Armstrong: Dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” jest kreowana przez fałszywie pozytywne wyniki testów COVID, „Pandemia się skończyła”

Wiedzą, że nie jest to poważny problem, ale używają go do rozszerzenia władzy autorytarnej. Narzucili maski, aby przerwać interakcje międzyludzkie; narzucili także dystans społeczny, który zniszczył biznesy detaliczne, a nawet zagroził naszemu stylowi życia do tego stopnia, że ​​tylko 8% pracowników biurowych wróciło do Nowego Jorku. Chcą zakończyć dojazdy do pracy, abyśmy wszyscy pracowali w domu bez samochodów.

Mówią już o nałożeniu blokad, teraz również aby uratować planetę. Mamy do czynienia z teoretykami akademickimi, którzy nawet nie znają prawdziwego świata. Nie rozumieją natury ludzkiej, więc wciąż narzucają filozofię marksistowską i przysięgają, że tym razem to zadziała, ale na początku potrzebują żelaznej pięści, aby pokazać nam, że im zależy.

Dowody, że to wszystko jest fałszywe i przeprowadzane w celach politycznych, są po prostu przytłaczające. Nawet dyrektor naukowy firmy Pfizer powiedział: „Druga fala” kreowana jest przez fałszywie pozytywne wyniki testów COVID, „Pandemia się skończyła”.

Pełny artykuł wraz ze źródłami na blogu Martina Armstronga:

https://www.armstrongeconomics.com/world-news/govt-incompetence/chief-science-officer-for-pfizer-says-second-wave-faked-on-false-positive-covid-tests-pandemic-is-over/