Corona: w poszukiwaniu prawdy. Najczęściej usuwany dokument na YouTube!

Poniżej tłumacznie opisu ze strony BLCKBX. W filmie można włączyć napisy w języku niemieckim, angielskim lub holenderskim. Na końsu wpisu znajdują się wskazówki pobrania napisów oraz filmu w formacie mp4.

Prof. dr hab. Martin Haditsch jest austriackim mikrobiologiem i infekcjologiem, który podróżował przez pół świata, aby stworzyć film dokumentalny, który przejdzie do historii jako ważny. Przeprowadził wywiady z następującymi znanymi osobami na temat kryzysu, który ogarnął cały świat od ponad roku.

  • dr. Pierre Kory – lekarz IC i badacz w Nowym Jorku
  • prof. dr hab. Michael Levitt – laureat Nagrody Nobla na Uniwersytecie Stanforda
  • prof. dr hab. Roland Wiesendanger – Uniwersytet w Hamburgu
  • prof. dr hab. Klaus Stöhr – wirusolog i epidemiolog
  • prof. dr hab. Klaus Püschel – lekarz sądowy
  • prof. dr hab. Kurt Zatloukal – Dyrektor Instytutu Badawczego Patologii i Mikrobiologii w Graz
  • dr. Thomas Ly – kieruje największą siecią szpitali w Tajlandii w walce z pandemią i jest zaufanym doradcą Dalajlamy
  • Profesor Marco Confalonieri – kierownik szpitala specjalistycznego Cattinara Long w Trieście

Usunięto przez Youtube

Corona Auf der Suche nach der Waarheid (Corona w poszukiwaniu prawdy) to tytuł filmu dokumentalnego, który twórca programów Flavio Pasquino otrzymał od kogoś w zeszłym tygodniu telegramem. Otworzył link, obejrzał go przez kilka minut i pobiegł do swojego komputera, aby jak najszybciej zgrać imponujący dokument. I zgadliście… dokument został usunięty przez YT niecałą godzinę później.

Musisz zobaczyć

„Corona Auf der Suche nach der Waarheid to taki film, który trzeba zobaczyć” Flavio Pasquino otwiera film promocyjny na Youtube, który zatrzymuje się po kilku minutach i odsyła do linku w tej wiadomości. Dokument świetnie nadaje się do dzielenia się z ludźmi, którzy nie widzą jeszcze wielu z nas. BLCKBX przetłumaczył wideo na niderlandzki i angielski przez tłumacza z Niemiec i udostępnił je poza YouTube. Dlatego chcielibyśmy prosić o poświęcenie na to czasu. Trwa 1,5 godziny, ale dokument jest solidny, a dla niektórych nawet przyjemny. A cieszenie się jest dość dziwnym określeniem konfrontacyjnych faktów, które również wychodzą na światło dzienne w tym dokumencie, ale… jak podsumowuje Flavio Pasquino w ogłoszeniu; „Nadal przyjemniej jest poznać bolesną prawdę niż brnąć przez mgłę ignorancji”.

Kod filmu do osadzenia na stronie:

(https://rumble.com/embed/ve3g4v/?pub=4)

https://pastedownload.com/ tutaj możesz wkleić link bez nawiasów: kod osadzania filmu i przekonwertować go na mp4, a tym samym pobrać/zabezpieczyć.

Napisy można pobrać z:
(niemieckie) https://i.rmbl.ws/s8/11/R/0/e/R/R0eRb.lMcK9b.vtt
(holenderskie) https://i.rmbl.ws/s8/11/R/0/e/R/R0eRb.cfCwZd.1.vtt
(angielskie) https://i.rmbl.ws/s8/11/R/0/e/R/R0eRb.LM3O-d.vtt