Connect with us

Plandemia

Bialczynski.pl : I jak tu teraz wybrnąć z propagandy covidowej rządu PIS, tzw „oPOzycji” i Mediów Głównego Ścieku?!

Published

on

Gorąco polecamy przeczytanie całego artykułu na blogu autora, Czesława Białczyńskiego (link poniżej).

Źródło: https://bialczynski.pl/2020/09/09/i-jak-tu-teraz-wybrnac-z-tej-gownianej-propagandy-covidowej-rzadu-pis-tzw-opozycji-i-mediow-glownego-scieku/

Dzisiaj Zła Wiadomość i Dobra Wiadomość.

Na początek zła: Antycovidowy Horror Plademiczny trwa!!! Tylko Konfederacja z całego tego Sejmowego Szamba i Cyrku zasługuje na miano ugrupowania wolnościowego i pro-obywatelskiego, które próbuje aktywnie  współpracować ze społeczeństwem polskim w żywotnych dla Polaków sprawach i uczestniczyć w protestach obywatelskich. Jak kiedyś Kukiz 15 wiódł prym w sejmowych komisjach z głosem obywatelskim (lecznicza marihuana, GMO, kontrola szczepionek), tak teraz kompletnie abdykował!!! Czym oni się tam zajmują?! Gdzie wsiąkli Agnieszka  Ścigaj i Jarosław Sachajko??? Nie skreślam K’15, ale zabrakło tam chyba poważnej analizy aktualnych problemów społecznych i wyczucia społecznych nastrojów. Oczywiście wciąż czekamy co zwojuje Kukiz w Kancelarii Prezydenta, ale znając PIS sądzę, że tylko go tam oszukają, a chyba szkoda czasu, żeby się o tym jeszcze raz przekonywać. Pomysłów było w Ruchu Wolnych Ludzi mnóstwo, ale realizacji jak na razie żadnej nie  widać – jedyna to objazd Polski Janusza Zagórskiego. Czy on sam to ciągnie, nie ma nikogo do pomocy? Zostawmy na razie na boku te złe wiadomości…

Dobra wiadomość: Minister Zdrowia ogłosił Strategię Antycovidową na „Jesienny Masowy Wzrost Zachorowań na COVID” (w  cudzysłowie zamieściłem cytat z wiadomości w POLSAT TV 6 września 2020) i ścieżkę postępowania z chorymi na COVID – z której wynika, że żadnej pandemii po prostu nie ma. Ścieżka ta jest kompletną odwrotnością dotychczasowej taktyki prewencyjnych masowych aresztów i przetrzymywania bez wyroków sądowych w izolacji całych rodzin w nieskończoność.

I jak tu teraz wybrnąć z rozpętanej propagandy covidowej rządu PIS, tzw „oPOzycji” i Mediów Głównego Ścieku?!!! Tyle było kłapania i szczekania o „śmiertelnym zagrożeniu życia Polaków”, „epidemii”,  „gigantycznej śmiercionośnej sile wirusa”, „konieczności lockdownu” (1.0 i 2.0), zachowywania jakichś „bezpiecznych odstępów”, „dobrodziejstwach zamaskowania profilaktycznego” itp?!

Te rzeczy są z ogłoszoną strategią po prostu  sprzeczne i Minister powiedział wprost, że to wszystko to była i jestZwyczajna Ściema: polityczna, rządowa, medialna, medyczna, sanitarna, i jaka tam jeszcze sobie chcecie. Media Głównego Ścieku i partie polityczne (PIS i tzw „Opozycja”) z wyjątkiem KONFEDERACJI, a zwłaszcza „służba” zdrowia i „służby” sanitarne Polski wciąż brną przez cały czas w swoje kłamstwa na temat Pandemii Koronawirusa. Wprost trudno pojąć skalę obrzydlistwa i zdrady narodu jakiej oni wszyscy dopuścili się rozpętując masową panikę na rozkaz zapewne tych, którzy sterują nimi jak kukiełkami pociągając za ukryte sznurki przy pomocy mamony, czy też innego rodzaju fantów. Wszyscy oni, ci udający tam Na Polskim Świeczniku Władzy, Mediów, Medycyny, Służb Specjalnych, że pełnią narodową misję społeczna, stanowią pierwszą, drugą, trzecią, czwartą władzę, służą Polsce i Polakom, czy co oni jeszcze próbowali nam tam wmówić, to najgorsza zbieranina łotrów! Jak napisał kiedyś mój teść Stanisław Pagaczewski: …”Wystarczy pod Świecznikiem cierpliwie poczekać, bo nikt się na nim długo nie utrzyma”. Ich kariera być może czasami zaczyna się od szczytnych idei, ale po pewnym czasie sprawowania niekontrolowanej władzy, kończy się zawsze wielkim szambem. Znam tylko jeden kraj na świecie, gdzie władza nie deprawuje polityków – to jest Szwajcaria.

To co widzieliśmy na własne oczy i co nadal jeszcze widzimy, dosłownie we wszystkich tych brukowcach Systemu Pan-Niewolnik, jest ostatecznym dowodem, że nie tylko nie są i nie były to nigdy polskie narodowe media, ale że nie są, nie były to i nigdy nie będą media, którym Polacy kiedykolwiek  w czymkolwiek powinni zaufać. Oni gotowi są skłamać która jest godzina, jeśli im ktoś za to odpowiednio zapłaci.

Przykład co oni wciąż bazgrzą i o czym trajlują macie tutaj poniżej:

Dalszy ciąg na:

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Szczepionki

Prof. Bhakdi: Te szczepionki zabijają

Published

on

By

24 grudnia 2021 Steve Kirsch otrzymał maila od byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadon’a. Yeadon napisał w nim:

“To jest najgorsze 15 minut jakie kiedykolwiek widziałem. Masowe szczepienia przeciw Covid prowadzą do ludobójstwa.”

Mail zawierał link do filmu prof. Sucharita Bhakdi’ego, w którym omawia on wnioski z prezentacji (link do dokumentu PDF) Bhakdi’ego oraz niemieckiego patologa prof. Arne Burkhardta na sympozjum “Doctors for COVID Ethics“.

Poniżej 15-minutowy film z polskimi napisami opublikowany przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców (PSNLiN).

Źródło: PSNLiN na Rumble.

Na stronie PSNLiN czytamy:

Prof. Sucharit Bhakdi mikrobiolog i infekcjolog epidemiologiczny wypowiedział się na temat przełomowego odkrycia jednego z najbardziej doświadczonych niemieckich patologów prof. Arne Burkhardta.

W swoim kilkunastominutowym nagraniu wyjaśnia w jaki sposób “szczepionki” przeciw Covid-19 doprowadzają do AUTOAGRESJI IMMUNOLOGICZNEJ wywołanej przez atak limfocytów zabójców (limfocyty NK z ang. Natural Killer) na własne tkanki.

Stwierdza kategorycznie: “Te dane są tak obciążające, że nawet nie musisz poszukiwać innych, by mieć dowód na to, że TE SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ STARYCH I MŁODYCH. ZABIJAJĄ NASZE DZIECI”.

Dalej PSNLiN pisze:

“To są dowody, którymi natychmiast powinni zająć się prokuratorzy i Naczelna Izba Kontroli ze względu na bezpieczeństwo narodowe.”

Bardzo ważne. Prof. Burkhardt przyjrzał się przypadkom śmierci osób zmarłych po szczepieniu, u których oficjalnie nie dopatrzono się związku pomiędzy zgonem a zaszczepieniem. Sekcje zwłok wykonano, ponieważ domagali się tego krewni. Oznacza to, że statystyki o niepożądanych odczynach poszczepiennych są całkowicie niedoszacowane i tym samym niewiarygodne.

Prof. Malone przekazujący informację o wynikach badań, zanim został “zdjęty” z Twittera. W 3 godziny wpis był przekazywany tysiące razy.

Zobacz także:

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl