowego socjalizmu”, a jego ogólną koncepcją był faszyzm – pojęcie obejmujące korporacyjny system gospodarczy, socjalistyczny system polityczny i totalitarne rządy.

Chociaż ten opis może wydawać się dość zawiły, Wall Street i większość rządu USA w latach trzydziestych uważało tę koncepcję za drogę ku przyszłości. Do tego stopnia, że ​​zapewnili znaczne wsparcie finansowe i logistyczne nazistowskim Niemcom w latach trzydziestych, a nawet czterdziestych XX wieku.

Po wojnie tylko garstka Niemców została oskarżona o zbrodnie wojenne podczas procesów w Norymberdze. Niezliczone inne osoby zostały wzięte na pokład zarówno przez przemysł amerykański, jak i rząd, aby po wojnie uczyć amerykański przemysł w zakresie niemieckiej metodologii.

Przez wiele lat po wojnie koncepcje nazistowskie pozostawały poza radarem, ale w ostatnich latach stały się główną siłą nie tylko w USA, ale także w państwach sojuszniczych USA: Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i przede wszystkim w UE.

Podstawowe koncepcje są wiecznie atrakcyjne dla tych, którzy chcą dominować:

  1. Stwórz wyjątkową (uber) klasę tych, którzy zajmują wysokie pozycje zarówno w przemyśle, jak i polityce.
  2. Ekonomicznie okalecz klasę średnią, tak aby nie miała już władzy podejmowania własnych życiowych decyzji.
  3. Zaoferuj radykalnie zwiększoną zależność od państwa jako ulgę od trudności gospodarczych stworzonych przez państwo.
  4. Usuń wolności w handlu za obietnicę hojności ze strony państwa.
  5. Stwórz państwo policyjne i totalitarne rządy, aby nowy paradygmat był trwały.
  6. Gdy kontrole zostaną w pełni wdrożone, a populacja stanie się zależna od nowego systemu, zacznij usuwać obiecane uprawnienia.

Ideą stojącą za tym ostatnim punktem jest to, że kiedy populacja będzie całkowicie zależna od państwa, utraci moc sprzeciwu lub buntu, jeśli uprawnienia zostaną zniesione. Są wtedy w pełni zdominowani.

Oczywiście, gdyby ktoś przeczytał powyższą listę, natychmiast powiedziałby: „Nie ma mowy!” i odrzucił program. Dlatego, jeśli taki uciskający reżim miałby zostać narzucony narodowi, musiałby zostać mu sprzedany jako korzyść, a nie jako wirtualne zniewolenie.

Adolf Hitler był dumny z powiedzenia: „Zrób wielkie kłamstwo. Nie komplikuj. Powtarzaj to, a ostatecznie uwierzą ”.

Właśnie. Na szczęście Hitler i jego koledzy zostali usunięci z firmamentu, zanim udało się zrealizować ostatnie etapy programu.

Ale dzisiaj jurysdykcje wymienione powyżej są obecnie na solidnym etapie kończenia podpunktu # 2 i zaczęły przedstawiać ofertę podpunktu # 3: obiecane rozwiązanie dla ludności.

Wracamy więc do naszego chłopca z plakatu o totalitaryzmie: Klausa Schwaba.

Sławę zyskał dzięki stworzeniu i przewodniczeniu Światowemu Forum Ekonomicznemu (WEF). Przez ostatnie pół wieku wpływy WEF wzrosły, stając się jednym z czołowych liderów w propozycji Nowego Porządku Świata.

8 przepowiedni dla świata w roku 2030. Oficjalny film Światowego Forum Ekonomicznego

Podobnie jak w przypadku Hitlera, aby sprzedać Totalitaryzm 201 mieszkańcom tych krajów, technika po raz kolejny polega na „uczynieniu wielkiego kłamstwa”.

Film profesora Schwaba przedstawia idylliczny stan, w którym ludzie mogą pozbyć się wszelkich długów osobistych, wstrząsów politycznych i niepokojów społecznych, które teraz tak szybko się rozprzestrzeniają.

Proponowane rozwiązanie polega na tym, że zrzekasz się na stałe swojego prawa do posiadania mienia w zamian za życie, w którym odpowiedzialność jest minimalna. Rząd światowy zapewni Ci dochód podstawowy. Wypożyczysz wszystko, czego potrzebujesz – mieszkanie, pojazd, sprzęt, a nawet odzież.

Co najważniejsze, jak widać z twarzy obywatela na powyższym obrazku, będziesz szczęśliwy.

Nie będzie więcej wojen. „Garść krajów” będzie wspólnie rządzić światem. Nie będzie konieczności oczekiwania na pomoc medyczną. „Będzie globalna cena za emisje dwutlenku węgla”. (Oznacza to, że ci, którzy używają paliw kopalnych – wszyscy – zostaną opodatkowani za ich użycie, chociaż nie podano wyjaśnienia, w jaki sposób zapobiega to zniszczeniu świata za dwanaście lat z powodu emisji, jak twierdzą globaliści.)

Rząd będzie miał pełną kontrolę nad każdym aspektem Twojego życia, a także usunie wszelkie przeszkody na drodze do Twojego szczęścia.

Brzmi wspaniale. Gdzie się zarejestrować?

Ale jeśli zatrzymamy się i pomyślimy przez chwilę, możemy chcieć zadać kilka pytań.

Po pierwsze, zrzekasz się wszelkich praw na początku umowy. Stracisz cały swój dobytek i wszystkie swoje wolności. Będziesz w 100% zależny od państwa. Ich część umowy ma zostać zrealizowana na zapleczu.

Ale kiedy już jesteś całkowicie zależny i nie możesz już wyplątać się z umowy, nic nie powstrzyma ich przed otwarciem szampana… Och…

Wszystkie obiecywane rzeczy mogą być wycofywane pojedynczo, aż będziecie podporządkowani i zubożali. Zabraknie już zdolności do buntu, a nawet narzekania.

Od pokoleń przywódcy polityczni składali puste obietnice, których nigdy nie dotrzymywano. Zarówno konserwatywni, jak i liberalni przywódcy polityczni konsekwentnie robili wielki pokaz, nie zgadzając się ze sobą co do tego, jaka forma zarządzania mogłaby najlepiej służyć ludziom. Jednak w jakiś sposób rezultatem, bez względu na to, która grupa teoretycznie sprawuje władzę w danym momencie, zawsze był większy, silniejszy rząd, a ludność była coraz bardziej okradana ze swoich wolności – społecznych, politycznych i ekonomicznych.

Jesteśmy teraz w punkcie zwrotnym, w którym znaczna część dawnego Wolnego Świata jest kuszona, aby zrobić skok do „Nowego Wspaniałego Świata”.

Wszystkie obecne problemy społeczne, polityczne i gospodarcze zostały spowodowane przez przywódców politycznych. Teraz proszą cię, abyś zaufał im w zakończeniu tych problemów.

Obietnica jest prosta: nic nie będziesz mieć. I będziesz szczęśliwy.

Ale nie musisz się rejestrować. Wszystko, co musisz zrobić, to siedzieć spokojnie i akceptować transformację w kierunku totalitaryzmu.

Nie ma nic prostszego.

Źródło:

https://internationalman.com/articles/you-will-own-nothing-and-you-will-be-happy/

Od redakcji International Man:

Nie ma wątpliwości, że elita chętnie promuje takie polityki, jak ujemne stopy procentowe, zniesienie gotówki i masowa migracja. Te trendy są w ruchu i przyspieszają w szybkim tempie.

Wszystko zapowiada się na katastrofę światowej klasy… taką, jakiej nie widzieliśmy wcześniej.

Właśnie dlatego autor bestsellera New York Timesa, Doug Casey, i jego zespół właśnie opublikowali nowy, pilny raport zatytułowany Siedem najlepszych prognoz Douga Caseya na szalone lata 2020.

Kliknij tutaj, aby pobrać darmowy plik PDF