Bergoglio – Apostoł Transhumanizmu, Komiwojażer BigPharmy

Katolicy, chrześcijanie, wszyscy Polacy, powinni dokładnie przyjrzeć się działaniom papieża Franciszka. Komunistyczny atak globalistów idzie z wielu stron. Także z Watykanu.

Jak informuje Il Messaggero, papież Franciszek przekazał bezdomnym w Rzymie 4000 kowidowych testów wymazowych.

Z okazji Bożego Narodzenia prezent od papieża Franciszka dla Rzymu. Przekazano 4000 testów wymazowych w celu rozpoznania Covid -19, otrzymanych przez papieża w darze ze Słowenii…

… umożliwią bezdomnym w stolicy dostęp do diagnozy, również dzięki umowie z Rome Capital.

https://www.ilmessaggero.it/vaticano/papa_francesco_dona_tamponi_senzatetto_roma_natale_ultime_notizie_news-5665064.html

Komentarz Cesare Sacchetti na Twitterze:

W Wigilię Bergoglio obdarowuje bezdomnych. Nie jedzeniem, ani schronieniem. Nie. Dał im testy wymazowe. Bergoglio nie podąża za ewangelią Chrystusa. Podąża za ewangelią Billa Gatesa. Każdego dnia Bergoglio bluźni przeciwko Bogu.

Najpierw podarował swoim pracownikom paracetamol. Potem rozdał bezdomnym testy wymazowe, a w Wigilię życzył wszystkim szczepionek. Nie, nie chodzi o przedstawiciela branży farmaceutycznej. To Bergoglio. Nie ma przy sobie Biblii. Ma walizkę z lekami.


Watykan przystępuje do „Globalnego Sojuszu” z Rotszyldami, Fundacją Rockefellera i dużymi bankami.

Jak informuje Jamie White na portalu Infowars – Bergoglio ogłosił, że Watykan zawrze „globalny sojusz” z wielkimi światowymi bankami, międzynarodowymi korporacjami i globalistycznymi fundacjami, aby stworzyć radę gospodarczą, której celem będzie redystrybucja bogactwa na całym świecie.

W rzeczywistości „Strażnicy” to zwykły megalomaniakalny gang globalistów zdeterminowanych do wprowadzenia radykalnej, skrajnie lewicowej polityki na całym świecie, takiej jak Zielony Nowy Ład i inicjatywy dotyczące polityki tożsamości.

Na liście „Strażników” oprócz Papieża Franciszka znajdują się dyrektorzy generalni Visa, Mastercard, Bank of America i BP, a także Lynn Forester de Rothschild, prezes Fundacji Forda Darren Walker, prezes Fundacji Rockefellera Rajiv Shah i specjalny wysłannik ds. Klimatu ONZ Mark Carney.

„Strażnicy”, jak nazywani są członkowie rady, to dyrektorzy czołowych światowych korporacji, którzy obiecali podjąć śmiałe działania w celu stworzenia kapitalizmu inkluzywnego ”- podał w środę Forbes.Cesare Sacchetti na Twitterze:

Bergoglio zacytował slogan Joe Bidena „Build Back Better”. Jeśli spojrzysz na 3 B, zobaczysz, że idealnie pasują do liczby 6. Build Back Better. BBB. 666. Już się nie ukrywają. Bergoglio ujawnił się jako fałszywy prorok satanistycznego Nowego Porządku Świata.

W styczniu Bergoglio pochwalił Klausa Schwaba, prezesa szczytu w Davos. Schwab to człowiek, który chce wszczepić mikroczipy do mózgu i zniszczyć ludzkość Wielkim Resetem. Bergoglio nie służy Chrystusowi. Bergoglio służy nowemu porządkowi szatana.

W międzyczasie Bergoglio podpisał globalny sojusz z Rockefellerem i Rothschildem. Fałszywy prorok kościoła antykatolickiego toruje drogę do Wielkiego Resetu NWO. Kto idzie za Bergoglio, nie idzie za Chrystusem. Podąża za szatanem.

Bergoglio: „przyjmowanie szczepionek przeciwko Covid-19 wykonanych z abortowanych płodów jest moralnie dopuszczalne”. Z moralnego punktu widzenia można powiedzieć, że Bergoglio nie jest ani katolikiem, ani chrześcijaninem. Z moralnego punktu widzenia można powiedzieć, że Bergoglio jest fałszywym prorokiem NWO.


List otwarty arcybiskupa Carlo Vigano, byłego nuncjusza apostolskiego w Stanach Zjednoczonych Ameryki, do prezydenta Donalda Trumpa.

W otwartym liście do Donalda Trumpa, arcybiskup Vigano ostrzega przed Wielkim Resetem:

Jak widać teraz, ten, który zajmuje Tron Piotrowy, zdradził swoją rolę od samego początku, aby bronić i promować ideologię globalizmu, wspierając program Deep State, który wybrał go ze swoich szeregów.

Wokół pana prezydenta, z wiarą i odwagą gromadzą się ci, którzy uważają pana za ostatni bastion przeciw dyktaturze świata. Alternatywą jest głosowanie na osobę zmanipulowaną przez głębokie państwo (Deep State), poważnie pogrążoną w skandalach i korupcji, która zrobi Stanom Zjednoczonym to, co Jorge Mario Bergoglio wobec Kościoła, premier Conte we Włoszech, prezydent Macron we Francji , premier Sanchez w Hiszpanii i tak dalej.

Tłumaczenie automatyczne całego listu na blogu Czesława Białczyńskiego.