Deutsche Wirtschaftsnachrichten: „Wielki Reset” doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości

Źródło: Deutsche Wirtschaftsnachrichten

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab powiedział niedawno, że czwarta rewolucja przemysłowa w ramach „Wielkiego Resetowania” „doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”. To transhumanistyczne podejście elit zawsze było odrzucane przez opinię publiczną jako teoria spiskowa.

W przemówieniu wygłoszonym w Chicago Global Council on Global Affairs, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, powiedział, że czwarta rewolucja przemysłowa w ramach „Wielkiego Resetowania” „doprowadzi do połączenia naszej tożsamości fizycznej, cyfrowej i biologicznej ” będzie. W swojej książce „Kształtowanie przyszłości czwartej rewolucji przemysłowej” pisze, że na przykład wszczepialne mikroczipy mogą służyć do odczytywania ludzkich myśli.

„Wraz ze wzrostem umiejętności w tym obszarze pokusa dla organów ścigania i sądów stosowania technik określania prawdopodobieństwa popełnienia przestępstwa, oceny poczucia winy, a nawet wspomnień bezpośrednio z mózgów ludzi. Nawet przekroczenie granicy może pewnego dnia wymagać szczegółowego badania mózgu w celu oceny zagrożenia bezpieczeństwa danej osoby. W rzeczywistości niektórzy z nas już czują, że nasze smartfony stały się przedłużeniem nas samych. Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne – od komputerów przenośnych po zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej – prawie na pewno zostaną wszczepione do naszych ciał i mózgów ”- pisze Schwab.

Schwab otwarcie opowiada się także za czymś, o czym media wciąż twierdzą, że jest tylko przedmiotem dyskusji dla teoretyków spiskowych, a mianowicie „aktywnymi wszczepialnymi mikroczipami, które przebijają barierę skórną naszego organizmu”. WEF wyjaśnia na swojej stronie internetowej, jak kilka lat temu tysiące Szwedów wszczepiło do swoich ciał mikroczipy.

Więcej analiz w naszej serii „Wielki Reset”:

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/507640/Klaus-Schwab-Great-Reset-wird-zur-Verschmelzung-unserer-physischen-digitalen-und-biologischen-Identitaet-fuehren

(wymaga emailowej rejestracji)