Connect with us

Reset

Bergoglio – Apostoł Transhumanizmu, Komiwojażer BigPharmy

Published

on

Katolicy, chrześcijanie, wszyscy Polacy, powinni dokładnie przyjrzeć się działaniom papieża Franciszka. Komunistyczny atak globalistów idzie z wielu stron. Także z Watykanu.

Jak informuje Il Messaggero, papież Franciszek przekazał bezdomnym w Rzymie 4000 kowidowych testów wymazowych.

Z okazji Bożego Narodzenia prezent od papieża Franciszka dla Rzymu. Przekazano 4000 testów wymazowych w celu rozpoznania Covid -19, otrzymanych przez papieża w darze ze Słowenii…

… umożliwią bezdomnym w stolicy dostęp do diagnozy, również dzięki umowie z Rome Capital.

https://www.ilmessaggero.it/vaticano/papa_francesco_dona_tamponi_senzatetto_roma_natale_ultime_notizie_news-5665064.html

Komentarz Cesare Sacchetti na Twitterze:

W Wigilię Bergoglio obdarowuje bezdomnych. Nie jedzeniem, ani schronieniem. Nie. Dał im testy wymazowe. Bergoglio nie podąża za ewangelią Chrystusa. Podąża za ewangelią Billa Gatesa. Każdego dnia Bergoglio bluźni przeciwko Bogu.

Najpierw podarował swoim pracownikom paracetamol. Potem rozdał bezdomnym testy wymazowe, a w Wigilię życzył wszystkim szczepionek. Nie, nie chodzi o przedstawiciela branży farmaceutycznej. To Bergoglio. Nie ma przy sobie Biblii. Ma walizkę z lekami.

https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1342416745768869888
https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1342455507152490498

Watykan przystępuje do „Globalnego Sojuszu” z Rotszyldami, Fundacją Rockefellera i dużymi bankami.

Jak informuje Jamie White na portalu Infowars – Bergoglio ogłosił, że Watykan zawrze „globalny sojusz” z wielkimi światowymi bankami, międzynarodowymi korporacjami i globalistycznymi fundacjami, aby stworzyć radę gospodarczą, której celem będzie redystrybucja bogactwa na całym świecie.

W rzeczywistości „Strażnicy” to zwykły megalomaniakalny gang globalistów zdeterminowanych do wprowadzenia radykalnej, skrajnie lewicowej polityki na całym świecie, takiej jak Zielony Nowy Ład i inicjatywy dotyczące polityki tożsamości.

Na liście „Strażników” oprócz Papieża Franciszka znajdują się dyrektorzy generalni Visa, Mastercard, Bank of America i BP, a także Lynn Forester de Rothschild, prezes Fundacji Forda Darren Walker, prezes Fundacji Rockefellera Rajiv Shah i specjalny wysłannik ds. Klimatu ONZ Mark Carney.

„Strażnicy”, jak nazywani są członkowie rady, to dyrektorzy czołowych światowych korporacji, którzy obiecali podjąć śmiałe działania w celu stworzenia kapitalizmu inkluzywnego ”- podał w środę Forbes.Cesare Sacchetti na Twitterze:

Bergoglio zacytował slogan Joe Bidena „Build Back Better”. Jeśli spojrzysz na 3 B, zobaczysz, że idealnie pasują do liczby 6. Build Back Better. BBB. 666. Już się nie ukrywają. Bergoglio ujawnił się jako fałszywy prorok satanistycznego Nowego Porządku Świata.

W styczniu Bergoglio pochwalił Klausa Schwaba, prezesa szczytu w Davos. Schwab to człowiek, który chce wszczepić mikroczipy do mózgu i zniszczyć ludzkość Wielkim Resetem. Bergoglio nie służy Chrystusowi. Bergoglio służy nowemu porządkowi szatana.

W międzyczasie Bergoglio podpisał globalny sojusz z Rockefellerem i Rothschildem. Fałszywy prorok kościoła antykatolickiego toruje drogę do Wielkiego Resetu NWO. Kto idzie za Bergoglio, nie idzie za Chrystusem. Podąża za szatanem.

Bergoglio: „przyjmowanie szczepionek przeciwko Covid-19 wykonanych z abortowanych płodów jest moralnie dopuszczalne”. Z moralnego punktu widzenia można powiedzieć, że Bergoglio nie jest ani katolikiem, ani chrześcijaninem. Z moralnego punktu widzenia można powiedzieć, że Bergoglio jest fałszywym prorokiem NWO.

https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1334793915967410176
https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1335309067364036614
https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1337080415287390208
https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1341107055546019840

List otwarty arcybiskupa Carlo Vigano, byłego nuncjusza apostolskiego w Stanach Zjednoczonych Ameryki, do prezydenta Donalda Trumpa.

W otwartym liście do Donalda Trumpa, arcybiskup Vigano ostrzega przed Wielkim Resetem:

Jak widać teraz, ten, który zajmuje Tron Piotrowy, zdradził swoją rolę od samego początku, aby bronić i promować ideologię globalizmu, wspierając program Deep State, który wybrał go ze swoich szeregów.

Wokół pana prezydenta, z wiarą i odwagą gromadzą się ci, którzy uważają pana za ostatni bastion przeciw dyktaturze świata. Alternatywą jest głosowanie na osobę zmanipulowaną przez głębokie państwo (Deep State), poważnie pogrążoną w skandalach i korupcji, która zrobi Stanom Zjednoczonym to, co Jorge Mario Bergoglio wobec Kościoła, premier Conte we Włoszech, prezydent Macron we Francji , premier Sanchez w Hiszpanii i tak dalej.

Tłumaczenie automatyczne całego listu na blogu Czesława Białczyńskiego.

Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl