Connect with us

Reset

Czy grozi nam Globalny Wielki Głód?

Published

on

Wielki Głód na Ukrainie był zbrodnią. Klęską głodu sztucznie wywołaną w Związku Sowieckim w latach 1932 – 1933, która spowodowała masowe zgony. Hołodomor dotknął milionów, szczególnie dzieci i starców. Dziennie umierało 25 tysięcy osób. Zdarzały się przypadki kanibalizmu. Do dziś świat niewiele wie o tym ludobójstwie ludności ukraińskiej. W każdą czwartą sobotę listopada Ukraińcy obchodzą dzień pamięci ofiar Wielkiego Głodu.

Czy wielki głód może się powtórzyć i czy może być zaplanowany?

Jeden z czytelników (mk) bloga Czesława Białczyńskiego zwrócił uwagę na informacje wychodzące ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).

Paul Joseph Watson (Summit News) pisze:

Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało na swojej stronie internetowej dwa artykuły, w których badano, w jaki sposób ludzie mogą być uwarunkowani, aby przyzwyczaić się do idei jedzenia chwastów, robaków i picia ścieków w celu zmniejszenia emisji CO2.

Tak. Naprawdę.

„Znalezienie nowej żywności pochodzenia roślinnego staje się coraz pilniejsze, a prognozy dotyczące światowej populacji wzrośnie o dwa miliardy w ciągu najbliższych 30 lat” – stwierdza artykuł autorstwa Douglasa Brooma opublikowany na oficjalnej stronie WEF


Światowe Forum Ekonomiczne zachęca plebs do jedzenia chwastów i picia ścieków. „Wielki reset” nigdy nie był tak obrzydliwy.

Artykuł ten był także tłumaczony na język polski:

No dobrze, ale jak doprowadzić do głodu? Przez zruinowanie rolnictwa i likwidację hodowli.

Pisze o tym m.in. Martin Armstrong.

Polityka UE w dziedzinie rolnictwa wywoła głód

UE rzeczywiście rozgrywa model, który przewiduje niedobory żywności. Rzeczywiście przyczynią się do głodu na całym świecie i są wspierani przez Billa Gatesa, który wydaje się odgrywać glówną rolę w zmniejszeniu światowej populacji. Ceny żywności wzrosną, a biedni będą umierać z głodu. Przyczyni się to do narastających niepokojów społecznych, podobnie jak niedobory żywności doprowadziły do rewolucji francuskiej.

https://www.armstrongeconomics.com/markets-by-sector/agriculture/eu-polices-on-farming-will-create-a-famine/

W Polsce odbywa się to w bardzo wyrafinowany sposób. “Piątka Kaczyńskiego” jest dobrze zaplanową akcją socjotechniczną. Większość ludzi przecież oburza się na informacje o hodowlach norek czy uboju rytualnym bydła.

Pomijany jest jednak fakt, że te nieszczęsne hodowle są niezwykle ważnym elementem całego ekosystemu rolniczego. Te biedne zwierzęta są po prostu wykorzystywane do utylizacji odpadów przy hodowli. Brzmi strasznie? Hołodomor brzmi straszniej.

W Danii zlikwidowano branżę norek z zupełnie innego powodu. Puszczono plotkę, że roznoszą koronawirusa.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-8387937/Dutch-government-closes-infected-mink-farms-amid-fears-animals-act-COVID-19-reservoirs.html

Innym elementem “piątki Kaczyńskiego” był zakaz uboju rytualnego. Jest to nic innego, jak przecięcie łańcucha dostaw żywności dla krajów muzułmańskich.

Na koniec spójrzmy na USA

Jak podaje Zero Hedge, przewiduje się, że do końca roku ponad 50 milionów Amerykanów będzie walczyć z głodem.

Czy był kiedyś w twoim życiu czas, kiedy nie miałeś wystarczająco dużo jedzenia, aby przetrwać tydzień? Jeśli nigdy tego nie doświadczyłeś, masz ogromne szczęście. Nawet w najlepszych czasach miliony Amerykanów borykają się z głodem, a to zdecydowanie nie są najlepsze czasy. Z powodu wszystkich szalonych rzeczy, które wydarzyły się do tej pory w 2020 roku, duża liczba ludzi została zmuszona do radykalnych zmian stylu życia. Wielu Amerykanów znacznie ograniczyło swoje budżety żywnościowe z powodu braku dochodów, inni jedzą obecnie tylko jeden lub dwa posiłki dziennie, aw bankach żywności w całym kraju widzimy większe zapotrzebowanie niż kiedykolwiek wcześniej.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/its-being-projected-over-50-million-americans-will-be-fighting-hunger-year-end

Nowy Jork wzrósł w tym roku o 33%. St Louis wzrósł o 66%. W Oregonie to wzrost o 100%.

Nie mówię o cenach nieruchomości, lukach w budżecie lokalnym czy nawet stawkach podatku od nieruchomości.

To zaskakujący wzrost liczby ludzi w całym kraju i na świecie, którzy potrzebują pożywienia.

Banki żywności w całym Kraju Wolnych doświadczają ogromnego wzrostu popytu ze strony ludzi, którzy chcą wyżywić swoje rodziny, z których wielu po raz pierwszy doświadcza takich trudności ekonomicznych.

Na przykład dyrektor lokalnego banku żywności w zachodnim Massachusetts powiedział niedawno: „Myślałem, że najgorsze widziałem podczas Wielkiej Recesji [w latach 2008-2009]. Ale to, czego doświadczyliśmy od marca z powodu COVID-19, naprawdę nas przytłoczyło ”.

https://www.zerohedge.com/news/2020-11-23/people-going-hungry-record-high-stock-prices

Rosnące kolejki do banków żywności w całej Ameryce sygnalizują kryzys gospodarczy daleki od zakończenia.

Miliony Amerykanów stoją w obliczu braku bezpieczeństwa żywnościowego i mieszkaniowego w te święta. Stopa bezrobocia wynosi około 6,9%, a ponad dziesięć milionów osób nadal pozostaje bez pracy. Trwała utrata miejsc pracy nadal rośnie, obecnie wynosi około 3,8 miliona, ponieważ pod koniec roku coraz bardziej prawdopodobne staje się podwójne dno recesji.

Niedawno wskazaliśmy, że kolejki do banków żywności nadal rosną w całym kraju, ponieważ spowolnienie wywołane przez wirusy nadal powoduje finansowe zniszczenia ubogich pracujących.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/growing-food-banks-lines-across-america-suggest-economic-crisis-far-over


Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl