COVIDLAND: The Lockdown

Najnowszy film Infowars, COVIDLAND to trzymający w napięciu film nagradzanego twórcy Paula Wittenbergera, z narracją Alexa Jonesa, który ma na celu wyrwać ludzi z transu, aby zobaczyli szerszy obraz i aby odzyskać nasz świat!

Link do filmu:

https://banned.video/watch?id=615f96b3aa816336dbd21792


11 marca 2020 roku, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię pod pretekstem nowego koronawirusa, który, jak fałszywie twierdzono, miał śmiertelność na poziomie 3,4%.

Ponad 190 krajów członkowskich WHO wprowadziło blokady, poddając większość światowej populacji surowemu stanowi wojennemu.

Nienaukowe blokady okazały się być lukratywnym modelem biznesowym dla globalnej elity, powiększając ich bogactwo o 5 bilionów dolarów i dodając jednego nowego miliardera co 17 godzin przez cały rok.

Tymczasem Bank Światowy twierdzi, że aż 124 miliony ludzi popadło w “skrajne ubóstwo”, co jest pierwszym takim przypadkiem od dziesięcioleci.

Czy blokady były uzasadnione?

Oficjalne dane za rok 2020 nie wykazują statystycznie istotnego wzrostu zagregowanych zgonów.

Zamiast tego globalna populacja wzrosła o 1,05%!

Ten pierwszy odcinek serii Covidland, The Lockdown, demaskuje oszustwo kryjące się za liczbami COVID i bada ekonomiczne reperkusje i ludzkie koszty blokad, które będą odbijać się echem przez pokolenia.

Link do źródła:

https://www.infowars.com/posts/covidland-the-lockdown-full-documentary/