Connect with us

Reset

Cesare Sacchetti: Dwa tygodnie, które zadecydują o losach ludzkości: ostateczna bitwa pomiędzy Trumpem a NWO

Published

on

Autor: Cesare Sachetti – Twitter: @CesareSacchetti

Wsparcie dla autora: https://www.paypal.me/CesareSacchetti

Źródło: https://lacrunadellago.net/2020/12/02/the-next-two-weeks-will-determine-the-fate-of-mankind-the-final-battle-between-trump-and-the-new-world-order/?lang=en

https://lacrunadellago.net/2020/12/02/the-next-two-weeks-will-determine-the-fate-of-mankind-the-final-battle-between-trump-and-the-new-world-order/?lang=en
Wszystkie łącza do źródeł podanych tu informacji znajdują się w artykule autora.
Tłumaczenie automatyczne.

Ta historia wykracza poza literacką fantazję powieści szpiegowskich Johna le Carrè.

Wybory w USA w 2020 roku, oprócz tego, że są prawdziwą próbą zamachu stanu, wciąż trwającego, jak przypomniał generał Flynn, uważanego za szefa wywiadu osobistego Trumpa, są z pewnością skomplikowaną międzynarodową operacją hakerską.

Operacja wymyślona i realizowana przez kręgi głębokiego stanu Waszyngton, zawsze zaciekłych wrogów amerykańskiego prezydenta oraz przez obce kraje i organizacje mocno trzymane w rękach globalistycznej kabały, w szczególności komunistyczne Chiny, Niemcy i Unia Europejska. od czasu jej powstania kierowana przez niemieckie elity merkantylistyczne.

Globalizm już dawno zdecydował, że Donald Trump nie powinien mieć możliwości kontynuowania swojej kadencji w Białym Domu.

Międzynarodowa masoneria i wielkie rodziny Nowego Porządku Świata dały jasno do zrozumienia, że ​​Trump stanowił śmiertelne zagrożenie i nakazał mu zejście ze sceny.

Nancy Pelosi przed wyborami nie mogła być bardziej jednoznaczna w tym względzie . Bez względu na wyniki sondaży, powiedział prezes Izby Reprezentantów USA, Joe Biden nadal będzie prezydentem 20 stycznia.

Plan został uruchomiony, gdy tylko system zobaczył, że Donald Trump bez większych trudności wygrywa wybory prezydenckie w 2020 roku.

Aby lepiej zrozumieć, co się stało, musimy ponownie cofnąć się do nocy 3 listopada, momentu, w którym rozpoczął się zamach stanu.

Prezydent Trump sam niedawno przypomniał w wywiadzie dla Fox News po tygodniach przerwy w prasie, jak wydarzyło się coś bezprecedensowego w historii Ameryki.

Wszyscy kasjerzy przestali liczyć w tym samym czasie w kluczowych stanach, które zadecydowały o zwycięstwie wyborczym.

W stanie Pensylwania doszło do prawdopodobnie największego oszustwa w historii, kiedy był tu Trump z przewagą 700 tysięcy głosów i od momentu przerwy do bardzo długiego i niekończącego się głosowania, które trwało w kolejnych dniach, Biden zarobił 1 milion głosuje z powietrza .

Dominion, firma powiązana z Sorosem odpowiedzialna za oszustwo

Głosy pocztowe, które dotarły po terminie 3 listopada i „dziwnie” wszystkie przydzielone Bidenowi, odegrały decydującą rolę w przesunięciu równowagi w kierunku kandydata Demokratów, ale jeszcze bardziej decydująca była rola Dominion Voting System, oprogramowanie używane w wielu stanach do liczenia głosów.

Kilka badań statystycznych i komputerowych pokazało, jak serwery tej firmy przeniosły setki tysięcy głosów od Trumpa do Bidena.

Technicy określają te problemy techniczne jako „usterki”, ale usterki to błędy komputera, które są zwykle całkowicie przypadkowe.

W tym przypadku każdy z tych „błędów” powodował przesunięcie głosów z Donalda Trumpa na Joe Bidena. W spornych państwach nie było nawet przypadku, w którym sytuacja byłaby odwrotna. Trump nigdy nie zdobył głosu na maszynach do liczenia głosów.

Aby zidentyfikować sprawców największego oszustwa wyborczego w historii Ameryki i prawdopodobnie świata, musimy przyjrzeć się bliżej tej firmie, Dominion Voting System.

Dominion to kanadyjska firma, która ma wiele powiązań z głębokim stanem Waszyngton .

W szczególności ta firma korzysta z innej spółki zależnej, Smartmatics Inc, której przewodniczy Mark Malloch Brown, brytyjski polityk, wcześniej członek Partii Pracy.

Malloch Brown jest postacią bardzo bliską George’owi Sorosowi, biorąc pod uwagę jego członkostwo w Open Society finansowanym i założonym przez finansistę pochodzenia węgierskiego i żydowskiego.

Związki Dominium z postępowym i demokratycznym establishmentem nie ograniczają się jednak do tych okoliczności.

Były szef personelu Nancy Pelosi, Nadeam Elshami, pracował dla tej firmy, a Fundacja Clinton zaangażowała Dominion w jedną ze swoich inicjatyw zwanych „Projektem Delian”, aby poświadczyć uczciwość wyborów w kilku krajach rozwijających się.

Kanadyjska firma oficjalnie zaprzecza jakiejkolwiek odpowiedzialności za oszustwo, ale „co dziwne” niezwykle trudno jest skontaktować się z jej kierownictwem następnego dnia po wyborach .

W Toronto, w budynku, w którym znajduje się oficjalna siedziba firmy, zniknęły wszelkie odniesienia, które mogłyby prowadzić do Dominion.

Na tym samym piętrze, na którym znajduje się kanadyjska firma, znajdują się biura organizacji pozarządowej Tides, finansowanej przez George’a Sorosa.

Dlatego wydaje się, że Dominium ponownie ma bardzo bliskie związki z jednym z najważniejszych ludzi w międzynarodowych kręgach globalistów.

Chociaż ta firma nadal zaprzecza jakiejkolwiek odpowiedzialności za popełnione oszustwo wyborcze, to jeden z jej dyrektorów, Eric Coomer, wyjaśnił w filmie z 2016 roku, w jaki sposób można przenosić głosy z jednego kandydata na drugiego za pomocą zmanipulowanych serwerów Dominion. .

Eric Coomer jest kluczową postacią, o której należy pamiętać w tej historii, ponieważ zgodnie z rewelacjami amerykańskiej sieci One America News , zapewniłby on jeszcze przed wyborami, że byłby „cholernie pewien”, że uniemożliwi Trumpowi pozostanie w Białym Domu.

Coomer jest również bardzo bliski ideologicznie grupom terrorystycznym Black Lives Matter i Antifa, ponownie finansowanym przez niewysłowionego George’a Sorosa oraz duże amerykańskie grupy przemysłowe i finansowe.

W tej chwili wydaje się, że nikt nie wie, dokąd udał się Eric Coomer od dnia wyborów, a sama Domena n nie przybyła na publiczne przesłuchanie z lokalnym parlamentem Pensylwanii, aby wyjaśnić, jak działają jej maszyny.

Firma ta jest więc w pełni zaangażowana w hakowanie komputerów, co ma powiązania nie tylko z Kanadą Justin Trudeau, który wyjaśnił, że Wielki Reset, którego chcą wyższe szczeble globalizmu, o którym już mówiliśmy, jest „wielką szansą” świat.

Operacja sił specjalnych Trumpa w celu odzyskania serwerów Dominion w Niemczech

Innym krajem zaangażowanym w zamach stanu są Niemcy. W rzeczywistości serwery Dominion znajdują się w centrum komputerowym CIA we Frankfurcie. To na tych serwerach istnieją dowody na ogromne oszustwo cybernetyczne popełnione przeciwko Donaldowi Trumpowi.

Amerykańskie siły specjalne lojalne wobec prezydenta Trumpa przeprowadziły tajną operację, aby je odzyskać.

Niektórzy obserwatorzy wyrazili wątpliwości co do prawdziwości tego, co wydarzyło się we Frankfurcie, ale w ciągu ostatnich kilku godzin nadeszły dalsze miarodajne potwierdzenia tego, co wydarzyło się w Niemczech.

Emerytowany generał Thomas McInerney w pełni potwierdził zamach amerykańskich sił specjalnych, który miał miejsce na tej stacji CIA, która w przeszłości była również zainteresowana międzynarodowymi mediami ze względu na to, że jest międzynarodowym centrum hakerskim agencji Amerykański wywiad.

Dlatego w tej historii CIA potwierdza się jako aparat, który wciąż pozostaje w rękach głęboko wywrotowego państwa, które panuje w Waszyngtonie.

To, co się wydarzyło, było prawdziwym wewnętrznym starciem między siłami lojalnymi wobec republiki amerykańskiej a siłami wywrotowymi, które próbują dokonać tego zamachu.

Amerykańskie wojsko rzekomo przeprowadziło zamach na kwaterę główną CIA, po którym nastąpiła gwałtowna strzelanina.

CIA wykorzystałaby siły paramilitarne, które wróciły specjalnie z Afganistanu, do obrony przed atakiem, a pięciu żołnierzy sił specjalnych straciłoby życie podczas bitwy, podczas gdy jeden paramilitarny zginąłby.

Ta okoliczność również została potwierdzona słowami generała McInerneya. Aby usprawiedliwić śmierć tego paramilitarnego, międzynarodowe media opracowały tak zwaną historię z okładki, w której mężczyzna rzekomo zmarł w Somalii.

Generał wyjaśnił również, czym będzie słynny obecnie „Kraken”, o którym prawnik Sidney Powell wspominał kilka razy w ostatnich tygodniach. Kraken, drugi McInerney, jest po prostu tym, że batalion wywiadu wojskowego 305 ° stacjonuje w Forcie Huachuca w Arizie.

Więc kiedy prawnik Powell wezwał do „uwolnienia Krakena”, był to rodzaj zaszyfrowanej wiadomości, aby nakłonić tę grupę do podjęcia działań i dostarczenia Trumpowi dowodów oszustwa wyborczego.

Operacja zakończyła się jednak sukcesem, a serwery Dominion zostały odzyskane i są teraz w rękach administracji Trumpa.

Trump w tym momencie miałby już w swoich rękach niezbite dowody oszustwa elektronicznego, którego dokonano przeciwko niemu.

Prawdziwa wojna wewnętrzna toczy się zatem w sercu amerykańskich instytucji i to wynik tej wojny zadecyduje, czy Ameryka powróci w ręce Nowego Porządku Świata, który używał tego narodu jako zbrojnego ramienia globalizmu przez ponad siedemdziesiąt lat, albo jeśli Stany Zjednoczone definitywnie porzucą globalistyczny projekt.

Teraz zbliża się termin, w którym Sąd Najwyższy zostanie powołany do rozstrzygnięcia o prawidłowości wyborów w USA.

Tymczasem media w pełni zaangażowane w ten zamach stanu nadal donoszą tylko o odrzuconych apelach, ale oczywiście nic nie mówią o sukcesach prawnych, jakie odniosła kampania Trumpa.

Na przykład zaledwie wczoraj sędzia z Gruzji nakazał zajęcie samochodów Dominion, aby zapobiec zatarciu śladów tego, co wydarzyło się 3 listopada.

Sędzia, o którym mowa, odwołał wtedy i potwierdził swój rozkaz, co sugeruje, że roboty, które próbują udaremnić trwający zamach stanu, są poddawane bardzo silnej presji.

Ta sama dyrektor GSA, administracji ds. Usług ogólnych, która zajmuje się biurokracją przewidzianą do przekazania między różnymi administracjami, wyznała, że była poważnie zagrożona przyspieszeniem przejścia do administracji Biden, która zgodnie z prawem i Amerykańska Konstytucja oficjalnie nie istnieje.

Najważniejsza nominacja do Sądu Najwyższego dopiero przed nami, a media nie informują opinii publicznej, że George W. Bush stracił prawie wszystkie wyroki w sądach niższej instancji w czasie wyborów w 2000 roku, ale potem wygrał. co pozwoliło mu wejść do Białego Domu, który jest przed najwyższym sądem w kraju.

Czy Trump raz na zawsze przedstawi przed Sądem Najwyższym ostateczne dowody włamania?

Prawdopodobnie prezydent zastrzega sobie prawo do ostatecznego ciosu systemowi przed tym sądem, co pozwoliłoby mu zadać fatalny cios państwu głębokiemu, które zaplanowało całą operację.

Jednak prezydent bynajmniej nie był nieprzygotowany na to, co się teraz dzieje. Już dwa lata temu liczył, że system będzie próbował go obalić i aby udaremnić wywrotowe manewry systemu, podpisał dekret o dość wyraźnym tytule „Nakładanie określonych sankcji w przypadku ingerencji zagranicznej w amerykańskie wybory”.

W omawianym rozkazie prezydent ma prawo ogłosić stan wyjątkowy, który pozwoliłby mu na zbadanie i przejęcie majątku osobistego wszystkich podmiotów zaangażowanych w ten międzynarodowy zamach stanu.

Trump prawdopodobnie zaczeka na korzystne orzeczenie Sądu Najwyższego, zanim będzie mógł w pełni wykonać ten dekret.

Jeśli tak, konsekwencje byłyby po prostu druzgocące. Nie tylko Dominium i kraje powiązane z tym społeczeństwem są zaangażowane w oszustwa wyborcze, ale także pośrednio wszystkie międzynarodowe media i głowy państw zagranicznych, które uznały zamach stanu na Amerykę, plamiąc się de facto ingerencją w sprawy USA.

Byłoby to prawdziwe tsunami, które potencjalnie pozwoliłoby Trumpowi pogrzebać sankcjami zagraniczne kraje i organizacje, przede wszystkim Chiny i UE, które w tej chwili należą do uprzywilejowanych agentów globalizmu.

To będzie wynik tej bardzo ciężkiej bitwy, która zadecyduje o losach Ameryki i świata na najbliższe dziesięciolecia.

Jeśli z jakiegokolwiek innego powodu Sąd Najwyższy nie zgodzi się z Trumpem, prezydent może zdecydować się nie potwierdzać sfałszowanego głosowania, który wyszedł z sondaży 3 listopada ubiegłego roku, nakazując przedstawicielom Republikanów wysłanie dużych wyborców do Waszyngtonu. inni niż ci, którzy opuścili głosowanie.

W tym przypadku udalibyśmy się w stronę scenariusza wyborów warunkowych, które wymagają od przedstawicieli parlamentów 50 stanów USA decyzji o tym, kto będzie prezydentem, a Trump miałby w tej chwili przewagę 26 do 23.

Z pewnością nie jest to najlepszy i najbardziej demokratyczny sposób, ale jest to scenariusz, który należy wziąć pod uwagę, ponieważ Republikanie już przekazują wnioski o niepotwierdzenie wyniku głosowania, jeśli nie zostanie rzucone światło na oszustwo .

Więc wszystko jest zagrożone. Zbliżają się dwa decydujące tygodnie, w których zrozumiemy, czy pójdziemy w kierunku Wielkiego Resetowania, katartycznego wydarzenia, którego pragnął globalizm, aby osiągnąć ostatni etap Nowego Porządku Świata, czy też Ameryka zaznaczy ostateczne rozstanie z głębokim państwem.

Niezależnie od drogi, jaką obierze Stany Zjednoczone, cały świat na tym ucierpi. Amerykańskie supermocarstwo zostało wybrane przez globalistyczną kabałę jeszcze przed końcem drugiej wojny światowej, aby nagiąć wolę narodów, które przez dziesięciolecia sprzeciwiały się planowi globalizmu, który chce odebrać suwerenność każdemu krajowi, aby przekazać go Wieży Babel superrządu. globalny w rękach międzynarodowych elit.

John Mattis, generał płacowy lobby wojskowego Pentagonu i były minister obrony USA odwołany przez Trumpa w zeszłym roku, udzielił niedawno wywiadu, w którym ma nadzieję na zakończenie polityki prezydenta opartej na zasadzie „Najpierw Ameryka”, ponieważ „To podważa podstawy ładu międzynarodowego korzystnego dla interesów Ameryki”.

Jedyna część, która nie jest dokładna w zdaniu cytowanym przez Mattisa, dotyczy interesów amerykańskich. Trump naraża „porządek międzynarodowy”, który przypisał Stanom Zjednoczonym rolę wiodącej potęgi globalizmu, ale ten porządek z pewnością nie zapewnia amerykańskich interesów, tak bardzo jak klanu New World Order.

Dlatego globalizm przypuścił ostatni desperacki atak na Trumpa, aby odzyskać Amerykę, ale prezydent doskonale wiedział o planie obalenia go, a teraz przygotowuje się raz na zawsze do postawienia na stanowisku tych, którzy zdradzili Amerykę.

Ostatnim posunięciem Trumpa było dalsze odzyskanie Pentagonu poprzez wyrzucenie z Rady Obrony czołowych jastrzębi globalistycznej kabały, takich jak Henry Kissinger, były architekt zamachu stanu na Allende i podejrzany o podżeganie do morderstwa Moro, oraz Madeleine Albright , były sekretarz stanu prezydentury Clintona, który nie wstydził się powiedzieć, że warto było spowodować śmierć 500 tysięcy irackich dzieci, ofiar amerykańskiego embarga.

Prezydent walczy z tym skorumpowanym i głęboko złym systemem. System, jak niedawno powtórzył prawnik Lin Wood , aktywny w apelach przeciwko oszustwom i bardzo bliski głównemu dowódcy, który ma satanistyczne korzenie.

Elity, które zarządzają tym systemem, wyznają satanistyczną ideologię i są gotowe zrobić wszystko, aby sprowadzić ludzkość do niewolnictwa i nędzy.

Ostatecznym celem Wielkiego Resetowania jest właśnie to. Zniszcz Boże stworzenie, aby dać życie światowej dyktaturze, w której człowiek będzie zmuszony porzucić swoją wolną wolę i przekształcić się w hybrydę człowiek / maszyna zaprogramowaną tylko do wykonywania rozkazów.

Dlatego ludzkość osiągnęła jeden z najważniejszych momentów w swojej historii. Rezultatem tej bardzo ciężkiej bitwy będzie decyzja, czy wejdziemy w apokalipsę, czy nie.

Te dwa tygodnie zadecydują, czy dzieci światłości będą w stanie pokonać dzieci ciemności.

Autor jest wspierany darowiznami od czytelników. Jeśli również chcesz pomóc w uzyskaniu bezpłatnych informacji, kliknij poniżej.
https://www.paypal.me/CesareSacchetti

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Reset

Dr Robert Malone o masowej psychozie

Published

on

By

9 grudnia dr. Robert Malone opublikował na swoim blogu wpis o formowaniu mas, masowej psychozie, szaleństwie tłumów.

Malone pisze:

Jak wielu z was wie, spędziłem czas na badaniu i mówieniu o teorii psychozy masowej. Większość tego, czego się dowiedziałem, pochodzi od dr. Mattiasa Desmeta, który zdał sobie sprawę, że ta forma masowej hipnozy, szaleństwa tłumów, może odpowiadać za dziwne zjawisko zachwytu około 20-30% populacji zachodniego świata.

Chodzi o zachwyt narracją dotyczącą bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek genetycznych, propagowanych i egzekwowanych przez polityków, biurokratów naukowych, firmy farmaceutyczne i media.

To, co można zaobserwować w masowej hipnozie, to fakt, że duża część populacji jest całkowicie niezdolna do przetwarzania nowych danych naukowych i faktów wskazujących, że zostali zwiedzeni co do skuteczności i negatywnych skutków obowiązkowego używania masek, lockdownów i preparatów genetycznych, które powodują u ludzi wytwarzanie dużych ilości biologicznie aktywnego białka kolca.

Zahipnotyzowani tym procesem nie są w stanie rozpoznać kłamstw i przeinaczeń, którymi są codziennie bombardowani, i aktywnie atakują każdego, kto ma czelność dzielić się z nimi informacjami, które są sprzeczne z propagandą, którą przyjęli.

Formowanie mas

Formowanie mas (mass formation) jest zjawiskiem opisanym przez dr Mattiasa Desmeta. Desmet jest psychologiem i statystykem na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii.

Formowanie mas można uznać za równoważne formowaniu psychozy tłumu.

Warunkiem powstania psychozy mas jest brak więzi społecznych i sensu, a także duża ilość utajonego lęku i biernej agresji. Kiedy ludzie są zalewani narracją, która przedstawia wiarygodny „przedmiot niepokoju” i strategię radzenia sobie z nim, wtedy wiele osób grupuje się, aby walczyć z obiektem ze zbiorową determinacją.

Pozwala to ludziom przestać koncentrować się na własnych problemach, unikając osobistej udręki psychicznej. Zamiast tego skupiają całą swoją myśl i energię na tym nowym przedmiocie.

Wraz z postępem formacji masowej grupa staje się coraz bardziej związana i połączona. Ich pole uwagi jest zawężone i nie są w stanie rozważać alternatywnych punktów widzenia. Liderzy ruchu są czczeni.

Społeczeństwo pod wpływem masowego formowania będzie wspierać totalitarną strukturę zarządzania zdolną do niewyobrażalnych okrucieństw w celu utrzymania posłuszeństwa. Uwaga: formacja masowa różni się od myślenia grupowego. Istnieją proste sposoby na naprawienie myślenia grupowego, po prostu wprowadzając głosy sprzeciwu.

Z formowaniem masowym nie jest tak łatwo. Nawet gdy narracja się rozpada, pęknięcia w strategii wyraźnie nie rozwiązują problemu, zahipnotyzowany tłum nie może się od niej uwolnić. Wydaje się, że to właśnie dzieje się teraz z COVID-19. Kontrolerzy narracji tworzą coraz większe kłamstwa, aby wesprzeć rozwiązanie. Osoby kontrolowane przez formację masową nie są już w stanie użyć rozumu, aby wyrwać się z narracji grupowej.

Oczywistym przykładem formacji masowej są Niemcy w latach 30. i 40. XX wieku. Jak mogli Niemcy, którzy byli wysoko wykształceni, bardzo liberalni w klasycznym sensie; zachodni ludzie myślący… jak mogli tak oszaleć i zrobić to, co zrobili Żydom? Jak to mogło się stać?

Przywódca ruchu masowego będzie korzystał z mediów, aby dalej pompować grupę nowymi informacjami, na których można się skoncentrować. W przypadku COVID-19 lubię używać terminu „porno z lękiem”. Liderzy, poprzez media głównego nurtu i kanały rządowe, nieustannie karmią „bestię” większą ilością komunikatów, które skupiają się i dalej hipnotyzują ich zwolenników.

Badania sugerują, że formacja masowa przebiega według ogólnego rozkładu:

Ci, którzy buntują się i walczą z narracją, stają się wrogami wypranych mózgów i głównym celem agresji.

Jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania tworzeniu się mas jest ciągłe wypowiadanie się przeciwko tej narracji, co pomaga przełamać hipnozę niektórych z grupy poddanej praniu mózgu, a także przekonać niezdecydowanych do wybrania rozsądku zamiast bezmyślności.

Dr Desmet sugeruje, że w przypadku czegoś tak dużego jak COVID-19 jedynym sposobem na przełamanie psychozy formowania mas jest zapewnienie tłumowi czegoś większego, na czym może się skupić. Uważa, że totalitaryzm może być tym większym problemem. Oczywiście po COVID-19 globalny totalitaryzm może być największym problemem naszych czasów.

Dr Malone u Króla Podcastu

Pod koniec grudnia 2021, Robert Malone wystąpił w 3-godzinnym podcaście Joe Rogana.

Fragment (12 min) Podcastu Joe Rogana z Robertem Malone’m. Źródło: Spotify

The Epoch Times cytuje fragmenty wypowiedzi Malone’a:

Pod koniec wywiadu Malone zasugerował, że ludzie znajdują się w środku tego, co nazwał „psychozą formowania się masy”, nawiązując do mentalności, która rozwinęła się wśród ludności niemieckiej w latach 20. i 30. XX wieku.

W tamtych latach Niemcy „mieli bardzo inteligentną, wysoko wykształconą populację i oszaleli” – powiedział Malone. „Kiedy masz społeczeństwo, które zostało oddzielone od siebie i ma swobodny niepokój w takim sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć.

A potem ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, podobnie jak hipnoza. Dosłownie zostają zahipnotyzowani i można ich prowadzić wszędzie. „Pójdą za tą osobą. Nie ma znaczenia, czy ich okłamują, czy cokolwiek.

Kilka lat temu, powiedział, ludzie „narzekali, że świat nie ma sensu” i że nie byliśmy „już połączeni społecznie, z wyjątkiem mediów społecznościowych”. „Wtedy to się stało” – powiedział Malone, odnosząc się do pandemii COVID-19. „W ten sposób dzieje się psychoza formowania masy i tak właśnie się tutaj stało”.

Cenzura w Internecie

Twitter usunął konto Roberta Malone i wraz z YouTube usunęli podcast Rogana.

Hasło “mass formation psychosis” jest cenzurowane przez główne media internetowe, zwłaszcza przez wyszukiwarkę Google.

Google robi wszystko, aby użytkownicy dotarli jedynie do kontrolowanych przez cenzurę treści. Niezależne wyszukiwarki wskazują na bloga Malone’a.

Wyniki wyszukiwania w Google
Wyniki wyszukiwania w DuckDuckGo

Na podstawie:

https://rwmalonemd.substack.com/p/mass-formation-psychosis

https://dailysceptic.org/2022/01/03/key-mrna-vaccine-technology-contributor-dr-robert-malone-says-america-is-in-a-state-of-mass-formation-psychosis-over-covid-19/

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/dr-robert-malone-to-rogan-us-in-mass-formation-psychosis-over-covid_4189087.html

https://open.spotify.com/episode/3SCsueX2bZdbEzRtKOCEyT

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10364679/YouTube-Twitter-delete-Joe-Rogan-interview-scientist-helped-invent-MRNA-vaccines.html

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl