Dziennik Wareza: Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją ludzką. Quasi-rządowe organizacje zajmujące się zdrowiem, jak np. znana ze złej sławy Światowa Organizacja Zdrowia, forsują szczepionki przy użyciu taktyki strachu. Na całe szczęście wypływająca nieustannie korupcja polityczna niszczy zaufanie ludzi, którzy się budzą widząc i wiedząc już co się dzieje. Niestety media wciąż podsycają złą propagandę.

Strach Covidian:

To globalny problem, ponieważ zaszczepiono w ludzkich umysłach tyle strachu, że ludzie są posłuszni i wykonują jak roboty to, co zalecają agencje zdrowia. Cały problem w tym, że w szczepionkach odnotowano obecności rtęci, ponadto szczepionki nie są testowane pod kątem bezpieczeństwa. Koncerny farmaceutyczne skorumpowały polityków niebotycznymi pieniędzmi. Słyszymy i czytamy to coraz częściej.

Państwa totalitarne zawsze wykorzystywały strach, aby zniewolić obywateli. Tak było i w mniejszym stopniu jest teraz w Rosji, tak też było w nazistowskich Niemczech i z racji, że III Rzesza nadal trwa w zapisach ustawowych, nadal jest. Co gorsza ten terror strachu rozprzestrzenił się to obecnie na prawie wszystkie kraje.

“Jedyne, czego musimy się bać, to sam strach” – Franklin Delano Roosevelt. To strach pozbawia ludzi praw człowieka, a pycha rządzących popycha społeczeństwo do totalitaryzmu. W świadomości pierwszą zasadą jest wyzbyć się strachu i to musimy zrobić. Pandemie i zarazy są jak wojna, ludzie zatracają rozum i szaleją. Manipulacja sięgnęła zenitu i albo się otrząśniemy, albo wkrótce będziemy mieli III Wojnę Światową. Waluta cyfrowa uzupełnia tyranię. Gdy zniknie gotówka, będziemy pod ścisłą kontrolą, bo zapisy cyfrowe można śledzić bez oporów. Jeśli czegoś nie zrobisz zamkną ci konto bankowe i finito.

Pełen artykuł na blogu Dziennik Wareza:

http://www.augustynski.eu/strach-covidian/