Connect with us

Reset

Cesare Sacchetti: Ameryka i świat na rozdrożu. Albo Trump udaremni pucz, albo nastanie NWO

Published

on

Autor: Cesare Sacchetti / Twitter: @CesareSacchetti

Mike Lindell, dyrektor generalny firmy My Pillow, został zauważony w Białym Domu w zeszły piątek.

Lindell zabrał ze sobą kilka dokumentów i kilka odręcznych notatek, które sugerują Trumpowi najlepszą drogę do wywołania Ustawy o powstaniu (Insurrection Act) i związanej z tym operacji sił nadzwyczajnych.

Ustawa o powstaniu oznaczałaby aktywizację sądów wojskowych do osądzania tych, którzy organizowali zamieszki lub inne akty wywrotowe, które mogą zagrozić integralności i stabilności republiki.

Najwyraźniej przedsiębiorca miał krótkie spotkanie z Trumpem, na którym przedstawił prezydentowi najlepsze opcje uruchomienia tych awaryjnych uprawnień, ale nie jest jasne, czy Trump wziął pod uwagę zalecenia szefa My Pillow.

Po spotkaniu Lindell stwierdził, że był tylko posłańcem, który otrzymał zadanie przekazania wiadomości Trumpowi od prawnika, którego nazwiska nie ujawniono.

W notatkach Lindella widniało również nazwisko Sidney Powell, prawdopodobnie dlatego, że w tym planie pani Powell miała specjalne zadanie przeprowadzenia śledztwa w sprawie oszustwa wyborczego.

Z pewnością są to kluczowe godziny dla Ameryki i całego świata.

Wiele osób pytało, dlaczego Trump nie działał szybko, aby udaremnić trwający zamach stanu, a wiele osób nadal pyta, czy w tym momencie prezydent jest skłonny podjąć krytyczną decyzję o aresztowaniu tych, którzy próbowali go obalić zamachem stanu.

Historia zamachu stanu na Trumpa

Zanim weźmie się pod uwagę możliwe scenariusze, które Trump mógłby rozważyć, konieczne jest odtworzenie głównych faz przewrotu.

Wszystko zaczęło się w nocy 3 listopada. To był początek operacji, kiedy system zdał sobie sprawę, że Trump łatwo wygra drugą kadencję.

Rozkaz został wysłany i w kluczowych stanach zliczanie głosów zostało nagle wstrzymane.

W tym momencie, tysiące nielegalnych późnych głosów pocztowych zostało porzuconych, a każdy głos był dziwnym trafem, na korzyść Joe Bidena.

Republikańskim obserwatorom wyborczym uniemożliwiono dostęp do lokali wyborczych.

Tylko ten fakt byłby więcej niż wystarczający do unieważnienia wyborów, ponieważ prawo wyborcze zostało bezczelnie naruszone, jak zaznaczył Trey Gaynor, przewodniczący FEC.

Oszustwo nie ograniczało się tylko do użycia nielegalnych kart do głosowania i późnych kart do głosowania pocztowego.

Operacja odbywała się na innym poziomie, poza Stanami Zjednoczonymi, gdzie zespół hakerów otrzymał zadanie zamiany głosów z Trumpa na Bidena.

Zgodnie z tym, co ujawnił były agent CIA, Bradley Johnson, włamanie miało miejsce we Frankfurcie w lokalnej siedzibie CIA, w której znajdują się serwery Dominion, firmy powiązana z Sorosem i Clintonem.

W tym momencie na scenie pojawił się inny kraj, Włochy, co zostało już wyjaśnione w dwóch poprzednich artykułach.

Gdy frankfurcka grupa hakerska zdała sobie sprawę, że Trump wygrywa pomimo elektronicznego oszustwa, reżyserzy tego oszustwa wezwali włoski rząd o pomoc.

Według Johnsona i Marii Zack, w ambasadzie USA w Rzymie, włoski generał Claudio Graziano koordynował rekalibrację ataku hakerskiego za pomocą technologii wojskowej Leonardo, włoskiej firmy rządowej specjalizującej się w sektorach obronności i lotnictwa.

W związku z tym, z pewnością warto zauważyć, że włoskie media głównego nurtu, takie jak La Stampa, La Repubblica i Il Giornale, zdefiniowały artykuły przedstawionych na tym blogu (La Cruna dell’Ago) jako „teorię spiskową”, ale media te nie zauważyły, że nikt, poza Graziano i Renzim nie zaprzeczył wersji Zacka i Johnsona.

Ambasada USA w Rzymie nie skomentowała tych bardzo poważnych oskarżeń, a ustępujący rząd Conte również nie zaprzeczył tej historii.

Leonardo też nie powiedział ani słowa, a po eksplozji Italygate, 10 jego menedżerów zostało aresztowanych pod zarzutem korupcji i łapówek.

Naprawdę dziwny „zbieg okoliczności”.

Dlatego Włochy i ich instytucje rządowe, rządzone przez globalistów mogły odegrać fundamentalną rolę w oszustwie, ale w szerszym kontekście operacji, w której uczestniczyło kilka rządów międzynarodowych, które uczestniczyły w bezprecedensowym ataku na suwerenność Stanów Zjednoczonych.

Kraje, które wzięły udział w ataku to z pewnością Szwajcaria, do której należy Scytl, wadliwe oprogramowanie związane z Dominion; Chiny, które finansowały spółkę dominującą Dominion; Kanada, w której znajduje się siedziba Dominion; Niemcy, ponieważ wykonali część włamania i wreszcie Włochy za swoją wcześniej wspomnianą rolę.

Innymi słowy, był to międzynarodowy pucz przeciwko USA i Donaldowi Trumpowi dokonany przez rządy, które są silnie kontrolowane przez międzynarodową potęgę globalistyczną.

W tym miejscu pojawia się pytanie, dlaczego Trump pozwolił na to wszystko bez podjęcia odpowiednich środków zaradczych?

Prezydent z pewnością został poinformowany, że głębokie państwo (Deep State) będzie próbowało go usunąć i podpisał we wrześniu 2018 r. dekret (Executive Order) o sankcjonowaniu ingerencji zagranicznej w wybory.

Dekret ten jednak do tej pory nie został uruchomiony z powodu, najprawdopodobniej, wywiadu USA, który pisząc raport o ingerencji zagranicznej, dostarczył prezydentowi sprzeczną i niejednoznaczną analizę w tej sprawie.

Zasadniczo system sabotował prezydenta, uniemożliwiając dotychczas użycie tej broni.

Jedynym sposobem, aby nadal aktywować ten dekret, byłoby posiadanie nowych i niepodważalnych dowodów dotyczących zagranicznych ingerencji w wybory, a być może w ciągu najbliższych kilku godzin coś może się wydarzyć z Italygate.

Tymczasem niemal żaden sąd w USA nie zbadał nawet wszystkich innych dowodów przedstawionych przez prawników Trumpa.

Istniał i nadal jest dowód, ale nie można było znaleźć sądu, który by się tym zajął.

Fałszywa flaga na Kapitolu

Tak więc zamach stanu trwał do 6 stycznia – dnia, w którym Kongres bezprawnie zatwierdził wybory i tym samym dopuścił się zdrady stanu.

Przed tym wywrotowym i niekonstytucyjnym aktem doszło do zamieszek na Kapitolu, podczas których fałszywi zwolennicy Trumpa zaatakowali parlament USA.

W zeszłym tygodniu pojawiły się niezbite dowody, które jasno pokazały, że uczestnicy zamieszek nie należeli do zwolenników Trumpa.

Wręcz przeciwnie, ludzie, którzy zostali aresztowani za atak, są powiązani z Antifą i Black Lives Matter, grupami terrorystycznymi w dużej mierze finansowanymi przez Sorosa.

Zasadniczo atak na Kapitol był jedynie operacją pod fałszywą flagą wymyśloną przez wrogów prezydenta, by fałszywie oskarżyć go o zaplanowanie powstania.

Doszło do powstania, ale nie zostało zaaranżowane przez Trumpa, ale przez głębokie państwo.

Operacja ta miała fundamentalne znaczenie dla inicjatywy drugiego impeachmentu zaaranżowanej przez Nancy Pelosi.

Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych prezydent USA przeszedł dwie próby impeachmentu.

W pierwszej próbie, fałszywe oskarżenia zostały oparte na Russiagate, plotce polegającej na fałszywym oskarżeniu Trumpa o bycie rosyjskim agentem.

Co więcej, niedawno jawne dokumenty FISA ostatecznie dowiodły, że całe śledztwo przeciwko Trumpowi było motywowane politycznie i koordynowane przez byłego prezydenta Obamę, który zezwolił na nielegalne szpiegostwo przeciwko Trumpowi.

W obu przypadkach reżyserką impeachmentów była Nancy Pelosi, która w tym momencie wyraźnie naruszyła konstytucję i również może być uznana za element wywrotowy.

Trump ma wszystkie dowody potrzebne do oskarżenia Kongresu o nielegalne poświadczenie wyborów, a także może uznać Pelosi za winną zdrady stanu za jej powtarzane próby użycia impeachmentu jako broni politycznej do obalenia prezydenta.

Innym zagadkowym aspektem tej układanki jest niezrozumiały pośpiech systemu, by usunąć pozornie „odchodzącego” prezydenta.

Argument, że oskarżenie uniemożliwi kandydowanie Trumpa w 2024 r. jest nonsensem, ponieważ Trump i tak nigdy nie miałby realnej szansy na zwycięstwo.

Deep State nigdy nie pozwoliłby mu w żaden sposób legalnie wygrać wyborów, jak to miało miejsce w 2020 roku.

Powody wydają się być inne. System wydaje się w jakiś sposób obawiać, że Trump może jeszcze coś zrobić, w przeciwnym razie ten pośpiech byłby bezcelowy.

Gdy Nancy Pelosi rozpoczęła swój wywrotowy akt przeciwko Trumpowi, media społecznościowe jednocześnie przerwały komunikację urzędującemu prezydentowi.

Po raz pierwszy od czasu stworzenia tych platform, głowa państwa została zbanowana przez każdą z nich.

Deep State chce za wszelką cenę uniemożliwić Trumpowi komunikowanie się z narodem.

Może powód tej decyzji można znaleźć w jednym z ostatnich tweetów Trumpa, w którym prezydent pisał wielkimi literami, że Amerykanie będą mieli w przyszłości „GIGANT VOICE”.

Gigantyczny głos to termin używany w żargonie wojskowym do określania wojskowych transmisji z sytuacji kryzysowych w celu poinformowania ludności cywilnej o nadchodzącym kryzysie.

Czy Prezydent próbował wysłać do swoich ludzi zaszyfrowaną wiadomość o ewentualnej aktywacji stanu wojennego lub powstania?

Inną rzeczą, która najwyraźniej nie ma logicznego wyjaśnienia, jest militaryzacja Waszyngtonu (DC), który jest obecnie najbardziej strzeżonym miastem na świecie.

W mieście jest 25 000 członków gwardii narodowej, a wokół Wzgórza Kapitolu wzniesiono ogrodzenie, którego nie da się obniżać. Tym razem system chce skutecznie chronić Kapitol, inaczej niż 6 stycznia.

Na ulicach jest też kilka wojskowych punktów kontrolnych. Wszystko to dla inauguracji, która będzie tylko wirtualna.

Dzisiaj miała być również próba inauguracyjna Bidena, ale została w tajemniczy sposób przełożona z powodu „obaw o bezpieczeństwo”.

Nie powiedziano, jakie mogą być te „obawy dotyczące bezpieczeństwa” w najlepiej strzeżonym mieście na świecie.

Tymczasem Kamala Harris nie zdała mandatu w Senacie, a pozostały tylko trzy dni do jej inauguracji.

To pierwszy raz w historii Stanów Zjednoczonych, kiedy senator czekał ze złożeniem rezygnacji do ostatniej chwili, co sugeruje, że chce zostawić to na ostatnią chwilę przed opuszczeniem obecnego stanowiska, być może dlatego, że obawia się, że może się wydarzyć coś nieoczekiwanego.

Czas jednak wrócić do pierwszego pytania tej analizy, czyli powód, dla którego Trump nie próbował zatrzymać się przed tym mechanizmem.

Najbardziej prawdopodobna hipoteza jest taka, że ​​Trump do ostatniej chwili próbował znaleźć sposób na pokojowe rozwiązanie tego kryzysu, ale zdał sobie sprawę, że jest to po prostu niemożliwe.

Trump zobaczył, że każda część systemu jest zainfekowana.

Zarażone są sądy, ministrowie, partie polityczne, a nawet wiceprezydent, ponieważ nie chronił konstytucji i integralności wyborów 6 stycznia.

Wydaje się, że każda pokojowa droga zawiodła i w tych godzinach odbędzie się ostatni sprawdzian, aby dowiedzieć się, czy Trump chce przejść całą drogę.

Ktoś może uważać, że ​​taki scenariusz był do przewidzenia i że Trump wiedział, że taka sytuacja się wydarzy i od początku rozważał użycie sił zbrojnych do oczyszczenia systemu mocno zainfekowanego i skorumpowanego.

Decyzja Trumpa o przetasowaniach w Pentagonie w listopadzie i usunięciu z zarządu polityki obronnej Kissingera i Albright, dwóch globalistycznych jastrzębi, byłaby zgodna z tym scenariuszem.

Te posunięcia nie wyglądają jak ruchy „odchodzącego” prezydenta. Zmiany w Pentagonie wydają się posunięciem zmierzającym do pełnej kontroli nad machiną wojskową, bez której nie można zrealizować żadnego planu usunięcia siłą trwającego puczu.

Jednak te wybory dowiodły niepodważalnego faktu. Nie można zmienić status quo środkami demokratycznymi, ponieważ demokracja nie została stworzona po to, by dać władzę ludowi, ale aby zapewnić absolutne panowanie globalistycznej elicie finansowej.

W demokracji prawdziwymi władcami są ci, którzy mają środki finansowe na kontrolowanie mediów i partii politycznych.

Trump złamał fałszywy duopol republikańsko-demokratyczny, dzięki któremu głębokie państwo kontrolowało Amerykę od dziesięcioleci, ponieważ miał środki na sfinansowanie własnej kampanii.

Był to “błąd systemowy”, który sam system desperacko próbował usunąć od początku kampanii.

„Make America Great Again” jest po prostu niezgodne z agendą globalizmu, która ma na celu wprowadzenie światowej dyktatury.

Nie ma sposobu, aby wygrać biurokratycznymi pokojowymi metodami. Kasyno zawsze wygrywa.

Jeśli ktoś chciałby pokonać kasyno, musiałby przenieść grę na inny plan i aresztować tych, którzy złamali zasady i popełnili bardzo poważne przestępstwa.

W liberalnej demokracji stworzonej przez globalizm nie ma innego sposobu, aby to zrobić.

Jeśli Trump się podda, Nowy Porządek Świata na pewno powstanie

Trump ma teraz historyczną okazję, aby to zrobić, a jeśli mu się nie uda, przekaże Amerykę w ręce komunistycznych Chin i utoruje drogę do Nowego Porządku Świata.

Wielki Reset będzie praktycznie nie do powstrzymania, jak powiedział John Kerry, członek okultystycznego tajnego stowarzyszenia Skulls and Bones.

Czas płynie. Na barkach Trumpa ciąży ogromna odpowiedzialność. To, co wybierze Trump, wpłynie nie tylko na losy Ameryki, ale i całego świata.

Gdyby USA były ponownie rządzone przez globalistów, Nowy Porządek Świata nie będzie miał żadnych przeszkód.

W tym momencie pozostanie tylko Rosja otoczona komunistycznymi Chinami i nowo przebudowanym blokiem euroatlantyckim.

Ostateczna bezczynność Trumpa nie tylko sprzyja globalnej dyktaturze, ale także zniszczy jego i jego rodzinę.

Trump nie ma przyszłości jako biznesmen. Globalistyczna mafia spali ziemię wokół niego. Prokurator generalny DC szuka sposobów na aresztowanie jego i jego syna.

Jeśli mechanizm nie zostanie teraz zatrzymany, zostanie aktywowany Wielki Reset, który przytłoczy wszystkich i wszystko.

To są kluczowe i niesamowite godziny. Może Trump znajdzie odpowiedź w listach wysłanych do niego przez arcybiskupa Viganò.

W tych listach prezydent może w pełni zrozumieć, o co toczy się gra.

W tych listach prezydent może znaleźć inspirację, by raz na zawsze zmiażdżyć głowę węża.

Możesz wesprzeć autora klikając w ten link: https://www.paypal.me/CesareSacchetti

Całość wraz z łączami do źródeł znajduje się na stronie autora: https://lacrunadellago.net/2021/01/17/america-and-the-world-at-a-crossroad-either-trump-foils-the-coup-against-him-or-the-nwo-will-definitely-arise/?lang=en

https://lacrunadellago.net/2021/01/17/america-and-the-world-at-a-crossroad-either-trump-foils-the-coup-against-him-or-the-nwo-will-definitely-arise/?lang=en

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl