Bialczynski.pl : Wielkiego Odczarowania Czakramu Wawelskiego i Krakowa ciąg dalszy – 2020

Żyjemy w czasie, który wielu z nas może się wydawać czasem szczególnie beznadziejnym i ponurym, wręcz diabolicznie ciemnym, demonicznym i zdusznym (Zdusz = Demon) – dosłownie ZDUSZNYM, czyli czasem Plan-DEMONIUM.

Chcę wam jednak powiedzieć, że jest to czas przełomowy, obserwujemy i bierzemy udział w Przełomie, a właściwe wydarzenia, które mają zdecydowanie jasną i optymistyczną konotację rozgrywają się wciąż jakby na drugim planie, w tle przytłaczającego obrazu Największej Wyobrażalnej Deprawacji i Niemoralności, Kłamstwa i Oszustwa któremu nadano rangę „Prawdy Państwowej”, Upadku Elit Rządzących, Upadku Zasad i Wartości  na SKALĘ POLSKI, EUROPY I SKALĘ PAŃSTW CAŁEGO ŚWIATA.

Drugi plan, jak to zwykle, jest mniej widoczny, i jak zwykle zdaje się, że oto Tomcio Paluch wyposażony zaledwie w procę i edytor tekstów oraz portal internetowy o słabym zasięgu, stoi naprzeciw Giganta posiadającego wszystkie armie i rządy świata, wszystkie jego policyjne siły, administrację, sądy i możliwości manipulowania prawem, a raczej bezprawiem jakie ustanawia, posiadającym bomby atomowe i rakiety, cały kapitał finansowy i wszystkie masowe środki przekazu.

Zauważcie, że powyżej opisałem jak gdyby Imperium Rzymskie u szczytu jego potęgi, a naprzeciw Słowian wyposażonych w drewniane dzidy i odzianych w wilcze futra, albo półgołych, którzy wyszli z Bagien Prypeci w V wieku n.e.. Tak to do dzisiaj jest pokazywany i opisywany przez skorumpowaną naukę obraz… czego… No czego?

Ależ – Tak!!! Obraz Upadku Imperium Rzymskiego.

Pokażę wam w tym ciężkim czasie co tak naprawdę dzieje się w owym drugim planie w TLE Plandemii.

Nie wolno nam się poddać właśnie teraz, kiedy dotykają nas wszystkich bezpośrednie represje ze strony Systemu, i to każdego dnia. Pamiętajcie, że każdego dnia te represje budują jednocześnie naszą świadomość, a Świadomość Nasza zarządza Rzeczywistym Światem Fizycznym – dosłownie przebudowuje go.

Pełen artykuł Czesława Białczyńskiego na jego blogu Bialczynski.pl :