Connect with us

Reset

Cesare Sacchetti: Trump jako Lincoln. Czy stan wojenny jest jedynym sposobem na uratowanie Ameryki przed Rotszyldami i NWO?

Published

on

Autor: Cesare Sacchetti

Wyrok Sądu Najwyższego zapadł w zeszłą sobotę i zniechęcił wiele osób.

Najważniejszy organ jurysdykcyjny USA nie chciał nawet brać pod uwagę pozwu w Teksasie przeciwko czterem stanom: Georgii, Pensylwanii, Michigan i Wisconsin, które naruszyły konstytucję Stanów Zjednoczonych.

Jak wyjaśnił Rudy Giuliani, przypadki oszustw wyborczych w tych stanach są tak duże, że „mogłyby zapełnić bibliotekę”, ale prawdopodobnie najistotniejszy aspekt tych rażących naruszeń dotyczy późnych listów do głosowania, które dotarły po terminie 3 listopada.

Sprawa ta jest rażącym naruszeniem federalnego prawa wyborczego w pozwanych stanach, a także stanowi naruszenie Klauzuli Równej Ochrony (Equal Protection Clause), która zobowiązuje 50 stanów do przestrzegania Konstytucji i przyznawania równych praw każdemu obywatelowi w każdym stanie.

Dlatego, cztery stany bezczelnie złamały konstytucję i swoje prawa wyborcze, ponieważ włączyły do ​​głosowania zliczanie nielegalnych głosów, które „przypadkowo” były za Joe Bidenem.

Jest to nie tylko naruszenie Konstytucji, ale także rzecz niemożliwa statystycznie.

Ani włoskie media, ani duża część międzynarodowych mediów głównego nurtu nie nadała znaczenia wnioskom eksperta ds. statystyki, Charlesa Cicchettiego, który obliczył prawdopodobieństwo zwycięstwa Bidena w tych stanach.

Według Cicchettiego prawdopodobieństwo, że kandydat demokratyczny wygrał w tych czterech stanach, wynosi w rzeczywistości jeden do biliarda.

Biliard to liczba z 15 zerami. Aby uzyskać proporcje absurdu „wygranej” Bidena, pomocne może być przypomnienie, że wygrana we włoskiej loterii Supernenalotto jest o wiele łatwiejsza, ponieważ prawdopodobieństwo wynosi 1 na 622 miliony.

Trump wyraził swoje rozczarowanie w stosunku do sądu, któremu brakowało odwagi i zamiast rozważać faktyczną treść pozwu w Teksasie, ukrywał się za prawnym „uzasadnionym” argumentem.

Sidney Powell zwróciła uwagę, że sąd nie odrzucił sprawy w tej sprawie i że złożyła ona inne pozwy przeciwko naruszeniu Konstytucji w Michigan i Georgia, a wkrótce potem w Arizonie i Michigan w imieniu powodów posiadających legitymację prawną.

Dlatego też Sąd Najwyższy następnym razem nie będzie mógł chować się za klauzulą ​​o statusie prawnym i będzie musiał wydać orzeczenie w sprawie.

Oszustwo wyborcze przeciwko Trumpowi to zamach stanu zaplanowany przez głębokie państwo (Deep State).

Te wybory w żaden sposób nie odpowiadają normalnym standardom innych wyborów w USA widzianych w przeszłości, ponieważ prawdopodobnie nigdy nie naruszono Konstytucji Stanów Zjednoczonych, jak miało to miejsce w tym przypadku.

Uwzględniono nie tylko setki tysięcy nielegalnych głosów, ale także oszustwa elektroniczne popełnione przez serwery Dominion i Scytl, które przeniosły głosy Trumpa na Bidena.

Kamery monitorujące zarejestrowały nawet fałszowanie wielu kart do głosowania. Najbardziej rażący przypadek miał miejsce w Georgii, gdzie sędzia śledczy został przyłapany na otwieraniu walizki z nielegalnymi kartami do głosowania.

Gubernator stanu, Brian Kemp, który wcześniej powiedział, że nie ma żadnych nieprawidłowości, zmienił swoje stanowisko po pojawieniu się tych niepodważalnych dowodów i poprosił o audyt podpisu.

Kilka godzin po prośbie Kempa wydarzyło się coś bardzo tragicznego i przerażającego.

Chłopak jego córki, Harrison Deal, zginął w strasznym wypadku samochodowym.

Filmy z wypadku pokazują stopione wraki jego samochodu, a naoczni świadkowie w okolicy twierdzą, że słyszeli eksplozję, zanim samochód zjechał z drogi.

Hipoteza, że ​​Harrison Deal mógł zostać zabity w celu wysłania makabrycznej groźby dla Kempa, zaczęła się rozprzestrzeniać wkrótce po wypadku.

W każdym razie moment śmierci Deala jest z pewnością niepokojący.

Te wybory, jak wspomniano powyżej, w ogóle nie mieszczą się w zakresie normalności. Biorąc pod uwagę niezwykłą sytuację, konieczne może być podjęcie nadzwyczajnych środków, aby położyć kres temu ogromnemu oszustwu wyborczemu.

Były członek Sił Specjalnych USA wyjaśnił niedawno, że to, co dzieje się w USA, niewiele różni się od tego, co wydarzyło się na Ukrainie podczas buntów na Euromajdanie, kiedy to głębokie państwo za prezydentury Obamy planowało zamach stanu z pomocą wszechobecnego George’a Sorosa.

W tym czasie celem operacji było obalenie wybranego prezydenta Wiktora Janukowycza i zastąpienie go kandydatem kontrolowanym przez front euroatlantycki.

Z tej okazji zaaranżowano najbardziej klasyczną z kolorowych rewolucji. Kraj był nękany zamieszkami i protestami wzniecanymi przez grupy finansowane przez Sorosa, aż Janukowycz został zmuszony do opuszczenia kraju, aby uniknąć zabicia przez uczestników zamieszek.

W tym przypadku, kolorowa rewolucja nie odbywa się poza granicami USA, ale w Ameryce.

Głębokie państwo w Waszyngtonie – które użyło tych wywrotowych technik przeciwko przywódcom obcych krajów, którzy nie są dostosowani do agendy Nowego Porządku Świata – dokonuje teraz zamachu stanu przeciwko samej Ameryce.

Prezydentura Trumpa nie była przewidziana i jest to całkowicie niezgodne z planem globalizmu polegającym na zbudowaniu dyktatury jednego świata.

Globaliści potrzebują Ameryki, aby wymusić Wielki Reset

W rezultacie elity chcą z powrotem USA za wszelką cenę, bo bez militarnej i ekonomicznej potęgi tego kraju nie da się przeprowadzić Wielkiego Resetu, ostatniego etapu poprzedzającego erę Nowego Porządku Świata (NWO).

Były sekretarz stanu USA, John Kerry (członek tajnego okultystycznego stowarzyszenia Skulls and Bones) jasno stwierdził, że pod rządami Bidena, Wielki Reset „nastąpi z większą szybkością i intensywnością, niż wielu ludzi mogłoby sobie wyobrazić”.

Innymi słowy, będzie to imponujące przyspieszenie w kierunku jednego światowego rządu, inspiracji satanistycznej i ezoterycznej, jak otwarcie stwierdzają jego apologeci.

Zgodnie z ideą globalizmu, aby osiągnąć ten cel, potrzebna jest kontrola Ameryki. Konieczne jest odzyskanie tego ogromnego i potężnego aparatu, który pozwoli uderzyć we wszystkie narody, które stanowią zagrożenie dla planu Nowego Porządku Świata.

Trump od początku wiedział, co się dzieje, i aby w pełni to zrozumieć, konieczne jest ponowne rozważenie jego dekretu (Executive Order) z 2018 roku, który pozwala prezydentowi na sankcjonowanie obcych mocarstw i podmiotów krajowych, które wtrącały się w wybory w USA.

W dekrecie tym wyraźnie zaznaczono, że po 45 dniach od dnia wyborów (3 listopada), w przypadku ingerencji zagranicznych, prezydent otrzyma raport podpisany przez dyrektora DNI (Director of National Intelligence), w którym wyszczególnione zostaną naruszenia suwerenności państwa.

W takim przypadku prezydent będzie miał prawo do ogłoszenia stanu wyjątkowego, który prawdopodobnie przyniesie sankcje wobec obcych państw, które ingerowały w wybory w USA, a także aresztowania tych, którzy na terytorium USA wzięli udział w zamachu stanu.

45 dni mija w najbliższą sobotę 18 grudnia. W dniu, w którym prezydent przyjmie relację. Trump w tym momencie będzie mógł wyegzekwować wszelkie stosowne środki.

Media nie wspominają o ogromnych konsekwencjach tego rozkazu i może to być broń, dzięki której Trump zdecydowanie mógłby zdemaskować oszustwo i postawić przed sądem tych, którzy zaplanowali zamach stanu.

Aby to zrobić, potrzebny jest prokurator generalny (Attorney General) sprzymierzony z prezydentem, a obecny nie wydaje się być człowiekiem, którego potrzebuje Trump.

Zaledwie wczoraj Trump skarcił Barra na Twitterze za zaniedbanie w ujawnieniu przestępstw rodziny Bidenów przed wyborami.

Według niektórych plotek z Białego Domu, kiedy prezydent wezwał Barra w Gabinecie Owalnym, zaatakował go za to, że nie udało mu się rzucić światła na oszustwo wyborcze. Trump również przewidziałby jego zwolnienie.

Gdy Barr zostanie zastąpiony, współwinni oszustwa mogą zostać ostatecznie postawieni w stan oskarżenia, a Sidney Powell byłby idealnym kandydatem do zostania nowym prokuratorem (AG).

Ważne jest też, aby nie lekceważyć apelu generała Flynna – jednego z najbliższych ludzi Trumpa i uważanego za szefa jego wywiadu osobistego – o wprowadzenie ograniczonego stanu wojennego, który uznałby wybory za niekonstytucyjne, a w konsekwencji wymusił nowe głosowanie.

Jako najwyższy gwarant Konstytucji, Trump miałby pełną legitymację do aktywowania tej opcji, biorąc pod uwagę rażące naruszenia.

W takich warunkach trybunały wojskowe sądziłyby planistów puczu i mogłyby dojść do konfiskaty majątków.

Innym tropem, idącym w tym kierunku, jest niedawna modyfikacja procedur konfiskaty majątków dokonanych przez Departament Sprawiedliwości, wprowadzając plutony egzekucyjne.

Trump stoi w obliczu historycznej chwili i jak powiedział Rudy Giuliani, wydaje się być jedynym człowiekiem, który ma „odwagę przeciwstawić się”.

Trump jak Lincoln: stan wojenny jako sposób na ocalenie Ameryki przed Rotszyldami

Dlatego prezydent będzie znajdował się w tych samych okolicznościach, w których Abraham Lincoln był podczas wojny domowej.

Lincoln został zmuszony do wprowadzenia stanu wojennego przeciwko południowym secesjonistom, finansowanym przez rodzinę bankową Rothschildów.

Rothschildowie chcieli odzyskać Amerykę przez przejęcie kontroli nad własnym bankiem centralnym, który pożyczałby pieniądze Stanom Zjednoczonym.

Lincoln zdecydował się zamiast tego na emisję waluty krajowej – „zielonych” (greenbacks) – emitowanych bezpośrednio przez rząd do systemu monetarnego, eliminując w ten sposób banki prywatne.

Innymi słowy, prezydent dał USA suwerenną walutę i niezależność od kartelu bankowego Rotszylda. W tym czasie zgromadzili już ogromne sumy pieniędzy z pożyczek udzielonych monarchiom europejskim.

Jak zauważyła Gutle Schnaper Rothschild (opiekunka rodziny), ich fortuna została zbudowana na krwi wojen europejskich.

Po swojej reelekcji Lincoln zapłacił za tę decyzję życiem, kiedy został zabity przez Johna Wilkesa Bootha. Booth był masonem 33 stopnia (najwyższa ranga w masonerii) i członkiem Rycerzy Złotego Kręgu, tajnego stowarzyszenia finansowanego przez samych Rotszyldów.

W tym momencie Trump jest w tej samej sytuacji, co jego szlachetny poprzednik. Musi uniknąć ponownego wpadnięcia Ameryki w ręce rodzin globalistycznych, których celem jest egzekwowanie najbardziej brutalnej i represyjnej dyktatury w historii.

Sam prezydent powiedział w niedawnym tweecie, że „chce tylko powstrzymać świat przed samobójstwem”.

I to właśnie by się stało, gdyby Biden dostał się do Białego Domu. Świat wkroczy w najciemniejszy okres w całej swojej historii.

Ludzie zostaną zredukowani, gdy roboty będą manewrowane przez system za pomocą technologii zdolnych do całkowitego manipulowania myślami jednostki.

Tym razem odpowiedzialność na Trumpie jest nawet większa niż ta, którą miał Lincoln. Ma w swoich rękach nie tylko losy Ameryki, ale i całego świata.

Właściwie tylko Trump stoi między światem, a globalnym totalitaryzmem, który głęboko gardzi ludzkością i chce ją zrujnować.

Rok 2020 dobiega końca, a rok 2021 będzie rokiem, w którym świat dowie się, czy NWO zwycięży, czy też ten globalistyczny plan antychrześcijański zostanie zatrzymany.

Arcybiskup Viganò, duchowy przywódca przeciwko globalistycznej kabale satanistycznej, zdefiniował Trumpa jako swego rodzaju polityczny Katechon. Według św. Pawła, Katechon jest siłą, która zapobiega przejawieniu się Bestii, globalnej postaci tyranii, długo oczekiwanej przez masonerię i globalizm.

Teraz Trump musi podjąć ostateczną decyzję. Do niego należy decyzja, czy raz na zawsze zmiażdży głowę węża, naśladując kroki swojego poprzednika podczas wojny secesyjnej.

Czas szybko ucieka, a duch Wielkiego Resetu zbliża się coraz bardziej dla całego świata.

To, co teraz zrobi Trump, zadecyduje o losach ludzkości na nadchodzące lata, czy świat wpadnie w ręce NWO, czy nie.


Blog Cesarego Sacchetti jest utrzymywany przez czytelników. Jeśli chcesz pomóc w uzyskaniu bezpłatnych informacji, kliknij poniżej:

https://www.paypal.me/CesareSacchetti


Wszystkie łącza do źródeł znajdują się na stronie autora:

https://lacrunadellago.net/2020/12/14/trump-as-lincoln-is-martial-law-the-only-way-to-save-america-from-the-rothschilds-and-the-nwo/?lang=en

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Reset

Dr Robert Malone o masowej psychozie

Published

on

By

9 grudnia dr. Robert Malone opublikował na swoim blogu wpis o formowaniu mas, masowej psychozie, szaleństwie tłumów.

Malone pisze:

Jak wielu z was wie, spędziłem czas na badaniu i mówieniu o teorii psychozy masowej. Większość tego, czego się dowiedziałem, pochodzi od dr. Mattiasa Desmeta, który zdał sobie sprawę, że ta forma masowej hipnozy, szaleństwa tłumów, może odpowiadać za dziwne zjawisko zachwytu około 20-30% populacji zachodniego świata.

Chodzi o zachwyt narracją dotyczącą bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek genetycznych, propagowanych i egzekwowanych przez polityków, biurokratów naukowych, firmy farmaceutyczne i media.

To, co można zaobserwować w masowej hipnozie, to fakt, że duża część populacji jest całkowicie niezdolna do przetwarzania nowych danych naukowych i faktów wskazujących, że zostali zwiedzeni co do skuteczności i negatywnych skutków obowiązkowego używania masek, lockdownów i preparatów genetycznych, które powodują u ludzi wytwarzanie dużych ilości biologicznie aktywnego białka kolca.

Zahipnotyzowani tym procesem nie są w stanie rozpoznać kłamstw i przeinaczeń, którymi są codziennie bombardowani, i aktywnie atakują każdego, kto ma czelność dzielić się z nimi informacjami, które są sprzeczne z propagandą, którą przyjęli.

Formowanie mas

Formowanie mas (mass formation) jest zjawiskiem opisanym przez dr Mattiasa Desmeta. Desmet jest psychologiem i statystykem na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii.

Formowanie mas można uznać za równoważne formowaniu psychozy tłumu.

Warunkiem powstania psychozy mas jest brak więzi społecznych i sensu, a także duża ilość utajonego lęku i biernej agresji. Kiedy ludzie są zalewani narracją, która przedstawia wiarygodny „przedmiot niepokoju” i strategię radzenia sobie z nim, wtedy wiele osób grupuje się, aby walczyć z obiektem ze zbiorową determinacją.

Pozwala to ludziom przestać koncentrować się na własnych problemach, unikając osobistej udręki psychicznej. Zamiast tego skupiają całą swoją myśl i energię na tym nowym przedmiocie.

Wraz z postępem formacji masowej grupa staje się coraz bardziej związana i połączona. Ich pole uwagi jest zawężone i nie są w stanie rozważać alternatywnych punktów widzenia. Liderzy ruchu są czczeni.

Społeczeństwo pod wpływem masowego formowania będzie wspierać totalitarną strukturę zarządzania zdolną do niewyobrażalnych okrucieństw w celu utrzymania posłuszeństwa. Uwaga: formacja masowa różni się od myślenia grupowego. Istnieją proste sposoby na naprawienie myślenia grupowego, po prostu wprowadzając głosy sprzeciwu.

Z formowaniem masowym nie jest tak łatwo. Nawet gdy narracja się rozpada, pęknięcia w strategii wyraźnie nie rozwiązują problemu, zahipnotyzowany tłum nie może się od niej uwolnić. Wydaje się, że to właśnie dzieje się teraz z COVID-19. Kontrolerzy narracji tworzą coraz większe kłamstwa, aby wesprzeć rozwiązanie. Osoby kontrolowane przez formację masową nie są już w stanie użyć rozumu, aby wyrwać się z narracji grupowej.

Oczywistym przykładem formacji masowej są Niemcy w latach 30. i 40. XX wieku. Jak mogli Niemcy, którzy byli wysoko wykształceni, bardzo liberalni w klasycznym sensie; zachodni ludzie myślący… jak mogli tak oszaleć i zrobić to, co zrobili Żydom? Jak to mogło się stać?

Przywódca ruchu masowego będzie korzystał z mediów, aby dalej pompować grupę nowymi informacjami, na których można się skoncentrować. W przypadku COVID-19 lubię używać terminu „porno z lękiem”. Liderzy, poprzez media głównego nurtu i kanały rządowe, nieustannie karmią „bestię” większą ilością komunikatów, które skupiają się i dalej hipnotyzują ich zwolenników.

Badania sugerują, że formacja masowa przebiega według ogólnego rozkładu:

Ci, którzy buntują się i walczą z narracją, stają się wrogami wypranych mózgów i głównym celem agresji.

Jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania tworzeniu się mas jest ciągłe wypowiadanie się przeciwko tej narracji, co pomaga przełamać hipnozę niektórych z grupy poddanej praniu mózgu, a także przekonać niezdecydowanych do wybrania rozsądku zamiast bezmyślności.

Dr Desmet sugeruje, że w przypadku czegoś tak dużego jak COVID-19 jedynym sposobem na przełamanie psychozy formowania mas jest zapewnienie tłumowi czegoś większego, na czym może się skupić. Uważa, że totalitaryzm może być tym większym problemem. Oczywiście po COVID-19 globalny totalitaryzm może być największym problemem naszych czasów.

Dr Malone u Króla Podcastu

Pod koniec grudnia 2021, Robert Malone wystąpił w 3-godzinnym podcaście Joe Rogana.

Fragment (12 min) Podcastu Joe Rogana z Robertem Malone’m. Źródło: Spotify

The Epoch Times cytuje fragmenty wypowiedzi Malone’a:

Pod koniec wywiadu Malone zasugerował, że ludzie znajdują się w środku tego, co nazwał „psychozą formowania się masy”, nawiązując do mentalności, która rozwinęła się wśród ludności niemieckiej w latach 20. i 30. XX wieku.

W tamtych latach Niemcy „mieli bardzo inteligentną, wysoko wykształconą populację i oszaleli” – powiedział Malone. „Kiedy masz społeczeństwo, które zostało oddzielone od siebie i ma swobodny niepokój w takim sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć.

A potem ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, podobnie jak hipnoza. Dosłownie zostają zahipnotyzowani i można ich prowadzić wszędzie. „Pójdą za tą osobą. Nie ma znaczenia, czy ich okłamują, czy cokolwiek.

Kilka lat temu, powiedział, ludzie „narzekali, że świat nie ma sensu” i że nie byliśmy „już połączeni społecznie, z wyjątkiem mediów społecznościowych”. „Wtedy to się stało” – powiedział Malone, odnosząc się do pandemii COVID-19. „W ten sposób dzieje się psychoza formowania masy i tak właśnie się tutaj stało”.

Cenzura w Internecie

Twitter usunął konto Roberta Malone i wraz z YouTube usunęli podcast Rogana.

Hasło “mass formation psychosis” jest cenzurowane przez główne media internetowe, zwłaszcza przez wyszukiwarkę Google.

Google robi wszystko, aby użytkownicy dotarli jedynie do kontrolowanych przez cenzurę treści. Niezależne wyszukiwarki wskazują na bloga Malone’a.

Wyniki wyszukiwania w Google
Wyniki wyszukiwania w DuckDuckGo

Na podstawie:

https://rwmalonemd.substack.com/p/mass-formation-psychosis

https://dailysceptic.org/2022/01/03/key-mrna-vaccine-technology-contributor-dr-robert-malone-says-america-is-in-a-state-of-mass-formation-psychosis-over-covid-19/

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/dr-robert-malone-to-rogan-us-in-mass-formation-psychosis-over-covid_4189087.html

https://open.spotify.com/episode/3SCsueX2bZdbEzRtKOCEyT

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10364679/YouTube-Twitter-delete-Joe-Rogan-interview-scientist-helped-invent-MRNA-vaccines.html

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl