Armstrong: Desperacko chcą ukraść wybory Trumpowi, gdy Europa wkracza w 100% w Wielki Reset

“Boris Johnson wdrożył gwarantowany dochód podstawowy dla Wielkiej Brytanii. Każdy dostanie 80% swojego wynagrodzenia, a on zawiesił spłatę kredytu hipotecznego na 6 miesięcy. To koniec bankowości, koniec kapitalizmu, wolności, a Zachód w pełni przyjął marksizm.

Boris wie, co robi. Celowo niszczy małe firmy, ponieważ zatrudniają 70% cywilnej siły roboczej. Rozdziela zasiłki (gwarantowany dochód podstawowy). zawieszenie wszystkich długów, które podważały cały system bankowy. Samą siłą tworzy komunistyczną rewolucję, a policja jest tak głupia, że ​​wykonuje jego rozkazy niszcząc przyszłość ich własnej rodziny.”

Autor: Martin Armstrong
Źrodło: https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/economics/they-are-desperate-to-steal-the-election-from-trump-as-europe-goes-100-into-the-great-reset/

(tłumaczenie automatyczne bez poprawek)

Desperacko chcą ukraść wybory Trumpowi, gdy Europa wkracza w 100% w Wielki Reset

KOMENTARZ: Szanowny Panie Amstrong,

Nawet w Holandii program jest jawny. W tym artykule stwierdzono, że tylko kolejna blokada COVID-19 umożliwia osiągnięcie niektórych z tych celów klimatycznych na 2020 r. Co za zbieg okoliczności: kilka dni później mówią nam, że częściowa blokada została rozszerzona i przedłużona, prawdopodobnie na resztę roku.

Ci politycy to marionetki Schwaba, Gatesa i Sorosa. W końcu zabiją więcej ludzi niż Hitler i Stalin. Przynajmniej dyktatorzy z przeszłości robili to na otwartej przestrzeni, aby każdy mógł zobaczyć, że są źli.

Z poważaniem

S

ODPOWIEDŹ: Są niezwykle dobrze finansowani. Infiltrowali wszędzie na Zachodzie. Soros narzuca swoje otwarte społeczeństwo, które jest tak naprawdę rządem jednego świata, Gates zmienia klimat i zmniejsza populację poprzez ograniczenie dostaw żywności, a Schwab uzyskuje nowy komunistyczny porządek światowy, który forsuje jako ekonomia interesariuszy i całą resztę jest sprzedawany jako Wielki Reset.

Wybrani politycy przechodzą w tryb autorytarny, zawieszą wybory zabijając demokrację, my jesteśmy wielcy nieumyci, zbyt głupi, by zrozumieć, co jest dla nas najlepsze. Boris Johnson wdrożył gwarantowany dochód podstawowy dla Wielkiej Brytanii. Każdy dostanie 80% swojego wynagrodzenia, a on zawiesił spłatę kredytu hipotecznego na 6 miesięcy. To koniec bankowości, koniec kapitalizmu, wolności, a Zachód w pełni przyjął marksizm.

Boris wie, co robi. Celowo niszczy małe firmy, ponieważ zatrudniają 70% cywilnej siły roboczej. Rozdziela zasiłki (gwarantowany dochód podstawowy). zawieszenie wszystkich długów, które podważały cały system bankowy. Samą siłą tworzy komunistyczną rewolucję, a policja jest tak głupia, że ​​wykonuje jego rozkazy niszcząc przyszłość ich własnej rodziny.

W Stanach Zjednoczonych robią wszystko, by ukraść Trumpowi te wybory. Złapali faceta na Florydzie rejestrującego martwe osoby dla Bidena. To samo dzieje się w całym kraju.

Obawiam się, że w tej chwili jedynym rezultatem będzie wojna domowa. Chociaż Trump powinien wygrać, głęboko obawiam się, że te wybory będą tak skorumpowane, że ukradną mu je, aby podporządkować sobie Stany Zjednoczone, tak jak to robią w Europie, a następnie użyć wojska, które może zagrozić Chinom i Rosji, aby dostosować się do ich nowego jednolitego świata rząd skupiony w ONZ, aby dostosować się do żądań zmian klimatycznych. Niszczą wszystko dla tego Wielkiego Zresetowania, kończąc na paliwach kopalnych i kontrolując wzrost populacji.