Connect with us

Reset

Armstrong: Szaleństwo Borisa Johnsona i zniszczenie Wielkiej Brytanii. Relacje ze Słowacji i UK

Published

on

Relacja czytelnika bloga Armstrong Economics Blog

Oryginał: https://www.armstrongeconomics.com/international-news/britain/the-insanity-of-boris-johnson-the-destruction-of-britain/

Słowacki parlament uchwalił kilka dni temu ustawę, która zobowiązuje firmy telekomunikacyjne do przekazywania Ministerstwu Zdrowia danych (nazwisko, numer telefonu komórkowego i informacje o lokalizacji z ostatnich 2 tygodni) wszystkich, którzy w dowolnym momencie przed dwoma tygodniami przebywał za granicą (obecnie wjechał na Słowację). Jest to sprzeczne z poprzednimi przepisami dotyczącymi telekomunikacji, które zapewniały pewną prywatność; teraz prywatność się skończyła i wszedł cały rządowy nadzór. Oczywiście z powodów „zdrowotnych”. W ten sposób rząd będzie mógł natychmiast dowiedzieć się, którzy Słowacy (lub osoby ze słowackim telefonem komórkowym) nie zastosowały się do dekretu, który zmusza każdego, kto powraca z kraju „wysokiego ryzyka” (który obecnie obejmuje praktycznie wszystkie kraje na świecie, w tym . większość europejskich), aby natychmiast poddać się badaniu na obecność wirusa „Covid” oraz poddać kwarantannie przez dwa tygodnie. Kara za nieprzestrzeganie testu / kwarantanny wynosi 5000 euro – około połowy średniego rocznego wynagrodzenia na Słowacji!
(Ponadto, w ramach przedłużenia obowiązkowego dekretu dotyczącego kagańców, nawet małe dzieci w szkołach będą teraz musiały nosić maski! W kraju, w którym od marca odnotowano 37 rzekomych zgonów „ukrytych” i garstkę osób w szpitalach z „COVID”. , grzywny za niestosowanie kagańca, jeśli jest to wymagane, wynoszą do 1695 euro).

Tymczasem więcej tyranii w Wielkiej Brytanii.

Nowe ograniczenia sprawiają, że spotkania z więcej niż 6 osobami są nielegalne, a jeden może zostać aresztowany (i ukarany grzywną do 3200 GBP). Więc myślę, że oznacza to również koniec demonstracji przeciwko tyranii. Jak wygodnie!
Wszystkie obiekty noclegowe, które mogą być otwarte (takie jak restauracje, kawiarnie, puby itp.) Muszą przyjmować i przechowywać dane kontaktowe klientów (do śledzenia i śledzenia). A tysiące „strażników covid” będzie pilnować miast i ulic, aby upewnić się, że wszyscy przestrzegają zasad („dystans społeczny”, maski itp.).
Sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział, że nowe zasady będą obowiązywać w „dającej się przewidzieć przyszłości” i zostaną wycofane dopiero po wprowadzeniu szczepionki lub lepszych testach masowych.

Co jeszcze bardziej szalone, planują testować każdą osobę CO TYDZIEŃ, wykonując 10 milionów testów „covid” każdego dnia (do początku 2021 r. – więc oczywiście plan zakłada utrzymanie tej farsy przez dłuższy czas). Tylko osoby z negatywnym wynikiem będą miały wstęp do obiektów i miejsc publicznych!

Miejsca pracy, szkoły, stadiony piłkarskie, miejsca rozrywki, przychodnie lekarskie i apteki są wymienione jako potencjalne miejsca, w których mogłyby odbywać się testy. Wydawano by również cyfrowe paszporty odporności dla osób, które uzyskały wynik negatywny, aby umożliwić bezpieczne podróżowanie, powrót do pracy i inne zajęcia.
Przychodzi po tym, jak wyszło na jaw, że teatry i obiekty sportowe mogą wkrótce przetestować wszystkich widzów i wpuścić tych z wynikiem negatywnym, zgodnie z planami premiera, aby przywrócić normalne życie w Wielkiej Brytanii. Pan Johnson ogłosił dzisiaj, że w przyszłym miesiącu w Salford zostanie uruchomiony program pilotażowy, w ramach którego publiczność będzie testowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, aby sprawdzić, czy są zaraźliwi. Ci, którzy uzyskają wynik pozytywny na koronawirusa, zostaną odesłani do domu, a ci, którzy uzyskają wynik negatywny, zostaną wpuszczeni. Pan Johnson powiedział dziś wieczorem na konferencji prasowej na temat koronawirusa na Downing Street, że negatywne testy skutecznie zapewnią ludziom „paszport”, który zapewni im „wolność mieszać się ze wszystkimi innymi, którzy podobnie nie są zaraźliwi w sposób, który jest obecnie niemożliwy ”. „W najbliższej przyszłości chcemy zacząć używać testów do identyfikowania osób, które są negatywne… abyśmy mogli pozwolić im zachowywać się w bardziej normalny sposób”.

I właśnie dlatego liczba „zakażonych” rzekomo rośnie. (Jak w każdym innym kraju, zdecydowana większość tych rzekomych „zakażonych” nie ma żadnych objawów).
Od 13 000 testów dziennie w kwietniu do około 240 000 testów dziennie!

Opowiedź Martina Armstronga:

Ci politycy doskonale wiedzą, że nie ma pandemii. Robią to celowo, ponieważ ich gospodarki upadają, a używanie tego wirusa jest najlepszym sposobem na udawanie, że chronią ludzi, przygotowując się do próby reorganizacji gospodarki i sprytnego spłacenia długów narodowych. Borris Johnson to hańba dla konserwatywnej partii. Cieszę się, że Maggie Thatcher nie żyje, widząc, co zrobił Borris. Każdy, kto wątpił, że funt brytyjski przebije dołek z 1985 roku, może powinien przyjrzeć się temu bliżej.

Oryginał oraz wykres liczby testów w UK oraz długoterminowy wykres funta na blogu Armstrong Economics Blog:

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/britain/the-insanity-of-boris-johnson-the-destruction-of-britain/
Continue Reading

Plandemia

Planet Lockdown

Published

on

By

Planeta Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu i duchownym. Opowiedzieli o swoich reakcjach na podjętą globalnie politykę zwalczania pandemii. Krytykując publicznie tę politykę narazili się na wyobcowanie z własnych środowisk, na utratę zarobków i reputacji. Te osoby miały odwagę mówić prawdę zgodną ze swoją wiedzą i sumieniem, wbrew dominującej narracji na temat Covid 19. Niech ich odwaga będzie inspiracją dla innych.

Louis Fouché, Alexandra Henrion-Caude, Catherine Austin Fitts, Astrid Stuckelberger, Liliane Held-Khawam, Michael Yeadon, Carrie Madej, Václav Klaus i Reiner Fuellmich w jednym z najpiękniejszych i być może najważniejszych filmów od początku kryzysu.

Do oglądania i pobrania

Film na pełnym ekranie można obejrzeć tutaj:

https://tube.source.news/w/p/urDhg5vHK2RjNDWhVzNkB4?playlistPosition=11&resume=true

Wszystkie linki do filmów, wersji językowych i kopii na Rumble, Bitchute i Odysee znajdują się na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/documentary/

Pełne wywiady na stronie:

https://planetlockdownfilm.com/full-interviews/

Continue Reading

Plandemia

Project Veritas: Dokumenty wojskowe przeczą zeznaniom Fauciego

Published

on

By

Najnowszy raport Project Veritas wykazuje, że zeznania Fauciego pod przysięgą są sprzeczne z dokumentami wojskowymi.

Źródło: Project Veritas na Youtube

Koronawirus z laboratorium

Dokumenty wojskowe stwierdzają, że EcoHealth Alliance zwrócił się do DARPA w marcu 2018 r., prosząc o fundusze na przeprowadzenie badań nad funkcjami koronawirusów przenoszonych przez nietoperze.

Propozycja, nazwana Project Defuse, została odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem i twierdzenie, że narusza moratorium na badania nad wzmocnieniem funkcji.

Gain of function. Badania nad wzmocnieniem funkcji to badania medyczne, które zmieniają genetycznie organizm w sposób, aby wzmocnić funkcje biologiczne produktów genowych. Mogą obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres nosicieli. Źródło: Wikipedia.

Główny raport dotyczący propozycji EcoHealth Alliance, który wyciekł do Internetu kilka miesięcy temu, do tej pory pozostawał niezweryfikowany. Projekt Veritas otrzymał osobny raport dla Inspektora Generalnego Departamentu Obrony, napisany przez majora Korpusu Piechoty Morskiej USA, Josepha Murphy’ego, byłego członka DARPA.

„Propozycja nie wspomina ani nie ocenia potencjalnych zagrożeń związanych z badaniami Gain of Function (GoF)”, bezpośredni cytat z listu odrzucającego DARPA.

Project Veritas zwrócił się do DARPA o komentarz dotyczący ukrytych dokumentów i rozmawiał z szefem komunikacji, Jaredem Adamsem, który powiedział: „To nie brzmi dla mnie normalnie”, gdy zapytano go o sposób zakopania dokumentów.

Raport majora Murphy’ego szczegółowo opisuje wielkie zaniepokojenie programem wzmocnienia funkcji COVID-19, ukrywaniem dokumentów, tłumieniem potencjalnych środków leczniczych takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina, oraz szczepionkami mRNA.

Iwermektyna (zidentyfikowana jako lecznicza 4/2020) działa we wszystkich fazach choroby, ponieważ zarówno hamuje replikację wirusa, jak i moduluje odpowiedź immunologiczną

Hydroksychlorochina, (zidentyfikowana 4/2020 jako lecznicza) została zidentyfikowana we wniosku jako SARSr-CoV inhibitor, podobnie jak interferon

Szczepionki kodowane genowo lub „mRNA” działają słabo, ponieważ są syntetycznymi replikami już syntetycznych białek SARSr-CoV-WIV

Całość oraz linki do dokumentów na stronie Project Veritas.

Pentagon uznał badania za zbyt niebezpieczne

Steve Bannon z War Room oraz James O’Keefe z Project Veritas rozmawiają o hitowym raporcie, jak dr Fauci i Peter Daszak próbowali ominąć zasady zakazujące badań Gain of Function.

Veritas opublikował raport napisany przez majora marines, który szczegółowo opisuje, dlaczego Pentagon nie uczestniczył w projekcie, ponieważ był zbyt niebezpieczny.

„Jest to major piechoty morskiej, który jest autorem tego dokumentu, a w tym dokumencie zasadniczo potwierdza on, że propozycja kontynuowania tych badań była zbyt niebezpieczna. Według Pentagonu było to zbyt niebezpieczne, ale Fauci i tak kontynuował.

Źródło: Warroom.org na Rumble
Źródło : InfoWars na Rumble

Aktualizacja 16.01

Project Veritas w Fox News

James O’Keefe omawia dokumenty #ExposeFauci i nową książkę American Muckraker u Marii Bartiromo w Fox News.

Źródło: Project Veritas na YouTube (7 min.)

Na podstawie:

https://www.projectveritas.com/news/military-documents-about-gain-of-function-contradict-fauci-testimony-under/

https://warroom.org/2022/01/12/project-veritas-blockbuster-revelation-on-fauci/

https://tv.gab.com/channel/realalexjones/embed/bombshell-project-veritas-releases-military-documents-61de04748a8ece521eeecc20

Continue Reading

Szczepionki

Seryjne morderstwo z premedytacją

Published

on

By

W listopadzie tłumaczyliśmy analizę powikłań zarejestrowanych w VAERS opublikowaną przez The Expose.

Wszystkie 18461 zgonów stanowiących 2,11% zgłoszonych powikłań, przypisano do zaledwie 5% serii szczepionek.

W ostatnich dniach, od kilku niezależnych zespołów docierają nowe informacje w tej sprawie.

The Expose, które od początku monitoruje temat, opublikowało wnioski z dochodzenia zespołu Reinera Fuellmicha oraz komentarz byłego wiceszefa Pfizera Mike’a Yeadona.

The Stew Peters Show informuje natomiast o numerach najbardziej toksycznych serii preparatów.

Fuellmich: Skoordynowane masowe seryjne morderstwo z premedytacją

Prawnicy dr Reiner Fuellmich i Vivienne Fischer są członkami Komitetu Śledczego Corona, do których dołączyli dr Wolfgang Wodarg i dr Sam White.

Podczas sesji omówione zostały dowody wskazujące na schematyczność zgonów, zależną od partii preparatów przeciw Covid.

Śmierć w wyniku zastrzyku przeciw Covid jest przemyślana i skoordynowana, podsumowują eksperci

„Niedawna prezentacja przeprowadzona przez dr Michaela Yeadona pokazuje dokładnie, w jaki sposób wykorzystują te różne partie, aby przeprowadzić eksperyment w ramach eksperymentu. Aby wypróbować, jakiego rodzaju dawki są potrzebne, aby zabijać i okaleczać ludzi”, powiedział dr Fuellmich.

„Jest to niezbity, przynajmniej taki jest mój pogląd jako prawnika, jest to niezbity dowód na działanie z premedytacją.”

Dr Wodarg przedstawił wykresy i wyjaśnił, że gdy jedna firma farmaceutyczna, na przykład Pfizer, przeprowadzała eksperyment na populacji ze swoimi zastrzykami, inne firmy tego nie robiły. Następnie inna firma działała, a Pfizer przerywał swój eksperyment w ramach eksperymentu. To skoordynowany wysiłek. „To dowód na to, że jest to zaplanowane” – powiedział dr Wodarg.

Liczba NOPów w kolejno wypuszczanych seriach preparatu Pfizer.
Wyraźnie widać pełną kontrolę nad toksycznością poszczególnych partii.
Źródło: Zrzut ekranu z transmisji posiedzenia Komitetu Śledczego Corona 85.
Dyskusja Dr Sam White, dr Reiner Fuellmich, dr Wolfgang Wodarg i Vivienne Fischer, posiedzenie Komitetu Śledczego Corona 85, 31 grudnia 2020 (23 min)

Powyższy fragment został wycięty z wywiadu dr Sama White’a z sesją 85 Komitetu Śledczego Corona: Rethinking, opublikowanego na portalu Odysee.

Więcej informacji na stronie The Expose.

Yeadon: Kalibracja zabójczej broni

Podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, były wiceszef firmy Pfizer dr Mike Yeadon mówił o swoich obawach dotyczących zastrzyków przeciw Covid, przedstawił dowody potwierdzające premedytację w sprawie konkretnych partii preparatów zawierających „dawki śmiertelne” i nie tylko.

„Nie w każdej fiolce jest to samo… To nie może być przypadkowe… Nie jest to możliwe, ze względu na niewielkie różnice w produkcie… Jestem absolutnie pewien, że sam zysk nie jest motywacją… To jest kalibracja zabójczej broni”, powiedział dr Yeadon.

Dr Mike Yeadon: Zmienność NOPów po poszczególnych partiach szczepionek to „kalibracja zabójczej broni”

Dr Yeadon podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona powiedział:

„Należy oczekiwać, że koncerny farmaceutyczne będą dobre przynajmniej w jednej rzeczy – i są w tym bardzo dobre – produkcji wysokiej jakości i czystości każdej partii. Są w tym bardzo dobre, bo to ich biznes. Produkują tabletki, kapsułki, spraye i zastrzyki w miliardach dawek… Ufałem, że te firmy robią to bardzo dobrze.”

„A potem natknąłem się na kilka osób, które niezależnie przeprowadziły analizę bazy danych VAERS”. Analiza bazy danych VAERS wykazała, że 90% zdarzeń niepożądanych było związanych z mniej niż 10% partii. „Pamiętam, że widziałem tę [analizę] kilka miesięcy temu i od razu zrozumiałem jej znaczenie” – powiedział dr Mike Yeadon.

Dr Mike Yeadon: „Gorące serie”, 86 sesja Komitetu Śledczego Corona, Mgła opada, 7 stycznia 2022 (34 min)

Powyższy film pochodzi z prezentacji dr Yeadona podczas 86 sesji Komitetu Śledczego Corona, którą można obejrzeć na portalu Odysee.

Prezentacja podzielona na fragmenty wraz ze znacznikami czasu (timestamps) znajduje się na stronie The Expose, która monitoruje temat od początku. Tam też więcej odnośników do źródeł.

Numery śmiertelnych serii

Zmienna toksyczność poszczególnych partii preparatu przeciw Covid, była także tematem rozmowy w The Stew Peters Show. Gościem Stew Petersa była dr Jane Ruby, która przekazała informacje od analityków badających numery partii preparatów.

The Stew Peters Show. Polskie napisy. Źródło: Bitchute

Na podstawie:

https://dailyexpose.uk/2022/01/06/death-by-covid-injection-is-premeditated-and-co-ordinated-experts-conclude/

https://dailyexpose.uk/2022/01/11/mike-yeadon-the-variability-in-serious-adverse-events/

https://corona-ausschuss.de/en/sessions/

https://www.bitchute.com/video/j3F2bGzYgvau/

https://howbad.info/

Continue Reading

Popularne

© 2020-2021 Wieda.pl