Globalny Eksperyment Genetyczny

Autorzy Wielkiego Resetu chcą uzależnić funkcjonowanie społeczeństwa od aktualnych zaświadczeń o zaszczepieniu. Jest to bardzo szeroko opisane na oficjalnych stronach Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).

Pomimo tego, że nikt nie konsultował tego ze społeczeństwem, plan ten jest wprowadzany z wielkim impetem na skalę globalną. Dorobił się już własnych nazw: Komunizm 3.0, Neofeudalizm, czy Medyczna Dyktatura.

W ostatnich dniach pojawił się kolejny zatrważający aspekt masowych szczepień. Rządowe strony Wielkiej Brytanii opublikowały ulotkę do szczepionki, którą właśnie rozpoczęto szczepienia Brytyjczyków. O ile wiadomo było, że szykowane szczepionki mają wpływać na DNA, to chyba nikt nie spodziewał się opublikowanych oficjalnie przeciwskazań oraz potencjalnych skutków ubocznych.

Ulotkę przetłumaczył na język polski Robert Brzoza z kanału YT AKademia Geopolityki. Po czterech dniach film ma już 573 tysiące wyświetleń:

https://youtu.be/TVN8H2qcVp0

Coraz więcej osób zaczyna bić na alarm!

Czesław Białczyński pisze w swoim najnowszym poście:

Minister „Zdrowia” w związku z faktem że polscy lekarze zaczęli masowo leczyć covid-19 amantadyną zarządził reglamentację tego leku w całym kraju. Trudno o bardziej jaskrawy dowód na to że rządowi PIS nie chodzi o to żeby Polaków wyleczyć tylko o to żeby im wcisnąć pseudoszczepionkę.

Chcą na siłę wcisnąć Polakom pseudoszczepionkę za grube miliardy dolarów wykradzione z podatków Polaków, na prywatne interesy takie jak ten z zakupem respiratorów. Do tego chcą Polakom wcisnąć pseudoszczepionkę nie przebadaną co do możliwych skutków ewentualnej bezpłodności i ciężkich powikłań u osób starszych o osłabionej odporności oraz posiadających choroby współtowarzyszące, które dla producenta szczepionki wykluczają jej użycie. 

PIS ma gdzieś, że Polacy po tej szczepionce staną się być może bezpłodni a Naród Polski przestanie istnieć dzięki eksperymentowi „medycznemu” typu dr Mengele z Auschwitz  wykonanemu na całym dorosłym pokoleniu Polaków przez Grupę Trzymającą Władzę Kaczyński-Morawiecki-Niedzielski, którą śmiało można już w tej chwili nazywać HUNTĄ MEDYCZNĄ.

Nie-Rząd PIS i Pseudominister Zdrowia ma też oczywisty zamiar przeprowadzić eutanazję w Domach Pomocy Społecznej przy pomocy tejże pseudoszczepionki, gdyż  tam 90% staruszków właśnie ma takie choroby – jedną z nich są choroby serca, a więc nadciśnienie, czyli niewydolność serca i układu krążenia, zwężenie tętnic, zakrzepy żył, inne problemy z krzepliwością krwi, cukrzyca itp.. 

Całość:

Krzysztof Nazarewicz komentujący na bieżąco Wielki Reset na swoim kanale cytuje dr Markusa Kralla:

Transhumanistyczny, przeciwny wolności i ostatecznie nieludzki nowy porządek, o którym myślą arcykapłani „Wielkiego Resetu”, jest skierowany przeciwko ludzkiej naturze i dlatego jest mizantropijny. Dlatego zawiedzie, ale nie bez uprzedniego popełnienia ludobójstwa.

Kraków, Płaszów.
https://twitter.com/o_rips/status/1335676293359173632
https://twitter.com/o_rips/status/1335293352414089218

Pamiętajmy, że przed operacją szczepień miała miejsce globalna operacja pobierania wymazów (próbek DNA) pod przykrywką “testów” PCR na obecność koronawirusa.

Przypominam, że ulotka wyraźnie mówi, że nie jest znany wpływ szczepionki na płodność kobiet i mężczyzn!

Nawet nie chcę myśleć jakimi narzędziami dysponują globaliści i co mogą zrobić z wybranymi grupami społecznymi.Dziki Trener o szczepionkach. 6 minut, Ponad 180 tys wyświetleń w 14 godzin.