Czy grozi nam Globalny Wielki Głód?

Wielki Głód na Ukrainie był zbrodnią. Klęską głodu sztucznie wywołaną w Związku Sowieckim w latach 1932 – 1933, która spowodowała masowe zgony. Hołodomor dotknął milionów, szczególnie dzieci i starców. Dziennie umierało 25 tysięcy osób. Zdarzały się przypadki kanibalizmu. Do dziś świat niewiele wie o tym ludobójstwie ludności ukraińskiej. W każdą czwartą sobotę listopada Ukraińcy obchodzą dzień pamięci ofiar Wielkiego Głodu.

Czy wielki głód może się powtórzyć i czy może być zaplanowany?

Jeden z czytelników (mk) bloga Czesława Białczyńskiego zwrócił uwagę na informacje wychodzące ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).

Paul Joseph Watson (Summit News) pisze:

Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało na swojej stronie internetowej dwa artykuły, w których badano, w jaki sposób ludzie mogą być uwarunkowani, aby przyzwyczaić się do idei jedzenia chwastów, robaków i picia ścieków w celu zmniejszenia emisji CO2.

Tak. Naprawdę.

„Znalezienie nowej żywności pochodzenia roślinnego staje się coraz pilniejsze, a prognozy dotyczące światowej populacji wzrośnie o dwa miliardy w ciągu najbliższych 30 lat” – stwierdza artykuł autorstwa Douglasa Brooma opublikowany na oficjalnej stronie WEF


Światowe Forum Ekonomiczne zachęca plebs do jedzenia chwastów i picia ścieków. „Wielki reset” nigdy nie był tak obrzydliwy.

Artykuł ten był także tłumaczony na język polski:

No dobrze, ale jak doprowadzić do głodu? Przez zruinowanie rolnictwa i likwidację hodowli.

Pisze o tym m.in. Martin Armstrong.

Polityka UE w dziedzinie rolnictwa wywoła głód

UE rzeczywiście rozgrywa model, który przewiduje niedobory żywności. Rzeczywiście przyczynią się do głodu na całym świecie i są wspierani przez Billa Gatesa, który wydaje się odgrywać glówną rolę w zmniejszeniu światowej populacji. Ceny żywności wzrosną, a biedni będą umierać z głodu. Przyczyni się to do narastających niepokojów społecznych, podobnie jak niedobory żywności doprowadziły do rewolucji francuskiej.

https://www.armstrongeconomics.com/markets-by-sector/agriculture/eu-polices-on-farming-will-create-a-famine/

W Polsce odbywa się to w bardzo wyrafinowany sposób. “Piątka Kaczyńskiego” jest dobrze zaplanową akcją socjotechniczną. Większość ludzi przecież oburza się na informacje o hodowlach norek czy uboju rytualnym bydła.

Pomijany jest jednak fakt, że te nieszczęsne hodowle są niezwykle ważnym elementem całego ekosystemu rolniczego. Te biedne zwierzęta są po prostu wykorzystywane do utylizacji odpadów przy hodowli. Brzmi strasznie? Hołodomor brzmi straszniej.

W Danii zlikwidowano branżę norek z zupełnie innego powodu. Puszczono plotkę, że roznoszą koronawirusa.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-8387937/Dutch-government-closes-infected-mink-farms-amid-fears-animals-act-COVID-19-reservoirs.html

Innym elementem “piątki Kaczyńskiego” był zakaz uboju rytualnego. Jest to nic innego, jak przecięcie łańcucha dostaw żywności dla krajów muzułmańskich.

Na koniec spójrzmy na USA

Jak podaje Zero Hedge, przewiduje się, że do końca roku ponad 50 milionów Amerykanów będzie walczyć z głodem.

Czy był kiedyś w twoim życiu czas, kiedy nie miałeś wystarczająco dużo jedzenia, aby przetrwać tydzień? Jeśli nigdy tego nie doświadczyłeś, masz ogromne szczęście. Nawet w najlepszych czasach miliony Amerykanów borykają się z głodem, a to zdecydowanie nie są najlepsze czasy. Z powodu wszystkich szalonych rzeczy, które wydarzyły się do tej pory w 2020 roku, duża liczba ludzi została zmuszona do radykalnych zmian stylu życia. Wielu Amerykanów znacznie ograniczyło swoje budżety żywnościowe z powodu braku dochodów, inni jedzą obecnie tylko jeden lub dwa posiłki dziennie, aw bankach żywności w całym kraju widzimy większe zapotrzebowanie niż kiedykolwiek wcześniej.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/its-being-projected-over-50-million-americans-will-be-fighting-hunger-year-end

Nowy Jork wzrósł w tym roku o 33%. St Louis wzrósł o 66%. W Oregonie to wzrost o 100%.

Nie mówię o cenach nieruchomości, lukach w budżecie lokalnym czy nawet stawkach podatku od nieruchomości.

To zaskakujący wzrost liczby ludzi w całym kraju i na świecie, którzy potrzebują pożywienia.

Banki żywności w całym Kraju Wolnych doświadczają ogromnego wzrostu popytu ze strony ludzi, którzy chcą wyżywić swoje rodziny, z których wielu po raz pierwszy doświadcza takich trudności ekonomicznych.

Na przykład dyrektor lokalnego banku żywności w zachodnim Massachusetts powiedział niedawno: „Myślałem, że najgorsze widziałem podczas Wielkiej Recesji [w latach 2008-2009]. Ale to, czego doświadczyliśmy od marca z powodu COVID-19, naprawdę nas przytłoczyło ”.

https://www.zerohedge.com/news/2020-11-23/people-going-hungry-record-high-stock-prices

Rosnące kolejki do banków żywności w całej Ameryce sygnalizują kryzys gospodarczy daleki od zakończenia.

Miliony Amerykanów stoją w obliczu braku bezpieczeństwa żywnościowego i mieszkaniowego w te święta. Stopa bezrobocia wynosi około 6,9%, a ponad dziesięć milionów osób nadal pozostaje bez pracy. Trwała utrata miejsc pracy nadal rośnie, obecnie wynosi około 3,8 miliona, ponieważ pod koniec roku coraz bardziej prawdopodobne staje się podwójne dno recesji.

Niedawno wskazaliśmy, że kolejki do banków żywności nadal rosną w całym kraju, ponieważ spowolnienie wywołane przez wirusy nadal powoduje finansowe zniszczenia ubogich pracujących.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/growing-food-banks-lines-across-america-suggest-economic-crisis-far-over