Armstrong: Czy Biden jest poważny?

Oryginalny artykuł: https://www.armstrongeconomics.com/international-news/politics/is-biden-for-real/

“Poważnie wątpię, czy przemówienie na konwencji Bidena nie zostało spreparowane, i nie obchodzi mnie, że byli tam lewicowi dziennikarze, którzy przysięgali, że wszystko było na żywo. Jeśli tak było naprawdę, to ten klip po tym przemówieniu jest po prostu niewiarygodny. Coś jest naprawdę nie tak. Biorąc pod uwagę uprawnienia stojące za tymi wyborami, od Gatesa po Światowe Forum Ekonomiczne Schwaba, które popycha ich Wielki Reset Zmian Klimatu, zaczyna się wydawać, że Biden nie jest w stanie zostać prezydentem. Może to być zamierzone, więc nie będą mieli oporu ze strony prezydenta, aby narzucić swój program w Ameryce.

WHO mówi, że musimy zająć się zmianami klimatycznymi, kiedy Trump wycofał wszystkie fundusze, ponieważ odmówili odpowiedzi na jego pytania. Teraz Gates jest ich wspierającym nr 1. WHO zajmuje się kwestiami medycznymi, a nie klimatem. Ta agenda jest nam rzucana prosto w twarz, a media nigdy nie donoszą o prawdzie.

Mamy Klausa Schwaba, który jest zwykłym akademikiem, który publicznie przyznaje, że jego Światowe Forum Ekonomiczne jest w zmowie z Gatesem i GAVI w kwestii szczepionek.

I to ma sens, że Pelosi jest przeciwko jakiejkolwiek debacie i namawia na publicznej konferencji prasowej, aby nie mówić Joe Bidenowi. To jest całkowicie absurdalne.

Coś tu po prostu nie pachnie. To nie jest Biden przeciwko Trumpowi. Dzieje się tu coś bardzo dziwnego.”

Oryginał oraz filmy z opisywanymi materiałami (Biden, Ghebreyesus/WHO, Schwab, Pelosi) na blogu Armstrong Ecnomics:

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/politics/is-biden-for-real/