Connect with us

Reset

Donald Trump o pakiecie stymulacyjnym COVID-19

Published

on

Wydaje się, że prezydent Trump zawetuje ogromną ustawę kowidową o wartości 900 miliardów dolarów, uchwaloną wczoraj przez Kongres, twierdząc, że jest pełna „marnotrawnych i niepotrzebnych” pozycji.

Ustawa, której nie zdążył przeczytać żaden kongresmen, przewiduje 600 dolarów dla poszkodowanego przez Covid obywatela. Zawiera też całą masę innych przelewów na koszt podatnika, począwszy od 3,3 miliarda dla Izraela, po 10 milionów dla “programu gender” w Pakistanie.

Przemówienie Donalda Trumpa:

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1341537886315950080

Martin Armstrong:

Prezydent Trump we wtorek wieczorem wezwał Kongres do odrzucenia ogromnego wsparcia w wysokości 2,3 biliona dolarów, nazywając to „hańbą”, ponieważ chciano rozdać pieniądze obcym rządom i nielegalnym cudzoziemcom, którzy wszyscy otrzymali więcej pieniędzy niż obywatele amerykańscy. Kongres dał Amerykanom 600 dolarów, co nie wystarcza na miesięczny czynsz. Trump powiedział Kongresowi, aby podniósł świadczenie do 2000 dolarów. Trump wymieniał miliony dolarów zawarte w ustawie o 5593 stronach. Wskazał, że miliardy są przekazywane do muzeów National Mall, które i tak są pozamykane.

To jest BAGNO w Waszyngtonie. Nazywają coś pakietem pomocy dla COVID i umieszczają w nim więcej programów nie mających nic wspólnego z nazwą ustawy. To jest Waszyngton w najlepszym wydaniu.

https://www.armstrongeconomics.com/world-news/corruption/trump-calls-out-washington-on-its-standard-corruption/


Tucker Carlson:

Tucker: Congress tells struggling Americans to take ‘$600 and shut up’

Tyler Durden / Zero Hedge:

Wydaje się, że prezydent Trump zagroził zawetowaniem pakietu stymulacyjnego COVID-19, który Kongres uchwalił 24 godziny wcześniej, nakazując prawodawcom zwiększenie czeków dla Amerykanów do 2000 USD, a także „pozbycie się marnotrawstwa i niepotrzebnych pozycji” z ustawy.

Trump powiedział, że „przez całe lato Demokraci okrutnie blokowali przepisy dotyczące pomocy w przypadku COVID, starając się rozwijać ich skrajnie lewicowy program i wpływać na wybory …” „zajęło to wieki”, aby otrzymać pakiet, a uchwalona ustawa „znacznie się różni od tego co oczekiwano”. „To naprawdę hańba” – dodał.

Następnie wymieniono listę obrzydliwego “mięcha” (szczegóły w artykule), która została umieszczona na rekordowej ilości 5593 stron ustawy.

https://www.zerohedge.com/markets/trump-kicks-covid-bill-back-congress-demands-2000-stimulus-shreds-congress-over-mountain


Steve Watson / Summit News:

Przed przyjęciem ustawy przez Senat we wtorek, senator Rand Paul, jeden z zaledwie sześciu republikanów, którzy głosowali przeciwko ustawie, uznał ją za “nadmierną” stratę pieniędzy i powiedział, że wszyscy republikanie głosujący za nią nie są lepsi niż “socjalistyczni” demokraci, których regularnie krytykują.

„Kiedy głosujesz za rozdawaniem pieniędzy, tracisz duszę i na zawsze porzucasz wszelkie pozory moralnej czy fiskalnej uczciwości” – nalegał Paul.

Paul zauważył również, że nikt nie mógł przeczytać ustawy:

“Ustawa ma 5593 strony! Domyślam się, że Wielcy Rozdawnicy obu partii uchwalą to, choć nikt tego nie przeczyta. Nie ja. Jestem na nie.”

https://summit.news/2020/12/23/video-trump-slams-wasteful-and-unnecessary-pork-in-covid-19-stimulus-bill/


Nick Short:

Kongres znalazł mnóstwo pieniędzy dla obcych krajów, lobbystów i grup interesu, wysyłając niezbędne minimum do potrzebujących tego Amerykanów.

https://twitter.com/PoliticalShort/status/1341610810922196993

ToRE:

Oto, za co płacisz Ameryko … (a twoje dzieci będą to spłacać)
„COVID STIMULUS BILL” stymuluje… świat, Ty
dostajesz 600$ za 9 miesięcy ZEROWEGO dochodu, ale ŚWIAT dostaje NASZE MILIARDY. Dziękuję za VETO.

https://twitter.com/TweetWordz/status/1341625457616314369

Lin Wood:

Kiedy komuniści / globaliści / DeepState próbują przemycić w ustawie o finansowaniu zapis unieważniający prawo Donalda Trumpa do powołania się na ustawę Insurrection Act, wiesz, że sami planują powstanie.

Bądź gotowy. Módl się.

https://twitter.com/LLinWood/status/1341606773497749504

Unfiltered Americano:

Prezydent Trump odczytujący wszystkie bzdury, które próbowali przemycić w ustawie Covid Relief, jest jednym z najbardziej ostrych posunięć jego prezydentury. Odsłonił obie strony.


Vincent Kennedy:

Trump zwrócił uwagę całego świata.
Zmusił ich do naprawdę głupich ruchów.
Chcieli przenieść pieniądze w nieostrożny sposób.
Pokazał, że nie mają planu powstrzymania Covida.
Proponowane 600$ to policzek dla Amerykanów. Priorytety obnażone w szczegółach.

https://twitter.com/VincentCrypt46/status/1341640961290473472

Ian Miles Chong:

Trump musi zwolnić wszystkich swoich doradców, którzy powiedzieli mu, aby nie publikował wideo. To jego najpotężniejsze wystąpienie z dotychczasowych, a niby nigdy się to nie wydarzyło?


https://twitter.com/inteldotwav/status/1341133608380231682?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1341133608380231682%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fpolitical%2Fpork-city-here-are-most-ridiculous-pet-projects-900-billion-spending-package

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl