Bialczynski.pl : I jak tu teraz wybrnąć z propagandy covidowej rządu PIS, tzw „oPOzycji” i Mediów Głównego Ścieku?!

Gorąco polecamy przeczytanie całego artykułu na blogu autora, Czesława Białczyńskiego (link poniżej).

Źródło: https://bialczynski.pl/2020/09/09/i-jak-tu-teraz-wybrnac-z-tej-gownianej-propagandy-covidowej-rzadu-pis-tzw-opozycji-i-mediow-glownego-scieku/

Dzisiaj Zła Wiadomość i Dobra Wiadomość.

Na początek zła: Antycovidowy Horror Plademiczny trwa!!! Tylko Konfederacja z całego tego Sejmowego Szamba i Cyrku zasługuje na miano ugrupowania wolnościowego i pro-obywatelskiego, które próbuje aktywnie  współpracować ze społeczeństwem polskim w żywotnych dla Polaków sprawach i uczestniczyć w protestach obywatelskich. Jak kiedyś Kukiz 15 wiódł prym w sejmowych komisjach z głosem obywatelskim (lecznicza marihuana, GMO, kontrola szczepionek), tak teraz kompletnie abdykował!!! Czym oni się tam zajmują?! Gdzie wsiąkli Agnieszka  Ścigaj i Jarosław Sachajko??? Nie skreślam K’15, ale zabrakło tam chyba poważnej analizy aktualnych problemów społecznych i wyczucia społecznych nastrojów. Oczywiście wciąż czekamy co zwojuje Kukiz w Kancelarii Prezydenta, ale znając PIS sądzę, że tylko go tam oszukają, a chyba szkoda czasu, żeby się o tym jeszcze raz przekonywać. Pomysłów było w Ruchu Wolnych Ludzi mnóstwo, ale realizacji jak na razie żadnej nie  widać – jedyna to objazd Polski Janusza Zagórskiego. Czy on sam to ciągnie, nie ma nikogo do pomocy? Zostawmy na razie na boku te złe wiadomości…

Dobra wiadomość: Minister Zdrowia ogłosił Strategię Antycovidową na „Jesienny Masowy Wzrost Zachorowań na COVID” (w  cudzysłowie zamieściłem cytat z wiadomości w POLSAT TV 6 września 2020) i ścieżkę postępowania z chorymi na COVID – z której wynika, że żadnej pandemii po prostu nie ma. Ścieżka ta jest kompletną odwrotnością dotychczasowej taktyki prewencyjnych masowych aresztów i przetrzymywania bez wyroków sądowych w izolacji całych rodzin w nieskończoność.

I jak tu teraz wybrnąć z rozpętanej propagandy covidowej rządu PIS, tzw „oPOzycji” i Mediów Głównego Ścieku?!!! Tyle było kłapania i szczekania o „śmiertelnym zagrożeniu życia Polaków”, „epidemii”,  „gigantycznej śmiercionośnej sile wirusa”, „konieczności lockdownu” (1.0 i 2.0), zachowywania jakichś „bezpiecznych odstępów”, „dobrodziejstwach zamaskowania profilaktycznego” itp?!

Te rzeczy są z ogłoszoną strategią po prostu  sprzeczne i Minister powiedział wprost, że to wszystko to była i jestZwyczajna Ściema: polityczna, rządowa, medialna, medyczna, sanitarna, i jaka tam jeszcze sobie chcecie. Media Głównego Ścieku i partie polityczne (PIS i tzw „Opozycja”) z wyjątkiem KONFEDERACJI, a zwłaszcza „służba” zdrowia i „służby” sanitarne Polski wciąż brną przez cały czas w swoje kłamstwa na temat Pandemii Koronawirusa. Wprost trudno pojąć skalę obrzydlistwa i zdrady narodu jakiej oni wszyscy dopuścili się rozpętując masową panikę na rozkaz zapewne tych, którzy sterują nimi jak kukiełkami pociągając za ukryte sznurki przy pomocy mamony, czy też innego rodzaju fantów. Wszyscy oni, ci udający tam Na Polskim Świeczniku Władzy, Mediów, Medycyny, Służb Specjalnych, że pełnią narodową misję społeczna, stanowią pierwszą, drugą, trzecią, czwartą władzę, służą Polsce i Polakom, czy co oni jeszcze próbowali nam tam wmówić, to najgorsza zbieranina łotrów! Jak napisał kiedyś mój teść Stanisław Pagaczewski: …”Wystarczy pod Świecznikiem cierpliwie poczekać, bo nikt się na nim długo nie utrzyma”. Ich kariera być może czasami zaczyna się od szczytnych idei, ale po pewnym czasie sprawowania niekontrolowanej władzy, kończy się zawsze wielkim szambem. Znam tylko jeden kraj na świecie, gdzie władza nie deprawuje polityków – to jest Szwajcaria.

To co widzieliśmy na własne oczy i co nadal jeszcze widzimy, dosłownie we wszystkich tych brukowcach Systemu Pan-Niewolnik, jest ostatecznym dowodem, że nie tylko nie są i nie były to nigdy polskie narodowe media, ale że nie są, nie były to i nigdy nie będą media, którym Polacy kiedykolwiek  w czymkolwiek powinni zaufać. Oni gotowi są skłamać która jest godzina, jeśli im ktoś za to odpowiednio zapłaci.

Przykład co oni wciąż bazgrzą i o czym trajlują macie tutaj poniżej:

Dalszy ciąg na: