Connect with us

Reset

Cesare Sacchetti: Italygate. Czy włoski rząd jest bezpośrednio zaangażowany w oszustwo wyborcze w USA przeciwko Trumpowi?

Published

on

Autor: Cesare Sacchetti / Twitter @CesareSacchetti

Najwyraźniej Szwajcaria nie jest jedynym krajem, który odegrał główną rolę w międzynarodowej operacji hakerskiej przeciwko wyborom w USA.

W najnowszym artykule opublikowanym na tym blogu szwajcarsko-amerykański autor i badacz Neal Sutz wyjaśnił, w jaki sposób Szwajcaria odegrała fundamentalną rolę w międzynarodowym zamachu stanu przeciwko Trumpowi.

Szwajcaria niedawno kupiła wyłączne prawa do Scytl, firmy powiązanej z Dominion Voting System, która według kilku analiz statystycznych przeniosła setki tysięcy głosów z Trumpa na Bidena.

Szwajcaria doskonale wiedziała o wadach strukturalnych Scytla, ale nie ostrzegła administracji Trumpa o technicznych usterkach tego oprogramowania.

Jest jednak inny kraj, który mógłby odegrać jeszcze bardziej kluczową rolę w tej historii – są nim Włochy.

W związku z tym istnieje interesująca i sensacyjna wersja spisku przedstawiona przez Bradleya Johnsona, byłego agenta CIA.

https://youtu.be/YwtbK5XXAMk

Według Johnsona, w zasadzie Włochy były bezpośrednio zaangażowane w manipulowanie głosami w wyborach w USA.

Analityk wywiadu częściowo potwierdza historię dotyczącą nalotu amerykańskich sił specjalnych w celu odzyskania serwerów Dominion z placówki CIA we Frankfurcie.

Inne źródła potwierdziły autentyczność relacji i najwyraźniej udało się odzyskać serwery, które stanowią niezbity dowód oszustwa.

Generał Thomas McInerney stwierdził, że po nalocie doszło do gwałtownej walki między paramilitarnymi oddziałami CIA wezwanymi z Afganistanu a grupą sił specjalnych USA.

Pięciu żołnierzy straciło życie w ostrej bitwie.

Johnson oferuje inną wersję, nawet bardziej szokującą, o ile to jeszcze możliwe. Były agent CIA nie zaprzecza tej operacji, ale twierdzi, że zhakowane dane zostały przeniesione z Frankfurtu do Rzymu, do ambasady USA znajdującej się przy centralnej ulicy Via Veneto.

Według Johnsona, serwery we Frankfurcie zawierały tylko częściowe ślady włamania, ale prawdziwym głównym bohaterem ataku byłby Rzym.

W dniu wyborów wydarzyło się coś bezprecedensowego w historii wyborów w USA.

Nagle liczenie głosów w kluczowych stanach zostało jednocześnie wstrzymane w środku nocy, kiedy we Włoszech był już ranek.

Akcja hakerska była w toku, ale sprawcy zdali sobie sprawę, że coś jest nie tak.

„Trump zbierał rekordową liczbę głosów” – mówi Johnson, a zmiana głosów z Trumpa na Bidena nie wystarczyła, by zapewnić zdecydowane „zwycięstwo” demokratycznemu kandydatowi.

Ambasada USA w Rzymie rzekomo zamieszana w atak hakerski

W tym momencie Rzym wyszedł na scenę, otrzymując dane z Frankfurtu, ale konieczne było nowe opracowanie algorytmów, aby ostatecznie zmienić wynik na korzyść Bidena.

Dlatego operacja rekalibracji ataku hakerskiego odbyłaby się na Via Veneto, a gdyby ten fakt został potwierdzony, ambasada amerykańska w Rzymie byłaby bezpośrednio zaangażowana w próbę obalenia swojego prezydenta.

W tym scenariuszu siły wywrotowe zinfiltrowały rząd USA, głębokie państwo (Deep State), zaplanowały zamach stanu przeciwko ich głównemu dowódcy.

W tej chwili ambasadorem USA we Włoszech jest Lewis Eisenberg, były członek Goldman Sachs i współtwórca pierwszej kampanii Trumpa, ale jednocześnie blisko syjonistycznego lobby neocon, które jest zaciekłym wrogiem prezydenta za jego plan wycofania wojsk USA z Bliskiego Wschodu.

Johnson twierdzi, że podczas nocy wyborczej w ambasadzie USA w Rzymie był mężczyzna z Departamentu Stanu USA.

Były agent CIA pokazuje na wideo zdjęcie tego mężczyzny, najwyraźniej zrobione przez władze włoskie, które prowadziły operację inwigilacyjną skoncentrowaną na tym urzędniku.

Ten urzędnik byłby bezpośrednio zaangażowany w koordynację ataku hakerskiego.

Rola Leonardo i włoskiego rządu w oszustwie

Johnson ujawnia jeszcze bardziej szokujące informacje.

Jest jeszcze jeden aktor, który odegrał kluczową rolę w tej operacji, a jest nim Leonardo, włoskie przedsiębiorstwo państwowe, lider w sektorze lotniczym i obronnym.

Gdy hakerzy stworzyli nowe algorytmy, aby przenieść więcej głosów z Trumpa na Bidena, wysłali „te nowe liczby z powrotem do włoskiego wojskowego satelity obsługiwanego przez Leonardo”, twierdzi Johnson.

Po wykonaniu tej operacji nowe zmanipulowane dane zostały przesłane z powrotem do maszyn do głosowania Dominion w USA.

Dlatego, jeśli ta wersja jest poprawna, włoski rząd byłby bezpośrednio zaangażowany w ten atak.

Największym udziałowcem Leonardo jest rząd włoski, ponieważ 30% udziałów w tej firmie należy do włoskiego ministerstwa gospodarki.

Prezes Leonardo, Alessandro Profumo, został mianowany w 2017 r. Przez byłego premiera Włoch Gentiloni, najwyraźniej zaangażowanego w Spygate, jak zostanie wspomniane później, i potwierdzony w 2020 r. przez obecny rząd Conte.

Pan Profumo został niedawno uznany za winnego popełnienia oszustwa przez włoski sąd i został skazany na sześć lat więzienia.

W związku z tym rząd Conte odegrałby decydującą rolę w operacji hakerskiej, ponieważ rzekomo dostarczył technologii Leonardo do przeprowadzenia bezpośredniego ataku na suwerenność Stanów Zjednoczonych.

W związku z tym należy wspomnieć, że rząd Conte był jednym z pierwszych międzynarodowych kierowników, którzy przekazali gratulacje Joe Bidenowi, kiedy nie było i nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia jego rzekomego zwycięstwa.

Włochy bezpośrednio naruszają dekret (EO) z 2018 r

Jeśli twierdzenia pana Johnsona są prawdziwe, Włochy bezpośrednio naruszyłyby dekret wykonawczy z 2018 r. przeciwko zagranicznym ingerencjom w wybory, podpisany przez prezydenta Trumpa.

Prezydent nie był nieprzygotowany na ewentualność, że obce kraje i siły wewnętrzne w USA będą próbowały wtrącać się w wybory.

Z dekretu jasno wynika, że ​​po 45 dniach od dnia wyborów szczegółowy raport o ingerencji musi zostać przekazany prezydentowi.

Odkładając przekazanie raportu Trumpowi, amerykańska społeczność wywiadowcza dokonała sabotażu.

Wydaje się jednak, że dyrektor DNI, Ratcliffe, mógł przekazać Trumpowi niektóre części raportu i że Trump zaoferuje stanowisko specjalnego doradcy Sidney Powell.

Specjalny doradca miałaby odpowiednie uprawnienia, dzięki którym mógłaby skonfiskować maszyny do głosowania, zwłaszcza te należące do Dominion, oskarżyć autorów oszustwa i przejąć majątek firm bezpośrednio zaangażowanych w atak hakerski.

Dekret został wyraźnie pomyślany w celu sankcjonowania zagranicznych i krajowych podmiotów, które brały udział w ingerencji, a Włochy, jeśli wersja Johnsona jest dokładna, naruszyłyby bezpośrednio ten dokument, dokonując bezpośredniego ataku na suwerenność narodową Stanów Zjednoczonych.

Gdyby te szokujące zarzuty się potwierdziły, mógłby otworzyć się bezprecedensowy kryzys dyplomatyczny między Włochami a USA.

Rząd USA może surowo ukarać Włochy za takie wtrącanie się.

Głębokie państwo włoskie planuje permanentny zamach stanu przeciwko Trumpowi

Okazuje się, że włoskie głębokie państwo mogłoby być kluczowym elementem w rozwiązaniu przestępstwa oszustwa wyborczego przeciwko Trumpowi, ale fundamentalne byłoby również zaliczenie Spygate, pierwszego międzynarodowego sabotażu na prezydenta.

Spygate to nielegalna operacja szpiegowska wymyślona przeciwko Trumpowi w 2016 r., a Włochy miały w niej znaczący udział, ponieważ włoskie tajne służby pod administracją Renzi i Gentiloni pomagały swoim amerykańskim odpowiednikom w próbie fałszywego przedstawienia Trumpa jako „rosyjskiego agenta”.

Dlatego istnieje nić, która wiąże pierwszy sabotaż przeciwko Trumpowi i drugi, a ta nić to Włochy i ich wywrotowa struktura przeniknięta do serca włoskich instytucji.

We Włoszech Spygate jest ukrywana, ponieważ najwyraźniej nawet tak zwana „opozycja” nie ma szczególnego interesu w rzucaniu światła na tę sprawę.

Raffaele Volpi, senator ligi i prezes Copasir, włoskiej instytucji nadzorującej włoskie służby specjalne, stwierdził, że Spygate to historia nadmuchana przez media, w przeciwieństwie do administracji Trumpa, która określiła ją jako próbę zamachu stanu.

Najwyraźniej pierwsza partia opozycyjna we Włoszech, Liga, nie jest zainteresowana rozmową o Spygate, prawdopodobnie dlatego, że Salvini, lider Ligi, wydaje się być dość bliski Renziemu, jednej z domniemanych głównych postaci w tym skandalu.

Warto zauważyć, że zarówno Renzi, jak i Salvini stworzyli rodzaj sojuszu, aby utorować drogę Mario Draghiemu jako przyszłemu premierowi Włoch, a Draghi byłby człowiekiem wysłanym przez globalizm, aby wywołać Wielki Reset i dać Włochom coup de grace .

Głębokie państwo włoskie to bagno, na którym najwyższe stopnie państwa są głęboko splecione z większością i opozycją.

Ta wywrotowa władza we włoskich instytucjach została wykorzystana do dokonania trwałego zamachu stanu przeciwko Trumpowi.

Włoskie media nie są zainteresowane ujawnianiem tych spraw, ponieważ są z nimi powiązane.

Dlatego otwiera się nowy niepokojący rozdział w historii międzynarodowego zamachu stanu na Trumpa.

Ten rozdział wydaje się potwierdzać, że wszystkie drogi do oszustwa wyborczego w USA rzeczywiście prowadzą do Rzymu.

Możesz wspomóc autora pod tym linkiem: https://www.paypal.me/CesareSacchetti

Całość wraz z łączami do źródeł znajduje się na stronie autora:

https://lacrunadellago.net/2020/12/29/italygate-is-the-italian-government-directly-involved-in-the-us-election-fraud-against-trump/?lang=en

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl