Białczyński: BOMBA: PIS podzielił Polaków na tych, których ma w d…., czyli 99% i tych co mu są potrzebni – Personel Medyczny!

Autor: Czesław Białczyński – Żródło: Bialczynski.pl

Wszystkie materiały tu przedstawiane są bardzo ważne, ale dzisiaj dwa są ważniejsze nr 2 i nr 3. Ten na czołówce (nr 1) tutaj, który daję wprost od siebie  jest SUPERWAŻNY.  Dowodzi on na 100%, że wszystkie tzw obostrzenia rzekomo mające „ratować życie starców” to zwykły PIS, przepraszam PIC. Obostrzenia dotyczą tylko zwykłego szarego Polaka, czyli Ciebie i Mnie, ale nie Lepszą Kastę, którą PIS właśnie stworzył, bo ta kasta jest potrzebna PISowi jak powietrze – to jest Personel Medyczny.

Ja czy TY CZYTELNIKU, kiedy stykamy się z kimś zarażonym covid-19, to idziemy przymusowo na kwarantannę, ale od dzisiaj Personel Medyczny nie musi iść na kwarantannę. Jeśli ktoś w twoim domu, na przykład babcia emerytka ma wynik testu dodatni – tego uproszczonego, tego który jest jeszcze mniej warty niż PCR, a którego wyniki teraz są dopisywane automatycznie do STATYSTYK COVIDU W POLSCE, to TY i CAŁA RODZINA musicie siedzieć z babcią z automatu w Areszcie Domowym przez 10 dni! Od dzisiaj Personel Medyczny – nowa kasta stworzona przez PIS – nie musi!!!

Rozumiesz. Twój biznes porzucony na 10 dni może się zawalić – Nierząd i Naczelnik III RP mają to w dupie, twój pies może ci przez 10 dni srać i lać po domu, a MOPS co drugi dzień przyniesie ci bochenek chleba i kefir, twoja żona może zostać wyrzucona z pracy, bo przecież tylu jest bezrobotnych, a pracodawca ma 10 dni na nią czekać??? – To Nierządu i Naczelnika nie obchodzi.

Ale Personel Medyczny, który jest potrzebny do niewolniczej roboty przy PISowskiej PLANDEMII nie musi siedzieć w areszcie. O nie. On nie stanowi już żadnego zagrożenia, zwłaszcza dla chorych w szpitalu gdzie jest przecież niezbędny! Ty masz siedzieć 10 dni w areszcie i już – ONI NIE!!!.

Trudno naprawdę o bardziej drastyczny dowód na złą wolę Nierządu  i NACZELNIKA oraz -uwaga!!! – tzw OPOZYCJI (Lewica, PSL, KO). Gdyby koronawirus był naprawdę groźny to nikt nie odważyłby się ryzykować śmierci pacjentów w szpitalach z powodu niewykrycia ZARAZY u jakiegoś lekarza czy pielęgniarki po jednorazowym szybkim teście, który jest jeszcze bardziej zawodny niż PCR!!! Skoro to robią to znaczy, że zagrożenia nie ma, albo że mają gdzieś zdrowie „śmiertelnie zagrożonych starców w szpitalach”, a myślą tylko o własnym interesie! Co to za interes???

Powstaje też inne pytanie – dlaczego to każdy Polak nie może sobie zrobić szybkiego testu i jak mu wyjdzie że ma ujemny, chociaż babcia ma dodatni, nie może pójść otworzyć sklepiku czy też pójść do pracy u pracodawcy???

TY SIEDŹ, JARZYNY W TWOIM SKLEPIE NIECH ZGNIJĄ, WIERZYCIELE NIECH CIĘ ZATŁUKĄ BO TWOJA Babcia miała wynik + i musisz gnić w areszcie, ale Lekarz którego pacjenci wszyscy mają +, nie musi gnić w areszcie, bo nowa Kasta jest potrzebna PISowi, a ty jesteś PISowi zbędny!

W Polsce są teraz Polacy Lepsi, którym właśnie o 100% podniesiono pensje – PERSONEL MEDYCZNY, bo są bardziej potrzebni rządowi do jego manipulacji plandemicznych i są Polacy gorsi zwyczajni, których może według tego Nierządu i Naczelnika szlag trafić, a ich biznesy, oszczędności i wszystko niech się walą na ryj!!! Oto jak partia Prawa i Sprawiedliwości, która miała wprowadzić równość POLAKÓW, wprowadza codziennie nowe podziały społeczne, wprowadza równość Narodu, ale w biedzie i bezrobociu, i atomizuje społeczeństwo.

PLANDEMIA TO JEST TOTALNA ŚCIEMA – DOWÓD MAMY NA TACY! POLACY NIE SĄ DLA RZĄDZĄCYCH WAŻNI – WAŻNE JEST ŻEBY LEKARZE CHRONILI INTERESY POLITYKÓW!!!

CO TO ZA INTERESY? OTÓŻ NIKT NIE MUSI NIEWOLNIKOM ODPOWIADAĆ. PODOBNO JESTEŚMY SUWERENAMI W NASZYM PAŃSTWIE.

Autor: Czesław Białczyński

Całość: https://bialczynski.pl/2020/11/04/1-bomba-pis-podzielil-polakow-na-tych-ktorych-ma-w-dupie-czyli-99-i-tych-co-mu-sa-potrzebni-czyli-personel-medyczny-2-wp-pl-dalszy-ciag-sprawy-dr-bodnara-ktoremu-zabroniono-leczyc-covid-19-a/