Connect with us

Plandemia

Białczyński: BOMBA: PIS podzielił Polaków na tych, których ma w d…., czyli 99% i tych co mu są potrzebni – Personel Medyczny!

Published

on

Autor: Czesław Białczyński – Żródło: Bialczynski.pl

Wszystkie materiały tu przedstawiane są bardzo ważne, ale dzisiaj dwa są ważniejsze nr 2 i nr 3. Ten na czołówce (nr 1) tutaj, który daję wprost od siebie  jest SUPERWAŻNY.  Dowodzi on na 100%, że wszystkie tzw obostrzenia rzekomo mające „ratować życie starców” to zwykły PIS, przepraszam PIC. Obostrzenia dotyczą tylko zwykłego szarego Polaka, czyli Ciebie i Mnie, ale nie Lepszą Kastę, którą PIS właśnie stworzył, bo ta kasta jest potrzebna PISowi jak powietrze – to jest Personel Medyczny.

Ja czy TY CZYTELNIKU, kiedy stykamy się z kimś zarażonym covid-19, to idziemy przymusowo na kwarantannę, ale od dzisiaj Personel Medyczny nie musi iść na kwarantannę. Jeśli ktoś w twoim domu, na przykład babcia emerytka ma wynik testu dodatni – tego uproszczonego, tego który jest jeszcze mniej warty niż PCR, a którego wyniki teraz są dopisywane automatycznie do STATYSTYK COVIDU W POLSCE, to TY i CAŁA RODZINA musicie siedzieć z babcią z automatu w Areszcie Domowym przez 10 dni! Od dzisiaj Personel Medyczny – nowa kasta stworzona przez PIS – nie musi!!!

Rozumiesz. Twój biznes porzucony na 10 dni może się zawalić – Nierząd i Naczelnik III RP mają to w dupie, twój pies może ci przez 10 dni srać i lać po domu, a MOPS co drugi dzień przyniesie ci bochenek chleba i kefir, twoja żona może zostać wyrzucona z pracy, bo przecież tylu jest bezrobotnych, a pracodawca ma 10 dni na nią czekać??? – To Nierządu i Naczelnika nie obchodzi.

Ale Personel Medyczny, który jest potrzebny do niewolniczej roboty przy PISowskiej PLANDEMII nie musi siedzieć w areszcie. O nie. On nie stanowi już żadnego zagrożenia, zwłaszcza dla chorych w szpitalu gdzie jest przecież niezbędny! Ty masz siedzieć 10 dni w areszcie i już – ONI NIE!!!.

Trudno naprawdę o bardziej drastyczny dowód na złą wolę Nierządu  i NACZELNIKA oraz -uwaga!!! – tzw OPOZYCJI (Lewica, PSL, KO). Gdyby koronawirus był naprawdę groźny to nikt nie odważyłby się ryzykować śmierci pacjentów w szpitalach z powodu niewykrycia ZARAZY u jakiegoś lekarza czy pielęgniarki po jednorazowym szybkim teście, który jest jeszcze bardziej zawodny niż PCR!!! Skoro to robią to znaczy, że zagrożenia nie ma, albo że mają gdzieś zdrowie „śmiertelnie zagrożonych starców w szpitalach”, a myślą tylko o własnym interesie! Co to za interes???

Powstaje też inne pytanie – dlaczego to każdy Polak nie może sobie zrobić szybkiego testu i jak mu wyjdzie że ma ujemny, chociaż babcia ma dodatni, nie może pójść otworzyć sklepiku czy też pójść do pracy u pracodawcy???

TY SIEDŹ, JARZYNY W TWOIM SKLEPIE NIECH ZGNIJĄ, WIERZYCIELE NIECH CIĘ ZATŁUKĄ BO TWOJA Babcia miała wynik + i musisz gnić w areszcie, ale Lekarz którego pacjenci wszyscy mają +, nie musi gnić w areszcie, bo nowa Kasta jest potrzebna PISowi, a ty jesteś PISowi zbędny!

W Polsce są teraz Polacy Lepsi, którym właśnie o 100% podniesiono pensje – PERSONEL MEDYCZNY, bo są bardziej potrzebni rządowi do jego manipulacji plandemicznych i są Polacy gorsi zwyczajni, których może według tego Nierządu i Naczelnika szlag trafić, a ich biznesy, oszczędności i wszystko niech się walą na ryj!!! Oto jak partia Prawa i Sprawiedliwości, która miała wprowadzić równość POLAKÓW, wprowadza codziennie nowe podziały społeczne, wprowadza równość Narodu, ale w biedzie i bezrobociu, i atomizuje społeczeństwo.

PLANDEMIA TO JEST TOTALNA ŚCIEMA – DOWÓD MAMY NA TACY! POLACY NIE SĄ DLA RZĄDZĄCYCH WAŻNI – WAŻNE JEST ŻEBY LEKARZE CHRONILI INTERESY POLITYKÓW!!!

CO TO ZA INTERESY? OTÓŻ NIKT NIE MUSI NIEWOLNIKOM ODPOWIADAĆ. PODOBNO JESTEŚMY SUWERENAMI W NASZYM PAŃSTWIE.

Autor: Czesław Białczyński

Całość: https://bialczynski.pl/2020/11/04/1-bomba-pis-podzielil-polakow-na-tych-ktorych-ma-w-dupie-czyli-99-i-tych-co-mu-sa-potrzebni-czyli-personel-medyczny-2-wp-pl-dalszy-ciag-sprawy-dr-bodnara-ktoremu-zabroniono-leczyc-covid-19-a/

Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl