Delegalizacja nasion w Chorwacji! Powszechny spis inwentarza jak w 1945 przed kolektywizacją.

Martin Armstrong:

Ludzie nie zdają sobie sprawy z agendy związanej z żywnością i dlaczego Bill Gates stał się największym posiadaczem ziemi uprawnej w Stanach Zjednoczonych. Rozwija się zupełnie nowa agenda i oczywiście, główne media zostały znów przekupione. Rolnicy we Francji i Chorwacji przeciwstawiają się polityce UE. Rolnicy we Francji sprowadzili nawet traktory do walki z policją. Wydaje się, że celem jest zakończenie znanego nam tradycyjnego rolnictwa i hodowli. Europa jest w 100% pod kontrolą Światowego Forum Ekonomicznego i (Chorwacja) ma teraz nowe prawo, które KRYMINALIZUJE tradycyjne przechowywanie nasion. Władze używają także dronów i satelitów do monitorowania wszystkich połowów w czasie rzeczywistym.

Chorwaci są głęboko zaniepokojeni Europejskim Spisem Ludności, który obejmuje całkowitą inwentaryzację całej produkcji żywności i inwentarza – gospodarstw, zwierząt, pszczół, czegokolwiek – ponieważ Jugosławia przeprowadziła OSTATNI taki spis ludności w 1945 r., zanim przejęła kontrolę nad wszystkimi gospodarstwami, przekształcając ją w skolektywizowany przemysł państwowy. Potem rząd nakazał wszystkim rolnikom opuszczenie ich ziemi. Schematy są takie same, co przypomina całkowite przejęcie władzy przez komunistów.

Srbin.info:

Po wprowadzeniu jednomyślności lekarskiej, całkowitej kontroli mediów państwowych i korporacyjnych, cenzurze w sieciach społecznościowych, po wprowadzeniu kontroli ruchu i ogłoszeniu paszportów Kovid, ograniczonych praw do pracy i pokojowych zgromadzeń, Chorwacja robi nowy krok w kierunku dystopii, społeczeństwa pod pełnym nadzorem.

Pełną kontrolę nad wszystkimi źródłami pożywienia zapewiają trzy narzędzia:

  • Spis rolny
  • Ustawa o nasionach
  • Pełna kontrola połowów poprzez wprowadzenie elektronicznych urządzeń monitorujących każdą sieć rybacką, linę i taklę.

Powszechny spis rolny

Szczegółowy spis rolnictwa przeprowadzono ostatnio w 1945 r. w ramach tzw. reformy agrarnej w Jugosławii.

„Ustawa o reformie rolnej i kolonizacji” została przyjęta w celu wprowadzenia ograniczonego rolnictwa, w którym państwo zarządza wszystkimi zasobami.

Wszystkie główne nieruchomości zostały zniesione, tj. niektórzy zostali pozbawieni ziemi, podzieleni między innymi.

Po co tworzyć teraz nową listę, oceń sam.

Pełna kontrola nasion

Wprowadzono też pełną kontrolę nasion.

Gospodarstwa nie mogą produkować nasion nawet na własne potrzeby lub na żywienie zwierząt.

Tradycyjne nasiona są de facto zakazane, z wyjątkiem specjalnych warunków, a także wprowadzane są certyfikowane i chronione patentami nasiona dużych międzynarodowych korporacji.

Partia rządząca oczywiście twierdzi, że wszystko to robi się dla naszego dobra i że UE dostarczy nasiona rolnikom „szczególnie odpornym na skutki zmian klimatycznych”.

Źródła:

https://www.armstrongeconomics.com/world-news/civil-unrest/farmer-protests-rising/

https://srbin.info/pocetna/aktuelno/ovo-ceka-i-srbiju-hrvatska-u-pandemiji-uvodi-potpunu-kontrolu-semena-i-hrane/