Connect with us

Reset

Cesare Sacchetti: Covid-21. Zaprogramowana mutacja wirusa, która posłuży do wprowadzenia Wielkiego Resetu NWO

Published

on

Autor: Cesare Sacchetti

Wiadomość nadeszła wczoraj bezpośrednio z Wielkiej Brytanii. To tutaj została ponoć zidentyfikowana domniemana mutacja Covid-19, która według władz brytyjskich miałaby wskaźnik przenoszenia, nawet do 70%, znacznie wyższy niż stara wersja pierwszego koronawirusa.

WHO poinformowała, że ​​oficjalnie wirus nie został jeszcze sekwencjonowany, dlatego zastanawiamy się, jak to możliwe, że ta nowa wersja patogenu ma cechy opisane przez brytyjskie władze zdrowotne, jeśli praktycznie nic nie wiadomo o nowym domniemanym wirusie.

Oczywiście nikt w międzynarodowych mediach nie zadał sobie tych pytań, ponieważ nikt nie wziął pod uwagę tego, co budzi wątpliwości w całkowicie zignorowanej publikacji Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Zakażeń CDC. Również o skutecznej izolacji obecnej wersji Covid-19.

CDC pisze na stronie 39 omawianego dokumentu, że „obecnie nie jest dostępny ilościowo wyodrębniony wirus 2019-nCoV”.

W praktyce najwyższy organ epidemiologiczny Stanów Zjednoczonych otwarcie przyznał, że nie ma izolowanych części tak zwanego Covid-19 i praktycznie nikt, nic na ten temat nie powiedział.

Innymi słowy, istnieje możliwość, że wirus nigdy nie został wyizolowany i nikt nie zadał sobie trudu, aby wspomnieć o tym co napisało CDC, ani zaprzeczyć temu, co zostało stwierdzone w oficjalnym dokumencie.

Dr Scoglio opublikował inne badanie, w którym potwierdza słuszność tej hipotezy. „Pandemia”, której nigdy nie było, byłaby jeszcze większą farsą niż to, co zostało powiedziane do tej pory.

Jeżeli pierwsza wersja koronawirusa nigdy nie została wyizolowana, jak to możliwe, że została wyizolowana druga domniemana wersja tego wirusa?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na inny aspekt. Kilku naukowców od miesięcy apeluje, że testy wymazów dają fałszywie pozytywne wyniki. Teraz nawet WHO została zmuszona to przyznać.

Wczoraj wieczorem szpital wojskowy Celio ogłosił, że zidentyfikował pacjenta powracającego z Wielkiej Brytanii, który rzekomo ma pozytywny wynik na drugą mutację wirusa po teście wymazowym.

Jeśli jednak omawiany test nie identyfikuje nawet pierwszej wersji Covid, jak to możliwe, że może wykryć drugi domniemany wariant?

W tym momencie problem jest głównie jeden. Nie ma znaczenia ilość dowodów, które zostały pokazane, ani też nie ma znaczenia, jak solidne i niepodważalne są one.

Masa nie jest w stanie ich zobaczyć nawet jeśli będą tuż przed oczami. Te historyczne czasy stworzyły masę automatów, które nie są już w stanie spontanicznie rozumować ani myśleć.

Media i technologia zasadniczo stworzyły replikantów, którzy myślą tak samo, jak nakazał im myśleć system.

Globalizmowi udało się wymazać krytyczne myślenie i nakazać masom zaciskanie pręgierza tej maleńkiej mniejszości, która zachowała zdolność rozumowania.

Pytania, których reżimowe media nie zadawały w przypadku pierwszej wersji koronawirusa, oczywiście nie są zadawane w przypadku rzekomej drugiej wersji.

Covid-21 rozpocznie drugą część operacji terrorystycznej Covid

Jest wiele pośpiechu w realizacji planu dochodząć do 2021 roku, aby ostatecznie przeprowadzić drugą część operacji terrorystycznej koronawirusa.

Pierwsza część operacji miała na celu przede wszystkim silne ograniczenie wolności jednostki i położenie podwalin pod stworzenie ogromnego kryzysu gospodarczego.

W rzeczywistości w Nowym Porządku Świata nie będzie miejsca na indywidualne zachowania, na które system nie zezwala.

Każdy będzie musiał wykonywać rozkazy na ślepo, aż osiągniemy odpowiedni poziom pozbawienia wolnej woli, jeśli to możliwe, nawet wyższy niż obecny, dzięki wykorzystaniu technologii takich jak mikroczipy w mózgu, na które liczył i zapowiadał Klaus Schwab, prezes forum Davos, jednej z różnych organizacji reprezentujących globalistyczne elity.

2021 w tej idei będzie musiał być kolejnym etapem, postępem w kierunku ostatecznego utworzenia rządu światowego, pożądanego przez międzynarodową masonerię i mocarstwo globalistyczne.

Jeśli ktoś nadal uważa, że ​​są to „teorie spiskowe”, wystarczy, że zacznie czerpać z oficjalnych źródeł. Prezydent Włoch Mattarella wyraźnie mówił o „pandemii” jako sposobie osiągnięcia światowego rządu.

Nie ma „teorii”. To są fakty i dzieją się teraz, tylko masa odmawia lub nie jest już w stanie rozpoznać rzeczywistości.

Jednak mutacja ogłoszona przez brytyjskie władze zdrowotne doskonale pokrywa się z tym, co ujawnił informator Kanadyjskiej Partii Liberalnej, o którym była mowa w poprzednim artykule, oraz wewnętrzne źródło rządu francuskiego, o którym donosiliśmy w innym. Artykuł, w którym ujawniono dokument – mapę drogową, która odpowiada informacjom od kanadyjskiego polityka.

Według informatorów z różnych światowych rządów, mutacja wirusa została już wcześniej zaprogramowana przez system.

Konieczne było stworzenie nowej wersji wirusa, przemianowanej na Covid-21, ponieważ stara spełniła już swoje zadanie.

Ta nowa mutacja, o której mówią kanadyjscy i francuscy sygnaliści, ma dokładnie te same cechy, które ogłosiły władze brytyjskie.

Ma znacznie wyższy wskaźnik przenoszenia i jest potencjalnie bardziej śmiercionośny.

Oczywiście nie ma znaczenia, czy Covid-21 tak naprawdę nie będzie miał cech, które przypisuje mu system.

Liczy się przekazanie fałszywego przesłania nowego wirusa nawet bardziej śmiercionośnego niż pierwszy, a media będą to robić, dokładnie tak, jak robiły to do tej pory.

„Pandemia” Covid jest głównie zjawiskiem medialnym i będzie miało miejsce także podczas drugiej części operacji terrorystycznej.

Covid-21 będzie sposobem na upadek światowej gospodarki

Dlatego Covid-21 doskonale wpisuje się w mapę drogową ustaloną przez elity.

Jego przypuszczalna większa zdolność przenoszenia i niebezpieczeństwa będzie pretekstem, którego rządy światowe użyją do powszechnych lockdownów.

Zadaniem mediów będzie zatem przeprowadzenie, jeśli to możliwe, jeszcze bardziej zaciekłej i agresywnej kampanii terrorystycznej niż ta przeprowadzona dla Covid-19, aby dać różnym rządom na całym świecie pretekst do jeszcze bardziej drastycznych zamknięć.

Globalne blokady nadal będą służyć celowi. Sprowokowanie bezprecedensowego i niszczycielskiego kryzysu gospodarczego, który doprowadzi do scenariusza globalnego głodu.

To nie przypadek, że ONZ, organizacja, która w ideach elit będzie podstawą przyszłego rządu światowego, mówiła już o klęskach głodu, które dotkną ludzkość w 2021 roku.

Globalizm zasadniczo chce rozmontować łańcuch dostaw żywności, aby stworzyć sztuczny niedobór żywności.

W tym momencie wybuchną prawdziwe bunty, które będą pełnymi zamieszkami głodnych.

Masy doprowadzone do desperacji zbuntują się, ponieważ nie będą miały innej alternatywy wobec realnej możliwości umierania w mękach.

Elity planują zdominować społeczeństwo żelazną pięścią, poprzez rozmieszczenie wojska i konsekwentne zastosowanie stanu wojennego w celu powstrzymania niepokojów.

Bezrobocie gwałtownie wzrośnie, a to, co zostało z klasy średniej, praktycznie zniknie. W społeczeństwie Nowego Porządku Świata gospodarka będzie całkowicie zdominowana przez elity, a każdy sektor zostanie przejęty przez duże koncerny międzynarodowe, głównie chińskie, niemieckie i amerykańskie.

Dzieje się to już teraz, gdy gigantyczny Amazon Jeffa Bezosa stopniowo pochłania cały handel detaliczny, a teraz absorbuje również kina za pośrednictwem usługi na swojej platformie, która może stać się nowym środkiem dystrybucji filmów.

Druga faza operacji Covid stworzy więc społeczeństwo dwuklasowe, a praca w nowym społeczeństwie postindustrialnym stanie się czynnikiem marginalnym i skazanym na całkowite zaniknięcie.

Dokładnie to zaplanowały w latach 70-tych globalistyczne kręgi Klubu Rzymskiego i Komisji Trójstronnej, założone i finansowane przez jedną z najważniejszych rodzin Nowego Porządku Świata, mianowicie Rockefellerów.

Gdy nie będzie już pracy, elity dadzą masom wybór. Weź udział w Wielkim Resecie, który przewiduje umorzenie prywatnych długów, które przytłaczają rodziny w zamian za wyrzeczenie się wszystkich aktywów osobistych.

Zniesienie własności prywatnej będzie zatem warunkiem wstępnym wejścia w nową światową dyktaturę. Oczywiście tylko masy zostaną z niczym. Szczyt piramidy wręcz odwrotnie.

Będzie posiadać praktycznie wszystko, ponieważ rządy sprywatyzują również podstawowe zasoby pozostawione w rękach państw. Państwa narodowe jako takie już nie będą istnieć. Będą to podmioty bez bezpośrednich uprawnień i zarządzane przez kapitał prywatny.

Ci, którzy zaakceptują ten pierwszy warunek, otrzymają tak zwany „dochód powszechny”, który będzie niczym więcej niż jałmużną rządu, która pozwoli przetrwać tym, którzy zaakceptują Wielki Reset.

Innym warunkiem jest otrzymanie szczepionki. Ci, którzy tego nie zrobią, zostaną praktycznie wykluczeni z każdego miejsca publicznego, ze szkół i teatrów.

Takie środki proponują politycy opłacani przez globalistów. Burmistrz Bergamo, Giorgio Gori, wyraźnie zaproponował pewnego rodzaju zakazy społeczne dla tych, którzy nie chcą się szczepić.

Niezaszczepieni będą mniej więcej w takim stanie jak Żydzi w czasie drugiej wojny światowej i grozi im deportacja do obozów koncentracyjnych.

Globalizm pokazuje swoją prawdziwą autorytarną naturę, bardziej okrutną i zbrodniczą niż nawet nazistowska.

Również w tym przypadku nie jest to spekulacja „teoretyczna”, ale coś, co już się dzieje w różnych częściach świata.

W Kanadzie, zgodnie z informacjami odważnego kanadyjskiego polityka Randy’ego Hilliera, już wcześniej przygotowano struktury.

W Nowej Zelandii rząd oficjalnie ogłosił budowę obozów, gdzie będą deportowani najpierw ludzie, którzy odmówią poddania się badaniom, a później ci, którzy nie przyjmą szczepionki.

Wielki Reset jest zatem niczym innym jak katalizatorem, którego globalizm szukał od dawna, aby osiągnąć ostateczny cel światowej dyktatury rządzonej przez tę elitę, inspirowaną ezoteryczną, satanistyczną i zaciekle antychrześcijańską myślą.

Trump: Ostatnia bariera świata przed Wielkim Resetem

Pozostaje tylko jedna przeszkoda, która oddziela globalistów od tego celu i jest nią Donald Trump.

Kiedy George H. Bush pod koniec pierwszej wojny w Zatoce Perskiej w 1991 roku ogłosił Stanom Zjednoczonym i światu, że nadszedł czas, aby przejść do Nowego Porządku Świata, elity były pewne, że nie będą miały przeszkód w realizacji ich planu.

Nie mogli sobie wyobrazić, że 26 lat później Ameryka, która przez dziesięciolecia była bronią globalizmu do uderzania w kraje, które odważyły ​​się bronić swojej suwerenności i niezależności, przejdzie w ręce człowieka, który stanowczo sprzeciwi się globalnej dominacji elit.

Elity rozpoczęły największy przekręt wyborczy w historii Ameryki i świata w celu odzyskania prezydentury Stanów Zjednoczonych.

Nowy świat i amerykańskie supermocarstwo, w idei masonerii, miały służyć przyciągnięciu całej ludzkości do jednego rządu światowego.

Wielkie rodziny światowych finansów, w szczególności Rothschildowie, zawsze starały się sprawować absolutną kontrolę nad tym narodem.

Wolna i niezależna Ameryka jest po prostu nie do pogodzenia z planami globalistów. Nie może być rządu światowego bez Stanów Zjednoczonych, które są jego częścią.

To dlatego wymyślono oszustwo wyborcze i pod ewentualną administracją Bidena nie będzie już żadnych przeszkód dla Wielkiego Resetu, który jak powiedział sam John Kerry, należący do tajnego stowarzyszenia okultystycznego Skulls & Bones i byłego sekretarza stanu pod rządami Administracja Obamy, przyspieszy dramatycznie jeśli demokratyczny polityk postawi stopę w Białym Domu.

Trump jest ostatnią przeszkodą i prezydent będzie musiał być gotowy, jeśli zwykłe legalne drogi zawiodą, nawet do wprowadzenia stanu wojennego, jeśli nie chce pozwolić Ameryce wpaść w ręce marionetki szantażowanej od lat przez Chiny – państwo, któremu elity przyznały przywództwo światowej dyktaturze.

Bez względu na wynik tego epokowego starcia między dziećmi światłości a dziećmi ciemności ludzkość spotka wielkie cierpienie.

Nawet jeśli Trumpowi uda się udaremnić pucz przeciwko niemu, głębokie państwo (Deep State), aparat wywrotowy złożony z lobby wojskowego i finansowego, aktywuje komórki terrorystyczne Black Lives Matter i Antifę i rozpocznie wojnę domową w Ameryce.

Europa zdominowana przez Unię Europejską, córkę globalistycznej ideologii Kalergiego, i tak będzie próbowała kontynuować realizację planu, ale wobec administracji Trumpa, prawdopodobnie uderzyłby w nią deszcz amerykańskich sankcji i ceł w świetle informacji o aktywnym udziale kilku krajów europejskich w trwającym zamachu stanu przeciwko Trumpowi.

Świat w czasach duchowego i moralnego upadku

Dlatego niepokoje i zamęt nieuchronnie doprowadzą do wielkiego cierpienia i smutno jest patrzeć jak ludzkość, a zwłaszcza Europa Zachodnia, nie robi nic, aby udowodnić, że na to nie zasługuje.

Istnieje głęboka pustka wartości, która doprowadziła do takiej sytuacji. Gdyby Europa zachowała swoją chrześcijańską tożsamość, dotarcie do tego punktu przez dyktaturę byłoby dosłownie niemożliwe.

Ten okres historyczny to epoka wielkiego schyłku, przede wszystkim duchowego, moralnego i intelektualnego.

Bartholomew Holzhauser, błogosławiony Kościoła katolickiego, który żył w 1600 roku, podzielił historię Kościoła katolickiego i świata na siedem wielkich epok.

Jeśli błogosławiony miał rację, świat znalazł się obecnie pod koniec piątego wieku Kościoła, okresu, w którym nastąpiły wielkie apostazje, głód i wojny, w którym ludzkość całkowicie zatraciła poczucie wiary i miłości do bliźniego.

Ten wiek poprzedza szósty wiek Kościoła, w którym nastąpi powrót wiary i okres wielkiego dobrobytu przed ostatecznym nadejściem Bestii zapowiedzianym w Apokalipsie.

Dlatego świat i tak będzie musiał wypić swój gorzki kielich i zapłacić cenę za odczłowieczenie.

Ci, którzy ślepo słuchali dyktatury i którzy głupio wierzą, że schronili się przed okrucieństwem globalizmu, będą tymi samymi, którzy zapłacą najwyższą cenę za swoją podłą uległość.

Rok 2021 będzie prawdopodobnie rokiem, w którym ludzkość zostanie wezwana do dokonania wielkiego wyboru.

Albo zdecydujesz się podążać za światłem. Albo zdecydujesz się podążać za ciemnością.

Wybór należy do Ciebie.

Możesz wesprzeć autora pod linkiem https://www.paypal.me/CesareSacchetti

Całość, wraz z łączami do źródeł na stronach autora:

wersja włoska: https://lacrunadellago.net/2020/12/21/covid-21-la-mutazione-programmata-del-virus-che-servira-ad-attuare-il-grande-reset-del-nuovo-ordine-mondiale/

wersja angielska: https://lacrunadellago.net/2020/12/22/covid-21-the-planned-mutation-of-the-virus-to-drag-mankind-toward-the-great-reset-of-the-nwo/?lang=en


Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl