Armstrong: Szaleństwo Borisa Johnsona i zniszczenie Wielkiej Brytanii. Relacje ze Słowacji i UK

Relacja czytelnika bloga Armstrong Economics Blog

Oryginał: https://www.armstrongeconomics.com/international-news/britain/the-insanity-of-boris-johnson-the-destruction-of-britain/

Słowacki parlament uchwalił kilka dni temu ustawę, która zobowiązuje firmy telekomunikacyjne do przekazywania Ministerstwu Zdrowia danych (nazwisko, numer telefonu komórkowego i informacje o lokalizacji z ostatnich 2 tygodni) wszystkich, którzy w dowolnym momencie przed dwoma tygodniami przebywał za granicą (obecnie wjechał na Słowację). Jest to sprzeczne z poprzednimi przepisami dotyczącymi telekomunikacji, które zapewniały pewną prywatność; teraz prywatność się skończyła i wszedł cały rządowy nadzór. Oczywiście z powodów „zdrowotnych”. W ten sposób rząd będzie mógł natychmiast dowiedzieć się, którzy Słowacy (lub osoby ze słowackim telefonem komórkowym) nie zastosowały się do dekretu, który zmusza każdego, kto powraca z kraju „wysokiego ryzyka” (który obecnie obejmuje praktycznie wszystkie kraje na świecie, w tym . większość europejskich), aby natychmiast poddać się badaniu na obecność wirusa „Covid” oraz poddać kwarantannie przez dwa tygodnie. Kara za nieprzestrzeganie testu / kwarantanny wynosi 5000 euro – około połowy średniego rocznego wynagrodzenia na Słowacji!
(Ponadto, w ramach przedłużenia obowiązkowego dekretu dotyczącego kagańców, nawet małe dzieci w szkołach będą teraz musiały nosić maski! W kraju, w którym od marca odnotowano 37 rzekomych zgonów „ukrytych” i garstkę osób w szpitalach z „COVID”. , grzywny za niestosowanie kagańca, jeśli jest to wymagane, wynoszą do 1695 euro).

Tymczasem więcej tyranii w Wielkiej Brytanii.

Nowe ograniczenia sprawiają, że spotkania z więcej niż 6 osobami są nielegalne, a jeden może zostać aresztowany (i ukarany grzywną do 3200 GBP). Więc myślę, że oznacza to również koniec demonstracji przeciwko tyranii. Jak wygodnie!
Wszystkie obiekty noclegowe, które mogą być otwarte (takie jak restauracje, kawiarnie, puby itp.) Muszą przyjmować i przechowywać dane kontaktowe klientów (do śledzenia i śledzenia). A tysiące „strażników covid” będzie pilnować miast i ulic, aby upewnić się, że wszyscy przestrzegają zasad („dystans społeczny”, maski itp.).
Sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział, że nowe zasady będą obowiązywać w „dającej się przewidzieć przyszłości” i zostaną wycofane dopiero po wprowadzeniu szczepionki lub lepszych testach masowych.

Co jeszcze bardziej szalone, planują testować każdą osobę CO TYDZIEŃ, wykonując 10 milionów testów „covid” każdego dnia (do początku 2021 r. – więc oczywiście plan zakłada utrzymanie tej farsy przez dłuższy czas). Tylko osoby z negatywnym wynikiem będą miały wstęp do obiektów i miejsc publicznych!

Miejsca pracy, szkoły, stadiony piłkarskie, miejsca rozrywki, przychodnie lekarskie i apteki są wymienione jako potencjalne miejsca, w których mogłyby odbywać się testy. Wydawano by również cyfrowe paszporty odporności dla osób, które uzyskały wynik negatywny, aby umożliwić bezpieczne podróżowanie, powrót do pracy i inne zajęcia.
Przychodzi po tym, jak wyszło na jaw, że teatry i obiekty sportowe mogą wkrótce przetestować wszystkich widzów i wpuścić tych z wynikiem negatywnym, zgodnie z planami premiera, aby przywrócić normalne życie w Wielkiej Brytanii. Pan Johnson ogłosił dzisiaj, że w przyszłym miesiącu w Salford zostanie uruchomiony program pilotażowy, w ramach którego publiczność będzie testowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, aby sprawdzić, czy są zaraźliwi. Ci, którzy uzyskają wynik pozytywny na koronawirusa, zostaną odesłani do domu, a ci, którzy uzyskają wynik negatywny, zostaną wpuszczeni. Pan Johnson powiedział dziś wieczorem na konferencji prasowej na temat koronawirusa na Downing Street, że negatywne testy skutecznie zapewnią ludziom „paszport”, który zapewni im „wolność mieszać się ze wszystkimi innymi, którzy podobnie nie są zaraźliwi w sposób, który jest obecnie niemożliwy ”. „W najbliższej przyszłości chcemy zacząć używać testów do identyfikowania osób, które są negatywne… abyśmy mogli pozwolić im zachowywać się w bardziej normalny sposób”.

I właśnie dlatego liczba „zakażonych” rzekomo rośnie. (Jak w każdym innym kraju, zdecydowana większość tych rzekomych „zakażonych” nie ma żadnych objawów).
Od 13 000 testów dziennie w kwietniu do około 240 000 testów dziennie!

Opowiedź Martina Armstronga:

Ci politycy doskonale wiedzą, że nie ma pandemii. Robią to celowo, ponieważ ich gospodarki upadają, a używanie tego wirusa jest najlepszym sposobem na udawanie, że chronią ludzi, przygotowując się do próby reorganizacji gospodarki i sprytnego spłacenia długów narodowych. Borris Johnson to hańba dla konserwatywnej partii. Cieszę się, że Maggie Thatcher nie żyje, widząc, co zrobił Borris. Każdy, kto wątpił, że funt brytyjski przebije dołek z 1985 roku, może powinien przyjrzeć się temu bliżej.

Oryginał oraz wykres liczby testów w UK oraz długoterminowy wykres funta na blogu Armstrong Economics Blog:

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/britain/the-insanity-of-boris-johnson-the-destruction-of-britain/